Šebestová3 Šebestová3 komentáře u knih

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Ačkoli jsem po přečtení anotace od knihy čekala něco jiného, příjemně mě překvapila. Absolutně bych se nezlobila, kdyby byla třikrát tak dlouhá. Postavy naprosto skvěle vykreslené....bavilo mě sledovat jejich vývoj a sázet se o to, kam povede jejich další krok.

09.01.2023 5 z 5

Hra o přežití Hra o přežití David Urban

Parádní kniha pro všechny, kteří rádi podrobně sledují policejní vyšetřování. A taky pro všechny, kdo mají rádi bizarní a nečekané konce!

09.01.2023 5 z 5

Vraky Vraky Michael Robotham

Tohle nebyl úplně můj šálek kávy....což ovšem mou naprostou oddanost autorovi vůbec nijak nenarušuje :-D

06.01.2023

Zavři oči Zavři oči Michael Robotham

Geniální. Skvělá kombinace napětí, vtipu i dojetí. Nejlepší Robothamova kniha, co jsem dosud četla.

03.01.2023 5 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Není úniku byla skvělá kniha....Na dostřel už mě teda nebavilo a Most sebevrahů stejně tak. Vystavěné jsou ty příběhy stejně: krátký časový úsek, jedno místo...ale to budování napětí a šílené zvraty, kterých docílil v knize Není úniku, ty už se prostě zopakovat zatim nepovedlo...

02.01.2023 2 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Sara Blædel

A mně se to líbilo... :-)

30.12.2022 4 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

První Mayneova kniha, která mě dokázala vtáhnout do děje. Ačkoli tady často padá, že byl děj přitažený za vlasy, s čímž souzním, tak se mi líbila spád děje i postava vyšetřovatelky, která jako bývala kouzelnice umí prokouknout i jiné než kriminální triky a umí se
dívat jinýma očima.

30.12.2022 4 z 5

Hlas do ticha Hlas do ticha Jenny Blackhurst

Detektivky s uzavřeným počtem podezřelých, kde se vina přelévá z jednoho na druhého, zatímco se postupně odhalují charaktery, mě baví...Tohle byly takové Zoufalé manželky jinak.

27.12.2022 5 z 5

Prokletí hrobky Prokletí hrobky Gill Paul

Moc povedený. Po přečtení knihy Howarda Cartera o objevení hrobky byl tento román příjemnou fabulací a odpočinkem.

27.12.2022 5 z 5

Říká se mu Banksy Říká se mu Banksy Francesco Matteuzzi

Přístupná cesta, jak shrnout fenomén současnosti jménem Banksy, který je přes veškerá dostupná fakta stále zahalen tajemstvím.

27.12.2022 4 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Má i horší kousky, ale stejně pořád nechápu, proč po téhle spisovatelce vždycky sáhnu, když už předem vím, že mě čeká snadno odhadnutelný děj a průměrný horor.

27.12.2022 3 z 5

Amáliina nehybnost Amáliina nehybnost Kateřina Rudčenková

Jo, tohle mi sedlo, stejně jako autorčina poezie.

19.12.2022 5 z 5

Černobylské dívky Černobylské dívky Anne Blankman

I když havárie jaderné elektrárny je víceméně na druhé koleji, je to neskutečně silný příběh, který mi několikrát vehnal slzy do očí.

12.12.2022 5 z 5

Křístek se zelenými prsty Křístek se zelenými prsty Maurice Druon

Moc hezký a v dnešní době zvlášť důležitý příběh a nádherné ilustrace - skutečné pohlazení po duši!

12.12.2022 5 z 5

Na divokém venkově Na divokém venkově Eva Grestenbergerová

Věřím, že se v popisu (nenazvala bych to humornými historkami) někteří najdou...ale teda vedle Aristokratky (ke které se kniha nenápadně odkazuje) to ani neleželo.

05.12.2022 2 z 5

Valkýry Valkýry Paulo Coelho

No...takhle...ne. Tahle od Coelha nebyla můj šálek...

02.12.2022 2 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Kruh se uzavřel, stejně jako u první knihy jsem se od plic zasmála ( vsuvku v podobě deníku Josefova předka tudíž autorovi velkoryse odpouštím)

02.12.2022 5 z 5

Městečko, kde se zastavil čas Městečko, kde se zastavil čas Bohumil Hrabal

Skvostné.

11.11.2022 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Tohle mi přišlo jako jedna z těch lepších, z celé série Strašidelných domů. Minimálně mě teda dokázala dost zaujmout oproti některým předchozím.

10.11.2022 4 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

No...tak jsem se k tomu zázraku konečně dostala. Ale za mě má teda Murakami lepší knížky...tohle mi přijde jako zbytečně mnoho povyku pro nic.

10.11.2022 3 z 5