Smiley96 Smiley96 komentáře u knih

Šelma Šelma Andrew Mayne

Zajímavý námět, četla se dobře, ale příliš překombinované, místy nuda a ten konec mi přišel hrozně rychlý a odfláknutý. Jediné co se dá ještě pochválit je obálka, ta je TOP.

07.02.2019 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Nejak nemam slov... Mozna jedno... NADHERA... Priznejte se, kdo z Vas by nechtel alespon na malou chvili byt Veronikou, Eduardem nebo Mari? Kazdy z nas je trochu blazen.

03.01.2019

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Až na pár logických nesmyslů to bylo velmi čtivé, napínavé a velmi zajímavá zápletka.

02.01.2019

Fobie Fobie Wulf Dorn

Velmi zajímavý počin. Ale na 5 hvězdiček to nebude. Nemůžu si pomoc, ale "něco" mi v příběhu chybělo. A přišlo mi to pořád se opakující dokola. Každopádně i přes to všechno, rozhodně stojí za přečtení. Až jí budu číst časem znovu, třeba se ještě jedné hvězdy dočká. Jeho prvotní série byla mnohem poutavější

28.12.2018 4 z 5

Jan Werich za oponou Jan Werich za oponou Jiří Janoušek

Knihu jsem přečetla za včerejší noc, nedalo se od mí prostě odejít. Je zajímavá, dojímavá, úsměvná i poučná. Pan Werich byl Mistr s velkým M. Možná přeháním, ale byl to génius českého humoru. Doporučuji všem. Kniha je dokonalý počin.

13.12.2018 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Prijemna romanticka oddechovka. Mam chut na lahodnou kavu :-)

21.08.2018 5 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Ano, člověk občas sáhne vedle, že mu kniha prostě nesedne, ale TOHLE? WTF?
Přes 200 stránek ultra nudných slátanin. Z počátku bylo pár úryvků, kterým jsem se i zasmála, ale potom už vše přestalo dávat smysl. Se seriálem to nemá absolutně nic společného, a ten teda koukatelný je! Po přečtení budete mít pocit, že knihu musíte rozdupat, roztrhat, spálit a sami podstoupit výplach mozku.

19.08.2018 odpad!

Vlčí touha Vlčí touha Daria Charon

Čtu již podruhé a stále se mi příběh líbí. Oddechová romance s myšlenkou

10.08.2018 5 z 5

Panenka z kostí Panenka z kostí Holly Black

Neurazí ani nenadchne. Místy nelogické nesmysly, ale to se dá prominout.

25.07.2018 3 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Jsem v půlce a knížku odkládám. Životní moudra a pohled na život jsou opravdu k zamyšlení, ale jinak mi to přijde jako knížka pro děti. Prostě nuda.

12.07.2018 2 z 5

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

No nebyla špatná, ale četla jsem už lepší. Rozuzlení mi přišlo příliš zbrklé. Možná to chtělo trochu jiné zakončení. Psychu od Roberta Blocha se to prostě nevyrovná.

05.04.2018 3 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Dvěma slovy ... úžasná hrůza... Byla to moje první Holmesovka a četla se jedním dechem

05.11.2017 5 z 5

Katakomby Katakomby Madeleine Roux

Bohužel velké zklamání... Dvě hvězdy a to se ještě musím přemáhat, ještě že obálky knih jsou krásně zpracované. Musím podotknout, že z celé série se mi líbil první díl. Druhý díl byl ještě snesitelný, dejme tomu, ale třetí díl už bylo plýtvání papírem. Škoda, knihy půjdou do světa.

26.10.2017

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Ultra nuda... Už nikdy víc, námět dobrej, ale něco tomu chybělo. :( Což mě mrzí, ale čekala jsem prostě víc. Škoda.

30.09.2017 2 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Mám dlouho o čem přemýšlet... Nějak nemám slov... Úžasná knížka k zamyšlení

19.09.2017 5 z 5

Šílený profesor Šílený profesor Charles Gilman

Příjemná oddychovka

05.09.2017 5 z 5

Psycho Psycho Robert Bloch

Tato kniha nikdy neomrzí. Prostě klasika.

21.08.2017 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Ani nedočteno ... začátek zajímavý, vtipný, ale pak se už nic zvláštního dle mě neděje

13.08.2017 2 z 5

Já se z tebe zblázním Já se z tebe zblázním Carole Matthews

Příliš předvídatelná kniha, která mě ničím nepřekvapila, slabší kousek

26.04.2017

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Jedním slovem Perfektní! Tedy alespoň za mě. Jsem fanoušek těchto témat. Napínavé od začátku do konce. Rozuzlení dokonalé. Popis emocí a postav na jedničku. Knize prostě nemám co vytknout. Pouštím se s chutí do dalšího dílu.

12.02.2017 5 z 5