shey shey komentáře u knih

Soudný den Soudný den Jan Urban

Souhlasím, že první část knihy, byla nudnější. I když se s názory na určité děje s Luciferem ztotožňuji :) Pak už to ale začalo odsejpat a já kouzlu řeholníků zase propadla.

17.06.2020 4 z 5

Řetězová reakce Řetězová reakce František Kotleta (p)

Alice jede! Když jsem zjistila, že je další kniha, tatínek vyfasoval synka a já se vrhla do čtení jako za starých bezdětných časů :) Moc jsem si to užila, Alice je prostě skvělá.

02.01.2019 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

K sérii lze napsat jediné: POZOR ZPŮSOBUJE ZÁVISLOST! :o)

19.02.2014 5 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Knížka je skvělá, ostatně i předchozí série se mi od autorky moc líbila! A teď jdu balit, letím na Aljašku! Chci taky bush pilota!!!

06.11.2023 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Páni, pořád jsem hledala něco co mě zaujme stejně jako Cealena nebo Feyre protože S. J. Maas nasadila laťku vysoko, že jo. A tady se to povedlo, opravdu. Od prvního dílu to bylo lepší a lepší. Skvělé, tleskám a doporučuji ❤️

12.11.2019 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Příběh se obešel bez dramatických zvratů a mě se krásně četla až do konce. Oba hrdinové byli milí a já jsem si knížku užila :o) Příjemná víkendovka, doporučuji...

16.08.2015 5 z 5

Strážci brány Strážci brány Jan Urban

Díky Fantomprintu, že knihy podruhé vydal. Mě se Pragocalypsa líbila ještě víc než jsem čekala. Duo Vyvyana a Mariky baví :) Už dočítám druhý díl a je ještě lepší než jednička!

21.05.2020 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Líbila se mi postava Greysona i Mel, ale příběh byl docela uspěchaný a nepropracovaný. Škoda, mafiány mám ráda, ale naše Katka Petrusová to tedy umí mnohem líp :o)

09.04.2015 3 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

Z téhle série jsem opravdu nadšená! Opravu zde nic nechybí - akce, napětí i romantika a konečně hrdinka, která má jasno a půl knihy se neprobírá svými city....jdu na další díl ;-)

11.02.2015 5 z 5

Underground Underground František Kotleta (p)

Hned po pár stránkách jsem si vzpomněla na jednu mojí oblíbenou "hetešovku". Underground je super, tyhle cyberpunkový věci fakt můžu! A tohle se povedlo, doporučuji :)

22.04.2020 5 z 5

Královna povětří a temnoty Královna povětří a temnoty Cassandra Clare (p)

Řekla bych, že autorce dochází dech. První díl byl super, pak už to šlo z kopce. Třetí díl byl podle mě neskutečně natahovaný, do čtení jsem se musela nutit. A když jsem došla k tématu transgender a vílí trojky, byla jsem znechucená totálně.

18.02.2020 odpad!

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Na tyhle pohádky prostě nebudu nikdy stará :D Ze začátku jsem se nasmála, Harper s Greyem mě neskutečně bavili. Moc se těším na druhý díl, snad nebudu čekat dlouho. Doporučuji

08.11.2019 5 z 5

Šeroprostor Šeroprostor Ann Aguirre

Přečtené zatím všechny tři díly a za mě super! Nechápu nízké hodnocení prvního dílu a jsem ráda, že jsem se jím nenechala ovlivnit. Jasně, není to žádná "kvalitní a těžká" sci-fi, ale já dostala všechno co jsem chtěla. Vtipnou, odvážnou a zbrklou hrdinku, akci a trochu romantiky. Za mě maximální spokojenost!

29.04.2017 5 z 5

Psí zima Psí zima Petra Neomillnerová

Úžasné,knihu se mi nechtělo vůbec odkládat! A kam se na Lotu hrabe Ciri! Tak jak pro mě bylo zklamáním pět zdlouhavých knih o Ciri,tady jsem se skvěle bavila.Příběh pěkně odsýpá,žádné zbytečné protahování,zbytečně moc postav a uhýbání.Moc ráda jsem se vypravila do Lotina světa.Velký palec nahoru!

20.03.2017 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Dokonalé, úžasné a super! Právě jsem dočetla a druhý díl jasně předčil první. Čekání na pokračování bude dlouhé...:)

27.03.2016 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Knížku jsem doma měla už delší dobu, ale nějak jsem se nemohla donutit jí otevřít - kdybych tušila, co mě čeká neváhám ani minutu :D Určitě doporučuji! Violet jsem si oblíbila, její pocity pro mne byly uvěřitelné a já se s hrdinkou sžila. Jestli byly v příběhu nějaké chyby nebo mezery, já si jich nevšimla a knížku jsem hltala jako dítě bonbony. Super!

02.02.2016 4 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Líbil se mi námět knihy...ale zpracování už tolik ne. Kniha byla trochu "suchá", možná je to tím, že jsem jí četla po After:polibek :D nevím, každopádně má autorka ještě na čem zapracovat. Za mě tak 3,5 *

31.12.2015 3 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Tak to byl mazec :) Nemám ráda horory a po pár stránkách jsem myslela,že knihu odložím a nedočtu. Začátek příběhu a celkově prostředí mi ze začátku moc nesedlo, ale jsem ráda,že jsem to neudělala a četla dál. Konec byl rychlý a mě se tak nechtělo končit! Doufám,že se ke mně brzy dostane druhý díl....jsem opravdu zvědavá na pokračování. Hodnocení je tak na 4,5 *

28.02.2015 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Když jsem knihu dostala do ruky, čekala jsem, že ji po pár stránkách zase odložím. Neodložila, kdybych nemusela do práce měla bych ji přečtenou na jeden zátah :)

11.11.2014 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Knihu jsem četla až po shlédnutí filmu ( viděla jsem ho už asi 6x a myslím,že mě neomrzí ;-)) Pro mě příjemné doplnění některých informací, které mi ve filmu chyběli. Já jsem spokojená a určitě doporučuji knihu i film...jdu pokračovat, čeká na mě Rezistence

26.10.2014 5 z 5