Vlčí touha

Městečko Allershausen je zavázáno smlouvou, která mužům z Wolfensburgu zaručuje, že jim budou předány všechny pětadvacetileté mladé ženy. Vlčí muži nyní požadují tři ženy. Radní jim tedy pošlou tři nevěstky. Když podvod vyjde najevo, dožadují se rozzuření vlčí muži svého práva. Aby Viola Bruggerová ochránila svoji mladší sestru Samaru, odchází spolu s ní. Po příchodu na Wolfensburg se ocitne ve víru nenávisti, vášně a touhy. Za tím vším stojí tajemný muž s maskou, Kyrian Lupanescu......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30744/vlci-touha-30744.jpg 3.680

Maske der Leidenschaft (2007)

Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Smiley96

Čtu již podruhé a stále se mi příběh líbí. Oddechová romance s myšlenkou

MinaHawke
12.03.2017

Již několikrát přečtená a stejně se k ní vracím.

jesterka.as
10.01.2017

Rychle přečteno, příběh připomíná pohádku kráska a zvíře, jen s trochu víc erotickým popisem :)

havrmoni
09.09.2016

Taková pohádka. Jsem ráda,že to nebylo dlouhé. Hrdinka byla tak naivní a nevědomá,že to bylo až divné. Neustále totiž pomáhala lékárníkovi a četla v lékařských knihách a hledala jak si vyléčit nohu. Asi proto mě její chování překvapovalo. No i když s tím jak byla-nebyla vychována,jeden nikdy neví. Na jedno odpoledne u bazénu jako taková relaxační rychlovka,ale docela dobrý.

Helena Lacková
23.07.2016

Nádherná pohádka pro dospělé

zp87
06.11.2015

Velmi jsem se bavila - nejvíc ovšem zpočátku knihy. Námět mi trochu připomenul pohádkové příběhy, ve kterých sedmihlavá saň požaduje výměnou za bezpečí království nevinnou dívku - případně princeznu... tady je ovšem cítit příslib temnějších kulis. Žádná pohádka, ale tajemný příběh z dávných let (a kdesi v pozadí očekávání drsných testosteronem překypujících 'vlčích mužů'). Hvězdičku stráhám za to, že celý příběh poněkud vyměkl. Nechci spoilerovat... tak snad jen 'kéž by zůstal duch příběhu zachován a věci byly tak, jak se zdají'...
Vlčí muži, kterých se všichni z okolí bojí a nic si na ně (ani jejich chráněnce) nedovolí, vlčí vládce - neoblomný, majestátný, všemi respektovaný a mocný muž a v neposlední řadě neproniknutelně střežený Wolfensburg - nedobytná pevnost , která měla dost slibně našlápnuto k tomu, aby se stala kulisami originálního příběhu. Byla bych ovšem radši, kdyby autorka trochu přitvrdila.

trudoš
05.11.2015

Erotická romance s nepříliš originální a lehce naivistickou zápletkou, která se těsně před koncem pokusí o zvrat, ale natolik předvídatelný, že by možná bylo lepší, kdyby se ten pokus nekonal. Ona vůbec autorčina snaha děj nějak komplikovat je tak prvoplánově kýčovitá, až to chvílemi sklouzává do nechtěné komiky. O to víc, když je poměrně brzy jasné co kam směřuje a všechny ty kudrlinky kolem jen zdržují od dalších sexem nabitých scén. Ovšem ani tady Daria Charon překvapivě neoslní nápaditostí, spíše zklame kaskádou fádních obrazů, opakujících stále dokola ty stejné upocené motivy. Přitom vládnout slovy umí, sloh je čitelný a plynulý. Až je škoda, že se rozhodla pro třetiřadou jednohubku, ale jestli je kupní síla dostatečně silná, tak vlastně proč ne. Nejsem ideální cílová skupina, proto se mi těžko soudí, nakolik jsou kvality Vlčí touhy lepší či horší oproti žánrově podobným románům.

jitka7
09.05.2015

Docela slaďáček, ale velmi roztomilý :))

NikiVai
25.11.2014

Takový trochu jiný slaďák, byla jsem napnutá až do konce jak tohle dopadne (i když člověk asi tak tuší jak to dopadne).

NoelHudson
17.10.2014

Strhující kniha. Jakákoliv slova o ní jsou zbytečná, tohle se prostě musí přečíst. Vřele doporučuji všem kdo mají rádi historické erotické romány opeprene tajemnem.

Aires
16.11.2013

Příjemná erotická romance, která se skrývá pod nenápadnou anotací.Hlavní hrdinové sympatičtí, poměrně si je oblíbíte a s radostí budete číst, jaká mezi nimi přeskočila jiskra :)Erotické pasáže jsou dobře napsané, nepůsobí jako něco, co bylo do děje násilně vepsáno, ale působí přirozeně a tak jak mají- tzn. opravdu eroticky ;) Velkým bonusem je, že celý děj není jen o sexu, ale točí se i okolo jisté tajemné kletby.. :)

psirena
07.11.2013

Čekala jsem, co se z toho vyklube, a byla jsem příjemně překvapena. Vkusně napsané erotické pasáže, kdy hlavní hrdina se neomezuje pouze na hlavní hrdinku. Vždy se mi líbí, když autor jde nad ohraničená klišé, kterých se vesměs všichni autoři drží.

Raduska89
19.06.2013

Začátek mne moc nenadchnul. Ale jsem ráda, že jsem u ní nakonec vydržela. Ve finále příjemně překvapila. Líbila se mi :)

mimikova
11.05.2013

Kniha byla pro mne opravdové překvapení.
Po přečtení anotace jsem očekávala fantasy knihu,
ale je to spíše kniha romaticko-erotická.
Erotické scény jsou pěkne zasažené do děje a nepůsobí jako pěst na oko.
Čte se jedním dechem, dle mého názoru je to velice přijemná, nenáročná oddechovka.
Bylo mi až líto, že je tak útlá.
Autorka mě docela zaujala, těším se, že si brzy přečtu i Markýzinu neteř.

tina.38
31.03.2012

Zajmavě napsaná kniha o době kdy lidi věřili na prokletí celých rodů i budoucích potomků.

Chobotnicka
03.03.2012

Převelice zajímavé čtení... knížka psána ze starší doby

Daria Charon

Daria Charon