Simona838 Simona838 komentáře u knih

Chladné stopy Chladné stopy Sharon Dempsey

Nuda, nekonecna nuda. Vetsina obsahu se venuje osobnimu zivotu (a hlavne strastem) vysetrovatelu. Za mne naprosta ztrata casu.

04.07.2022 odpad!

Telefon po půlnoci Telefon po půlnoci Tess Gerritsen

Tak tohle se fakt nepovedlo. Cervena knihovna. Porad jsem doufala, ale marne. Za mne: ztrata casu, urcite nedoporucuji fanouskum Tess.

16.01.2022 odpad!

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

Skvela detektivka, napinava, ctiva. Doporucuji. Precteno jednim dechem. Skvela jizda.

31.10.2021 5 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

Miluju knihy od T.G., ale tohle bylo obrovske zklamani. Ducharina smichana s erotikou, krimi velmi strucne v zaveru. Skoda, celou dobu jsem cekala, kdy na me vyskoci kouzlo T.G., ale tentokrat se nekonalo. Urcite nedoporucuji. Ztrata casu a penez.

17.07.2021 1 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Drsne + desive. Nedokazete odlozit. Nic pro slabe povahy.

22.12.2020 5 z 5

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

Neuveritelne ctive, napinave. Sokujici, desive, drsne. Nedokazala jsem knizku odlozit. Udelejte si na cteni urcite cas, neda vam to, budete chtit vedet, jak to vsechno bylo.

16.08.2020 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Ctive, skvele na dovolenou. Vadil mi preklad (vyrazy jako napr. vodskodny, von, vobrovskej, vobvinime ji z vomezovani vosobni, vodebrat votisky, vokamzite atd.), naduzivani "v" detektiva nezlidovelo, spis mi lezlo na nervy. Nesedelo to. Detektiv jako vidlak? Spis pablb obecny. Ale to je dane nevhodnym prekladem a nekvalitni jazykovou korekturou - jestli takhle mluvi prekladatelka a korektorky, tak potes koste. Stacily by koncovky (obrovskej).

28.07.2020

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tesila jsem se. Ale bohuzel. Knihou jsem se horko tezko prokousala. Nebavila me. Pozor SPOILER: to tehotenstvi (hrdinka 4 a pul mesice netusila, ze je tehotna?!) vs brutalni napadeni nozem - zadny problem??? Proc to delal padouch 1? Co bylo za vrazdou Caitlin? Zaverecna bitka te hodne vs tech zlych - WTF??? To jako vazne??? Za sebe tedy urcite nedoporucuji. Urcite to neni knizka, ke ktere se ctenar po case vrati. Za mne - vyhozene penize.

28.12.2019 1 z 5

Voyeurův motel Voyeurův motel Gay Talese

Cekala jsem detektivku, moje chyba. Kniha mi pripada castecne jako soft porno. Nevim, nebavily me jak popisy voyeura, tak vypraveni novinare. Bylo to tak nejak nudne. Chybel mi nejaky zaver. Za mne urcite nedoporucuji.

13.08.2019 1 z 5

Popel a kosti Popel a kosti John Harvey

Neurazi, nenadchne. Uprimne - nedoporucuji.

10.08.2019 2 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Karin Slaughter opet skvela. Tahle autorka je pro me zarukou skveleho cteni. Nezklamala. Opravdu kvalitni thriller.

10.08.2019 5 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Skvele cteni. Napinave, prekvapive. Zajimave - pohled obeti na zivot pred, behem a po unosu. Zivot s unoscem. Co citi obet, kdyz prezije?

07.08.2019 5 z 5

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

Napinave, drsne, smutne. Skvela detektivka. Jine dily jsem necetla, ale to vubec nevadilo. Jednu hvezdicku strhavam za ducharinu (sny, vize, monology mrtvych).

25.07.2019 4 z 5

Vetřelec - Chladná výheň Vetřelec - Chladná výheň Alex White

Prvni kniha od tohoto autora. Docela zajimave sci-fi. Vadilo mi, ze vsichni hlavni hrdinove byli vice ci mene padousi. Nebylo komu fandit. Pokusy na simpanzech - desive.

24.07.2019 3 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

To byla jizda! Knizku neslo odlozit! Skvele!

21.07.2019 5 z 5

Snadný terč Snadný terč Stephen Hunter

Paradni cteni, akcni. Knizka je ta spravna volba pro toho, komu se libila Smrtonosna past. Je zvlastni si tuhle knizku precist v dobe genderove vyvazenosti. Mozna by ted musela projit upravami ☺️

21.07.2019 4 z 5

Noc ve Villette Noc ve Villette Ingrid Hedström

Za mne urcite NE. Namet dobry, ale cetlo se mi spatne, nedotazene, postavy se mi pletly. Pusobilo to zmatene. Kniha me nezaujala.

19.07.2019 1 z 5

Maska smrti Maska smrti John Case

Trochu pomalejsi a rozvlacnejsi rozjezd. Cast s voodoo zasvecenim vysla hluse, byla mozna zbytecna. Zuctovani s padouchem a celkove konec mohl propracovanejsi. Otocila jsem stranku - a nic dal. Knizka se ale cte dobre, pribeh je napinavy, zajimavy.

18.07.2019 3 z 5

Město slunce Město slunce David Levien

Zajimave, napinave, ma spad, ale konec zbytecne zhusteny - na ukor prehlednosti. Mohl byt propracovanejsi. Nejak to oslabilo cely pribeh.

15.07.2019 3 z 5

Podzemní říše Podzemní říše James Rollins (p)

Strasidelna cesta za dobrodruzstvim. Napinave, zajimave.

13.07.2019 5 z 5