Adventinky: Muž, pro kterého stojí za to žít / Vánoční záplava / Polibky pod jmelím / Vánoční šaráda https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182596/mid_adventinky-ctyri-vanocni-pribehy-nSc-182596.png 3 12 2

Emma Richmondová - Muž, pro kterého stojí za to žít Toho přitažlivého muže, s kterým se ocitla v luxusním vlaku na romantické cestě Evropou, Francine nikdy předtím neviděla. Jak je možné, že toho o ní tolik ví? A že jí tolik pohrdá? Catherine Georgeová - Vánoční záplava Juditino a Nickovo manželství bylo krátké a skončilo trpkým rozchodem. Když spolu ti dva po dlouhém odloučení uvíznou uprostřed záplavy, rázem se schyluje k bouři. A to vůbec nejde o počasí! Lynsey Stevensová - Polibky pod jmelím Strávit Vánoce s dědečkem, to by Jazmin lákalo – jenže riziko je velké. V dědově domě žije muž, který jí kdysi zlomil srdce Bude mít sílu pohlédnout mu do tváře? A navíc se nerozplakat? Kay Gregoryová - Vánoční šaráda Nina dobře ví, že jí otec zase zkusí vnutit nějakého nápadníka! Ale tentokrát si to nenechá líbit. Najme si zkrátka muže, který se jí naoko začne dvořit, a bude mít o Vánocích klid!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Christmas Journeys , 1994

Skalara
20.03.2019 3 z 5

Na první povídku jsem se nehorázně těšila, ale překvapivě mě nejvíce zklamala. Čekala jsem od ní více. Bylo to chvílemi až nudné. Na druhou povídku (ta záplava) jsem se vůbec netěšila a ta překvapivě byla skvělá. Ta se mi hrozně líbila a nadchla mě. Třetí povídka byla taky zajímavá a skvěle se četla. Poslední povídka byla spíše průměr, ale dala se přečíst. Proto mi vychází, že bych měla celkově dát 3 hvězdičky na tuto miniknížku.

Ydisara
07.06.2018 2 z 5

Muž, pro kterého stojí za to žít - byla jsem ráda, že se Francine nenechala, a když ji Giles slovně napadal, vracela mu to. Ve spoustě knížek ty ženský jen bezmocně stojí a na nic se nezmůžou. ***
Vánoční záplava - vyvážená, logická, žádné nesmysly. **
Polibky pod jmelím - kdyby trvalo 1 rok, než si dá život do pořádku, tak by to bylo reálnější, ale 5 let? Jak mohl vědět, že ona si nikoho nenajde? *
Vánoční šaráda - ta ženská se chovala přesně tak, jak jí ten chlap říkal, rozmazlený, bohatý fracek...*

Vánoce harlekýnky

Autoři knihy

Kay Gregory
britská
Emma Richmond
americká

Kniha Adventinky: Muž, pro kterého stojí za to žít / Vánoční záplava / Polibky pod jmelím / Vánoční šaráda je v