Milovat Jackie

Milovat Jackie https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402022/mid_milovat-jackie-jJu-402022.jpg 3 52 21

Jackovy příběhy série

Jackie Jack MacNamarová se nebojí žít sama, zvlášť když je to v krásném domě na Floridě s bazénem. Čekají ji tři nádherné měsíce, kdy bude mít klid a snad se jí konečně podaří napsat první knihu z Divokého západu. Jenže život není nikdy tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá. Nečekaný návrat majitele domu její plány překazí! Tvrdohlavý architekt Nathan Powell se nehodlá smířit, že se tahle krásná spisovatelka vetřela do jeho domu! Trvá na tom, aby se Jackie odstěhovala… Jenže to by Jackie přišla o inspiraci k psaní! Tenhle přitažlivý, i když trochu nerudný muž, je totiž dokonalým předobrazem jejího fiktivního hrdiny. A tak má před sebou velký úkol - přesvědčit ho, že je právě tady a právě v její náruči čeká nekonečná láska a věčné štěstí…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , HarperCollins Polska

Loving Jack , 1989

Petrush
21.02.2023 3 z 5

Romantická oddychovka, od autorky takový slabší průměr.

Ulrika
15.08.2022 3 z 5

Na mě až moc velká harlequinka. První díl rozhodně lepší

Kudík
29.05.2022 3 z 5

Pobavilo mě propojení s první dílem a vlastně popis jeho vzniku od živelné "spisovatelky" Jackie. Upřímně si takovou dvojici v jejím podání s Nathanem v reálu umím těžko představit, asi by jejich souznění nebylo tak harmonické. Každopádně se mi moc zamlouvali její rodiče, i když dostali jen pár stránek prostoru. Od autorky mám raději její detektivní romány než harlequinky s tím, že oproti předchozímu dílu je tento slabší.

twiggynka
29.11.2021 3 z 5

Noru mám ráda, ale tahle kniha patří mezi ty slabší. Některé rozvíjení myšlenek mi přišlo zbytečně zdlouhavé, naopak vzájemné řešení situací a posun ve vztahu zrychlený... Vím, že to Nora umí mnohem mnohem lépe.

pip11
24.07.2021 4 z 5

Temperamentní, laskavá a veselá Jackie se chystá napsat svou první knihu, kvůli čemuž si pronajme dům na Floridě. Majitel se ale nečekaně vrátí domů, dychtivý užít si klid a pohodu. Příjemně milý a svěží příběh, zábavná a veselá jednohubka k bazénu. Myšlenkové pochody hrdinů byly v první polovině vskutku vtipné.

ladyKristyn
20.10.2020 5 z 5

Mám ráda tyhle oddychovky, kde není násilí. Romantika se vkrádá do smyslů a příběh lehce plyne v nekonečné zamilovanosti.

angelbooks
12.09.2020 5 z 5

Když mi došlo, že v knize vystupuje hlavní herečka (spisovatelka), díky které ''jakoby'' vznikl předchozí příběh, byla jsem nadšená a hned si knihu koupila.
Kniha má své kouzlo, stejně jako hlavní hrdinka, která vás (stejně jako hlavního hrdinu :D) chytí za srdce. Jackie je chytrá, obětavá, věrná, ale i vášnivá. Stejně tak příběh. Je promyšlený a romantický, i když ano, znám i romantičtější knížky.
Avšak, stále stojí za přečtení a proto jí dávám do doporučených. :)

petulkapeta
12.09.2020 4 z 5

Krásný oddechový příběh.. moc se mi líbilo,jak se Jackie do něj zamiloval a šla si za tím...

happy19
28.05.2020 3 z 5

Zvolena jen namátkou,byla jsem zvědavá...:-)
Od autorky má prvotina...
Vyloženě harlequinský dojem...jen o pár stran delší a pevné desky k tomu...
Jj...na takové četbě jsem začínala a věřím,že u ní i do budoucna skončím,-)

krákorka
27.02.2020

Od Nory jsou lepší knihy tato je dobrá na čtení,když si chci přečíst něco oddychového.

mariva
31.01.2020 4 z 5

Nenáročná odpočinková četba, Harlekýnky nikdy nedosahují úrovně jiných autorčiných knih, ale pobaví a odreagují. Po četbě temné a depresivní knihy jsem potřebovala něco plného slunce a humoru a na to je knížka ideální.

Misspullinn
16.09.2019 4 z 5

Nelze prostě nemilovat Jackie :) krásná oddechovka

alnahu
18.07.2019 3 z 5

Taková jednoduchá odpočinková četba.Příběh Jackie ,která si žije svým životem ,nastěhuje se do krásného domu na Floridě a snaží se zde napsat knihu ,ale vše se změní ,když se náhle vrátí majitel domu. Dějově slabší.

janina66
24.06.2019 3 z 5

Čtu od Nory téměř všechny knihy. Ale tato byla slabota. Musela jsem se do čtení nutit. Příběh o ničem. Naštěstí jsem ji měla půjčenou z knihovny.

Ivetaa
12.05.2019 3 z 5

Mám ráda autorku, od které mám téměř vše přečteno. Ovšem jak se nyní objevují její starší knihy (hlavně od Harper Collins) nějak klesá kvalita a stoupá kvantita románků z éry Harlequine. Tento příběh do týdne tedy určitě zapomenu.

alzbeta4340
10.05.2019 3 z 5

Románek napsaný autorkou v roce 1989, jedná se v podstatě o trochu delší a lepší harlekýnku. Kniha, která se po přečtení rychle zapomene.

Evka3814
01.05.2019 3 z 5

Musím říct že jsem od této autorky četla lepší knihy. Tento příběh byl bez šťávy,ale jako odpočinkové čtení,proč ne. Neurazí ani nenadchne

veveronka
13.04.2019 3 z 5

Nebylo to spatne,ale autorka ma daleko lepsi knihy

krákorka
29.03.2019

Četla jsem lepší knihy od spisovatelky. Kniha se dala přečíst za den.

georginaa
09.03.2019 4 z 5

Na co si pomyslíte, to Jackie se učila...od všeho umí něco. To vlastně ani nejde. Možná že to autorka trochu přehnala, stačilo třeba to vaření a psaní, ale aby uměla toho tolik, to bylo přehnané. No a když potká takového ne-šikulu na domácí práce, tak je v sedmém nebi. Jen mu ukáže co vše umí. Mrzí mě jen, že celou dobu píše román, a na konci knihy se pouze dočtete, že to dala vydavateli a nic víc. Zda to mělo úspěch, nebo bude pokračovat s další knihou apod. je to useklé a na pokračování by to asi byla nuda.