Simona838 Simona838 komentáře u knih

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tesila jsem se. Ale bohuzel. Knihou jsem se horko tezko prokousala. Nebavila me. Pozor SPOILER: to tehotenstvi (hrdinka 4 a pul mesice netusila, ze je tehotna?!) vs brutalni napadeni nozem - zadny problem??? Proc to delal padouch 1? Co bylo za vrazdou Caitlin? Zaverecna bitka te hodne vs tech zlych - WTF??? To jako vazne??? Za sebe tedy urcite nedoporucuji. Urcite to neni knizka, ke ktere se ctenar po case vrati. Za mne - vyhozene penize.

28.12.2019 1 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Zajimave, hezky napsane, ctive.

12.07.2019 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Jako ostatni knihy L. Castillo - skvele, ctive, zajimave, napinave.

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

Skvela detektivka, napinava, ctiva. Doporucuji. Precteno jednim dechem. Skvela jizda.

31.10.2021 5 z 5

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

Neuveritelne ctive, napinave. Sokujici, desive, drsne. Nedokazala jsem knizku odlozit. Udelejte si na cteni urcite cas, neda vam to, budete chtit vedet, jak to vsechno bylo.

16.08.2020 5 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Skvele cteni. Napinave, prekvapive. Zajimave - pohled obeti na zivot pred, behem a po unosu. Zivot s unoscem. Co citi obet, kdyz prezije?

07.08.2019 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Ctive, skvele na dovolenou. Vadil mi preklad (vyrazy jako napr. vodskodny, von, vobrovskej, vobvinime ji z vomezovani vosobni, vodebrat votisky, vokamzite atd.), naduzivani "v" detektiva nezlidovelo, spis mi lezlo na nervy. Nesedelo to. Detektiv jako vidlak? Spis pablb obecny. Ale to je dane nevhodnym prekladem a nekvalitni jazykovou korekturou - jestli takhle mluvi prekladatelka a korektorky, tak potes koste. Stacily by koncovky (obrovskej).

28.07.2020

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

To byla jizda! Knizku neslo odlozit! Skvele!

21.07.2019 5 z 5

Dotek temnoty Dotek temnoty Dennis Lehane

Skvele. Drsne, temne, napinave.

05.07.2019 4 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

Miluju knihy od T.G., ale tohle bylo obrovske zklamani. Ducharina smichana s erotikou, krimi velmi strucne v zaveru. Skoda, celou dobu jsem cekala, kdy na me vyskoci kouzlo T.G., ale tentokrat se nekonalo. Urcite nedoporucuji. Ztrata casu a penez.

17.07.2021 1 z 5

Vetřelec - Chladná výheň Vetřelec - Chladná výheň Alex White

Prvni kniha od tohoto autora. Docela zajimave sci-fi. Vadilo mi, ze vsichni hlavni hrdinove byli vice ci mene padousi. Nebylo komu fandit. Pokusy na simpanzech - desive.

24.07.2019 3 z 5

Snadný terč Snadný terč Stephen Hunter

Paradni cteni, akcni. Knizka je ta spravna volba pro toho, komu se libila Smrtonosna past. Je zvlastni si tuhle knizku precist v dobe genderove vyvazenosti. Mozna by ted musela projit upravami ☺️

21.07.2019 4 z 5

Oltář ztraceného ráje Oltář ztraceného ráje James Rollins (p)

Super! Napinave, bez hluchych mist. Dej svizne uhani. Uzila jsem si to + dozvedela jsem se neco noveho.

13.07.2019 5 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Drsne + desive. Nedokazete odlozit. Nic pro slabe povahy.

22.12.2020 5 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Karin Slaughter opet skvela. Tahle autorka je pro me zarukou skveleho cteni. Nezklamala. Opravdu kvalitni thriller.

10.08.2019 5 z 5

Podzemní říše Podzemní říše James Rollins (p)

Strasidelna cesta za dobrodruzstvim. Napinave, zajimave.

13.07.2019 5 z 5

Stín krále lebek Stín krále lebek James Rollins (p)

Tahle kniha je zrejme urcena pro mladezniky (coz ja uz bohuzel nejsem) - moc mne nebavila.

13.07.2019 2 z 5

Případy oddělení Q 1-4 (box) Případy oddělení Q 1-4 (box) Jussi Adler-Olsen

Napinave, zabavne, drsne, ... Proste skvele!

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Skvele!

Došel nám čas Došel nám čas Barbora Walterová Benešová

Vyjadrovani hl. postavy na urovni hrdinek "Veceru pod lampou". Neprirozene, casto komicke - coz ovsem autorka nezamyslela. Ztrata casu a penez. Nedoporucuji. Tohle se opravdu hodne nepovedlo.

09.09.2018 odpad!