shay shay komentáře u knih

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Úžasná kniha! Celou dobu se zdá děj naprosto jasný a na konci přijde vysvětlení, které bylo opravdu nečekané. Doporučuji.

20.11.2017 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Hodně dobrá a napínavá knížka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

20.11.2017 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Začala jsem číst knihu, ale potom mi to nedalo a musela jsem se podívat nejdřív na film. Sice jsem po chvilce měla tušení, jak to vlastně je, ale i tak jsem nebyla zklamaná. Obojí můžu jedině pochválit.

19.11.2017 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Kniha se četla tak dobře, že jsem ji běhěm pár dnů měla přečtenou. Sice mi bylo hned jasné, kdo v tom má prsty, přesto mě některé části knihy překvapily. Takže já určitě doporučuji.

16.11.2017 4 z 5

Bílý žár Bílý žár Sandra Brown

Jedna z nejlepších knih od autorky. Do téhle knihy se tak začtete, že úplně ztratíte pojem o čase. Je napínavá, nechybí kriminální ani romantická zápletka. Závěr byl nečekaný, úplně mě dostal. Všem doporučuji!

17.07.2017 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Kniha má sice pomalejší rozjezd a bylo mi hned jasné, kdo byl pachatel, ale i tak v knize nechybělo napětí a pro mě i překvapivé části. Kniha se mi líbila, jen mě občas štvalo to věčné používání fráze "domov značka 'druhá šance'".

03.08.2018 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Za mě rozhodně nejlepší kniha z celé série.

01.05.2018 5 z 5

Mesačné svetlo na Nightingale Way Mesačné svetlo na Nightingale Way Samantha Young

Nebylo to špatný. Kniha je oddechová a četla se krásně. Jen mi to dost připomínalo příběh Hannah a Marca. Ten epilog poskládaný z předchozích dílů byl ale příjemným uzavřením celé série.

01.05.2018 4 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Pro mě zatím nejlepší knížka od autorky.

28.12.2017 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Rozhodně mě druhý díl bavil víc než první. Kniha je bohužel opět zbytečně dlouhá, až jsem měla chvílemi chuť přeskočit úplně na konec. Ale aspoň člověk do poslední chvíle neví, kdo je vrah.

28.12.2017 3 z 5

London Road London Road Samantha Young

Od autorky jsem četla už jednu knihu a tahle bohužel nebyla tak dobrá. Chvílemi byla hlavní hrdinka na můj vkus přehnaně hysterická a to mi na knize dost vadilo.

04.12.2017 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Ze začátku jsem měla problém se vyznat v postavách, ale brzy bylo jasné kdo je kdo. Kniha se mi líbila víc než Dívka ve vlaku a závěr za mě nečekaný.

04.12.2017 4 z 5

Strážce Strážce Nicholas Sparks

Někde jsem četla, že je to zatím nejlepší Sparksova kniha a musím se přidat. Mám od autora přečteno hodně knih, takže vím, co od nich můžu zhruba čekat. Přesto byla tahle úplná pecka, od které jsem se neodtrhla.

19.11.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Za mě určitě krásná kniha s překvapivým dějem i závěrem. Vůbec jsem neměla ponětí, jak vše dopadne, přesto mi tam něco málo chybělo. Tentokrát se mi víc líbil film, ale kniha je určitě taky super.

19.11.2017 4 z 5

Voľba Voľba Nicholas Sparks

Nemám od autora přečteny všechny knihy, takže pro mě zatím první kniha, která neskončila něčí smrtí. Klasická slaďárna na odpočinek.

18.11.2017 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Ze začátku jsem se musela do čtení nutit, ale potom se kniha četla lehce. Od začátku je jasné, že se stalo něco hrozného. Na konci se to všechno pěkně rozmotalo způsobem, který byl opravdu nečekaný. Za mě spokojenost a teď jdu zkouknout seriál :)

18.11.2017 5 z 5

V šachu V šachu Sandra Brown

Sandra má lepší knihy, ale k odpočinku není špatná :)

17.11.2017 3 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Za mě teda docela zklamání. Knihy od autora mám hodně ráda, ale tahle mě moc nebavila. Předešlá kniha (Ve tvých očích) byla krásná a napínavá, ale tahle je podle mě pravý opak. Škoda.

16.11.2017 2 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Sandra Brown má podle mě hodně dobré knížky. Tuhle jsem měla za pár dní přečtenou. Není to moje první kniha od autorky, přesto jsem neměla ani tušení, jak to nakonec dopadne. Bohužel jsem u jiných jejích knížek úplně vykulila oči a tady mi k tomu na konci chyběl trošku jiný motiv pomsty. Ale jinak to bylo pěkné čtení.

13.11.2017 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

První kniha, kterou jsem od autorky četla. Ze začátku mě moc nebavila, ale dočetla jsem ji až do konce a jsem za to ráda. Děj se tak zvrtnul, až jsem se divila. Za mě spokojenost :)

18.07.2017 5 z 5