Šebestová3 Šebestová3 komentáře u knih

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Nebylo to zlé, ale příliš předvidatelné.

24.02.2023 3 z 5

Jeho královská maličkost: Děsivě pravdivý příběh Jeho královská maličkost: Děsivě pravdivý příběh Sally Lloyd-Jones

Veliká roztomilost a a ideální čtení pro všechny děti, kterým přibyl nový sourozenec :)

14.02.2023 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Báječně napsané, ani druhý díl v sérii nezklamal.

14.02.2023 5 z 5

Jsem Vincent a nebojím se Jsem Vincent a nebojím se Enne Koens

Výborná a důležité téma otevírající kniha!!!!

Stane se zázrak Stane se zázrak Zuzana Štelbaská

Kouzelný příběh s důležitým poselstvím, ilustrace jsou třešnička na dortu navíc.

Jackie a Maria Jackie a Maria Gill Paul

Velmi čtivé, po Prokletí hrobky další kousek, co nezklamal.

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

No panečku, já nečtenář fantasy jsem po prvním dílu nadšená podobně jako když jsem po letech odmítání přelouskala první díl Harryho Potter. Tohle vypadá na dlouhodobý vztah :-)

08.02.2023 5 z 5

Híťovo kouzelné dobrodružství Híťovo kouzelné dobrodružství Dominik Landsman

Landsman jo, tohle ne. Dočetla jsem pouze z hluboké úcty k autorovi :-)

08.02.2023 3 z 5

Myšlenka dobrá...ale těch zajímavostí čili špeků je tam ve výsledku až tolik, že to k té literatuře už nenaláká, ale naopak ji to úplně přebije ... a co (zvlášť v publikaci o literatuře) neodpouštím je množství chyb a překlepů!!! Autorka má zjevně problém se skloňováním, navíc napíše jednou Kutná hora podruhý Kutná Hora...a čtenáři vyber si.

08.02.2023 1 z 5

Rok u myšek Rok u myšek Andrea Popprová

Kouzelný příběh i ilustrace. Víc takových leporel.

31.01.2023 5 z 5

Světla nad Prahou Světla nad Prahou Nicole Jarvis

Hmmm, tohle nebyl můj šálek kávy. Ale jistě si své čtenáře najde. Atmosféra je příjemná.

30.01.2023 3 z 5

Chata v horách Chata v horách Ruth Ware (p)

Nebylo to zlé, mám tyhle "akaAgátaChristie" detektivky ráda, ale nějaký trošku drajv tomu chyběl...

30.01.2023 4 z 5

Královna Alžběta II. Královna Alžběta II. Andrew Morton

Skvělé čtení. Odpouštím i mnoho překlepů, a to se stává opravdu málokdy :-)

23.01.2023 5 z 5

Vyděšená k smrti Vyděšená k smrti Rachel Amphlett

Příjemný start nové série, oceňuju svižný děj a spád krátkých kapitol.

23.01.2023 4 z 5

Ani za nic! Ani za nic! Beatrice Alemagna

Kouzelná knížka o netopýřici Paskalíně, která odmítá chodit do školky a pak vlastně zjistí (jako většina dětí :-), že je to vlastně moc fajn.

16.01.2023 5 z 5

Ta druhá Ta druhá C. D. Major

Téma knihy dobrý a zajímavý, anotace zaujala. Ovšem....spousta načatých a nedokončených linek (ten požár tam byl teda proč? spor s ostatními chovankami dopadl jak?) a konec, kterej každej jakž takž zběhlej čtenář poodbných žánrů už dlouho tušil, jen proběhl, bez jakékoli gradace. NIc moc. A teda spíš nic, než moc...

16.01.2023 3 z 5

Koně se přece střílejí Koně se přece střílejí Horace McCoy

Vynikající - kniha i film a těším se na zpracování ve zlínském divadle.

13.01.2023 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Skvost. Neskutečně čtivý, realistický příběh, na jehož konci jsem se neubránila slzám.

13.01.2023 5 z 5

Digitální rodičovství Digitální rodičovství Carrie Rogers-Whitehead

Kniha je logicky orientována na americké prostředí a autorka zároveň čerpá zážitky z výchovy svého syna v tomto prostředí, což opět některé pasáže pro naší provenienci činí trošku nadbytečnými, nicméně pokud si chcete projet základní zásady informační gramotnost a bezpečnosti na sítích, jsou tam. Nicméně pro účely českých rodičů bych sáhla po jiné příručce.

13.01.2023 3 z 5

Královna mrtvol Královna mrtvol Heather Herrman

Tady jsem čekala krapet víc...nicméně atmosféra knihy je naprosto úžasná.

09.01.2023 4 z 5