Skalara Skalara komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Kdybych mohla dát 6 hvězdiček dám je. Vtipné scénky mě fakt bavily :D Když jsem viděla hodnocení a děj, věděla jsem, že to musím mít :D Tak jsem neváhala a koupila si celou sérii najednou. Nelituji toho, tuto knihu ještě někdy přečtu. Je to vtipné a svižné. Hokej mám rada, takže další plus :D Hned se vrhnu na další díl. Už se na něj těším.

30.03.2019 5 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Poslední díl z této série mi trochu přpomínal 50 odstínů šedi, jen to nebylo tolik přehnané a nešel mi mráz po zádech z toho. Kniha byla super. Rozhodně se mi líbí.

29.03.2019 5 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Tahle série je prostě zajímavá a skvělá. Už se těším na poslední díl.

27.03.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Prostě jsem to ani nemohla dočíst. Už první dvě věty, které zní "Tak co, ty zkurvená buzno! Ty malá teploušská srágoro!" mi napověděly, že to nebude zřejmě nejlepší kniha. A měla jsem pravdu. Ani ten děj mě příliš nechytil a ani jak je to napsané nespisovně jako slova teďkonc a podobně. Jsem ráda, že tuto knihu jsem si pouze půjčila v knihovně a nekoupila domů. Byla bych z toho šíleně zklamaná.

23.03.2019 odpad!

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Vadilo mi jen, že začátek mi přišel dost podobný první knize. Ale jinak se to čte samo. Bylo to dosti podobné, ale zase trochu jiné.

22.03.2019 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Příjemná a kniha přímo pro odpočinek. Je to čistě romantické, takže pro milovníky romantiky :)

22.03.2019 5 z 5

Smrt starého záletníka Smrt starého záletníka Helena Hardenová

Asi jsem s Hardenovou zkončila. Nebaví mě. První jsem přelouskala a dala jí docela vysoké hodnocení, ale zase tak zábavná a napjatá mi nepřišla. Po severských detektivkách mě holt tato četba již neláká.

21.03.2019 2 z 5

Štědrý večer na dosah: Polibek od Santa Clause / Dokonalý dárek / Vánoční pravidlo Štědrý večer na dosah: Polibek od Santa Clause / Dokonalý dárek / Vánoční pravidlo Sherryl Woods

Nejprve jsem chtěla dát hodně špatné hodnocení. První příběh byl hrozný, ženská hledá svého syna, jelikož se ztratil v obchodním domě a místo aby pořádně hledala, tak flirtuje s policistou. Celých 100 stran hledá jednoho kluka. Druhá povídka s tou reportáží mi přišla ještě horší, jelikož hlavní postava se chovala jak puberťačka a pořád nevěděla, co chtěla. Neuměla jasně komunikovat s partnerem a chovala se hrozně. Až třetí povídka snížila moji nechuť k celkové knize. Poslední povídka byla skvělá :) Trojice kluků co vyváděli krásně obohatila knihu a četlo se to suprově. Poslední povídku doporučuji přečíst.

21.03.2019 3 z 5

Adventinky: Muž, pro kterého stojí za to žít / Vánoční záplava / Polibky pod jmelím / Vánoční šaráda Adventinky: Muž, pro kterého stojí za to žít / Vánoční záplava / Polibky pod jmelím / Vánoční šaráda Catherine George

Na první povídku jsem se nehorázně těšila, ale překvapivě mě nejvíce zklamala. Čekala jsem od ní více. Bylo to chvílemi až nudné. Na druhou povídku (ta záplava) jsem se vůbec netěšila a ta překvapivě byla skvělá. Ta se mi hrozně líbila a nadchla mě. Třetí povídka byla taky zajímavá a skvěle se četla. Poslední povídka byla spíše průměr, ale dala se přečíst. Proto mi vychází, že bych měla celkově dát 3 hvězdičky na tuto miniknížku.

20.03.2019 3 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

Tak Nora Roberts opět nezklamala. Zajímavá četba a určitě si zase přečtu další díl. Jen se chci vyjádřit, že spousta komentářů, zde je, že Roark byl na Evu tvrdý a říct něco neměl. Možná to řekl trochu neomaleněji, ale ona potřebovala otevřít oči sama. Vždyť mu taky ubližovala, jen mu neublížila slovně, ale stačí chování, aby to dokázalo zranit. Proto si myslím, že by to tak mělo být. Nakonec všechno zkončilo happyendem.

