Šebestová3 Šebestová3 komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno jedním dechem, za jedno odpoledne... Takového psychouše jako Jack Angel, aby člověk pohledal....prvních 20 stran ho milujete....dalších 150 ho nenávidíte, pak asi 10 stran přemýšlíte jak to ta ženská teda provedla....a až to zjistíte, tak vás ještě dojme ženská soudržnost.
A nejvíc mě v celé té napjaté atmosféře dostal dialog:
"Jacku, dones mi whiskey!"
"Netušil jsem, že piješ whiskey."-
" A já jsem netušila, že jsi psychopat!" :-D :-D :-D

13.07.2018 5 z 5

Valentýnka a narozeniny Valentýnka a narozeniny Ivana Peroutková

Na Aničku to úplně nemá, ale jako rozjezd nové série to není špatné. Krásné ilustrace jsou velký bonus. A nejvíc nejlepší je Hugo, ten je jako živý :-)

11.07.2018 4 z 5

Ježimlada Sazička Ježimlada Sazička Lenka Rožnovská

Vynikající, vtipná knížka, která mi připomněla Malou čarodějnici :-) Vyprávění vtahuje do děje a oslovuje čtenáře, ideální pro předčítání malým i větším dětem.

08.03.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Dokonale "neodložitelná" knížka, kterou prostě musíte přečíst na jeden zátah!!! :-)

01.03.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Zmatené, nuda...kromě pár stránek v druhé polovině knihy, které mě alespoň trochu vtáhly do děje. Čekání na velký závěr, který se nekonal. Škoda papíru :-)

24.02.2018 1 z 5

Nikolina cesta Nikolina cesta Michaela Fišarová

Výborně napsáno, dokonale vystihuje téma, o kterém těžko mluví nejen děti... Skvělá knížka pro děti i dospělé!

20.02.2018 5 z 5

Když to tam není, tak to tam nehledej Když to tam není, tak to tam nehledej Ivana Chřibková

Výborné! Pobavilo a několikrát nahlas rozesmálo....což u mě zaslouží hodnocení nejvyšší.

08.01.2018 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Přečteno jedním dechem....nešlo přestat. Chci další :-)

27.12.2017 5 z 5

Obrázky z moderních československých dějin (1945–1989) Obrázky z moderních československých dějin (1945–1989) Jiří Černý

Výborné zpracování, do všech škol s tím!!!

10.11.2017 5 z 5

Jedině Neapol: Aneb co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Jedině Neapol: Aneb co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Katherine Wilson

Mám kamarádku, která se stejně jako autorka zamilovala do Itala, odstěhovala do Neapole a při čtení knížky jsem měla pocit, že znovu poslouchám její zážitky ze sbližování s italskou kulturou a rodinou :-) V některých pasážích knihy byly autorčiny postřehy úplně totožné, takže Napolitánci se opravdu nezapřou :-) Vtipné, příjemné, odpočinkové čtení. Pro všechny milovnice Itálie nezbytnost!

15.08.2017 5 z 5