Amáliina nehybnost

Sedm let v životě ženy – redaktorky časopisu, poučené všemi druhy umění i myšlenkových konceptů, ženy, která pomalu prošvihává svou biologickou roli matky a řešení hledá v psychoterapii, miluje hory a Japonsko, a její pozorovatelský talent cílí na zpočátku zásadní, pak trapný a nakonec komický seznam mužů, z nichž ten nejdůležitější je – mrtvý....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472527/big_amaliina-nehybnost-M2W-472527.png 3.611

Kniha Amáliina nehybnost

EvženOněgin
14. listopadu

Nelíbilo se mi to. A navíc byly v knize pravopisné chyby tak zjevné, že jsem na přišla i já, ač nejsem žádný lingvista.

Berulidemknihy
11. listopadu

Omlouvám se, ale tato kniha mi nesedla. Chvílemi jsem se ke čtení, které obecně beru, jako relax nutila, což bylo vidět.
Knihu se stejným počtem stran bych normálně přečetla za den, dva, bohužel Amáliinu nehybnost jsem četla dva týdny. Škoda!

hromes
04. listopadu

Téma knihy mě velice zaujalo, forma zpracování už o něco méně, přesto si mě Amáliina nehybnost svým způsobem získala. Jen škoda, že postrádá o něco více tahu a závěr vyzní do neurčita.

zdenkacte

Tak s touhle knihou přes její "ocenění" (které tím pádem tedy nechápu) jsme se nepotkaly. Téma čtyřicítky, co se potácí životem, už nemůže být ohranější. A tady autorka nenabízí k tématu vůbec nic nového - ani jazykově, obsahem, vyústěním, nic. Je mi líto, opravdu jsem dala šanci a neměla žádná očekávání, ale tohle bylo opravdu plytké.