17.03.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha mě opravdu nezklamala, ze začátku jsem se šíleně bavila Asi mi ten začátek přišel o dost lepší než ten konec, ale přečteno jedním dechem. Během jednoho odpoledne celá kniha přečtená, nešlo se od ní odtrhnout. Líbil se mi nápad, že to mělo dobrý konec a ještě krátkou povídku Baby šéf jako pokračování. Hodně lidem v hlavě se honí, jak by to mohlo pokračovat a zde to bylo. Přidává to bonus knize. Jsem ráda, že ji mám v knihovničce a určitě se k ní vrátím. Je to sice červená knihovna, ale napsáno s humorem a velmi dobře. Doporučuji pro všechny dámy.

16.03.2019 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Olsen opět nezklamal. První díl běhal mi mráz po zádech, tak jsem si řekla, že horší to už nebude. Nastal druhý díl, který mi přišel ještě o stupeň více násílí. Třetí díl jsem musela číst po kouskách a chvíli si odpočnout a vstřebat to popsané násílí. Detektivky jsou to prostě úžasné, ale strašně mě z nich běhá mráz po zádech. Ale už se těším na čtvrtý díl, Assad a Carl a teď i Rose=Yrsa jsou skvělá skupinka :D Jsem zvědavá, čím mě autor ještě překvapí. Co příběh to originál.

14.03.2019 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Viveca Sten

Název knihy odpovídá i obsahu, klidná, nezáživná a vše se v ní pomalu vleče. Do knihy se nelze zakousnout a nemáte potřebu ji hned dočíst. Stojí to hromadu přemlouvání dočíst tuto knihu. Konec knihy se teprve pořádně rozjede a začíná to mít spád.

07.03.2019 3 z 5

Milovat Jackie Milovat Jackie Nora Roberts

Celkově mám knihy od Nory Robertsové ráda, ale tady bohužel 5 hvězdiček dát nemohu. V knize jsou dva protiklady postav, mužská postava vyjadřuje takového trochu suchara a ženská postava má představovat příliš energie a důvěry. Výsledek je všem znám, tyto postavy se do sebe zamilují. Jednu hvězdu musím, ale strhnout, jelikož hrdinka knihy měla tolik bláznivých nápadů a energie až jsem si ji představovala jako puberťačku. Něco z jejich nápadů mi prostě do knihy příliš nesedělo. Jinak je to odpočinková a klidná četba.

06.03.2019 4 z 5

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

První díl jsem dočetla stěží, ale řekla jsem si, že této sérii dám ještě šanci. Přišlo mi to ještě horší než ten první díl. Asi zkusím jiné série nebo knihy od tohoto autora.

03.03.2019 2 z 5

Mělké hroby Mělké hroby Jeffery Deaver

Za mě nic moc a slabší kniha. Vůbec mě nebavila...Nutila jsem se ke čtení.. Začala mě bavit až ke konci, ale pořád slabší kniha.

03.03.2019 2 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Zase jedna z drsnějších severských detektivek, ze kterých běhá mráz po zádech.. Děj je propracovaný, postupně se doberete k tomu proč a co se stalo? Je to napínavý i když na začátku knihy víte kdo v čem jede... Postupně se odhalí všechno a i konec Vás dostane...

27.02.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Hodně drsná detektivka. Chvílemi mě vtáhla do děje tak, že jsem si myslela, že sem sama zavřená v bytě jako vězeň. Myslím, že tuto detektivku budu ještě dlouho vstřebávat. Ale rozhodně skvělá kniha, jen trochu drsnější.

22.02.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Hodnocení skvělé, ale výsledek je takový, že mě to vůbec nebavilo. Skoro v každé kapitole se řešily vztahy a sex na pozadí komunismu. Strašně jsem se nutila k tomu to dočíst. Nebavilo mě to vůbec, chápu, že taková ta doba byla, ale čekala jsem, že to bude napsáno aspoň s nějakým humorem.

18.02.2019 odpad!

Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar Helena Hardenová

Nečtu příliš české autory. Normálně bych dala 3,5 hvězdy kdyby to šlo, ale nakonec jsem to zvedla na 4, jelikož se jedná o českého autora. Čeští autoři mě většinou nebaví. Začátek zdlouhavější, ale pak jste se dostali do děje. Jen teda mi chybí ten spád a to napětí, kdy se od knihy nemohu odtrhnout. Od této knihy se odtrhnout dalo lehce. Jen by autorka měla udělat dle mě dramatičtější konec, jinak oddechové čtení. Zkusím i další díl od této autorky.

16.02.2019 4 z 5