Simona838 Simona838 komentáře u knih

Stín krále lebek Stín krále lebek James Rollins (p)

Tahle kniha je zrejme urcena pro mladezniky (coz ja uz bohuzel nejsem) - moc mne nebavila.

13.07.2019 2 z 5

Oltář ztraceného ráje Oltář ztraceného ráje James Rollins (p)

Super! Napinave, bez hluchych mist. Dej svizne uhani. Uzila jsem si to + dozvedela jsem se neco noveho.

13.07.2019 5 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Zajimave, hezky napsane, ctive.

12.07.2019 5 z 5

Svatyně Svatyně Raymond Khoury

Akcni, ale trochu pohadkove. Asi pro mladsi ctenare ☺️

12.07.2019 2 z 5

Světec Světec Carin Gerhardsen

Pomaly a trochu nudny rozjezd. Pak ale zajimave, drsne. Zaver trochu prekombinovany a lehce neuveritelny (exoticka cizina, temer nulovy kontakt s matkou - zadny strach o ni, zajem??? atd.). Misty jsem tapala ve jmenech. Narazky na minule dily pro toho, kdo necetl, mohou byt take matouci.

09.07.2019 2 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Jako ostatni knihy L. Castillo - skvele, ctive, zajimave, napinave.

Případy oddělení Q 1-4 (box) Případy oddělení Q 1-4 (box) Jussi Adler-Olsen

Napinave, zabavne, drsne, ... Proste skvele!

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Skvele!

Dotek temnoty Dotek temnoty Dennis Lehane

Skvele. Drsne, temne, napinave.

05.07.2019 4 z 5

Hráči se smrtí Hráči se smrtí Simon Scarrow

Pro milovniky VR, PC her. Sci-fi detektivka. Prvni cast knihy skvela, druha cast se odehrava prevazne ve VR, ktera se prolina s realem. Cekala jsem neco jineho. Za mne zklamani. Sci-fi me moc nebere.

03.07.2019 2 z 5

Pohřeb Pohřeb Neil Cross

Nejak me kniha "nechytla". Preskocila jsem pak na konec. Namet zajimavy, ale chybel mi spad.

03.07.2019 1 z 5

Nechte ďábla spát Nechte ďábla spát John Verdon

Zajimave cteni. Jenom ten konec je zhusteny, ctenar si musi poskladat stripky.

03.07.2019 3 z 5

Final cut – Vrah z internetu Final cut – Vrah z internetu Veit Etzold

Ctive. Bez hluchych mist. Trochu mi vadilo prehnane nasili - cilem (zda se) bylo predevsim sokovat ctenare. Chvilema zajimave info (od policejniho profilera). Ale des - A. Bathory opravdu nebyla manzelka Vlada Draculy! To autor nevychytal.

01.07.2019 2 z 5

Došel nám čas Došel nám čas Barbora Walterová Benešová

Vyjadrovani hl. postavy na urovni hrdinek "Veceru pod lampou". Neprirozene, casto komicke - coz ovsem autorka nezamyslela. Ztrata casu a penez. Nedoporucuji. Tohle se opravdu hodne nepovedlo.

09.09.2018 odpad!