Šebestová3 Šebestová3 komentáře u knih

Komiksová biologie Komiksová biologie Larry Gonick

Geniální. To co mě nikdy ve škole nebavilo, je zde předloženo tak "stravitelnou" a zábavnou formou, že jsem to snad na starý kolena začala i chápat :-)

15.01.2024 5 z 5

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

Pecka! dlouhých komentářů netřeba. Zasáhlo mě to o to víc, že jsem ze Zlína.

07.09.2023 5 z 5

Město špíny Město špíny Hayley Scrivenor

Jestli mě bavilo a skutečně zaujalo asi 20 stran, tak je to moc....

07.09.2023 2 z 5

Karneval zvířat Karneval zvířat Zuzana Dostálová

Takoví Účastníci zájezdu v hudebním hávu.

07.09.2023 4 z 5

Dobří sousedé Dobří sousedé Adam Nevill

Řadím se k těm, kterým se to líbilo. Nechala jsem se pohltit příběhem na první dobrou a vyplatilo se.

04.09.2023 5 z 5

Druhý neznámý Druhý neznámý Martin Griffin

Mně se líbilo moc. I když myslím, že české mu překladu dost ubírá naše přechylování ženských příjmen, takže spoustě lidí ten osudný zvrat, který logicky nebudu prozrazovat, přišel divný a zvláštní. Já jsem ji přečetla jedním dechem za odpoledne.

29.08.2023 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Skvělá atmosféra, sympaticky nakombinované charaktery postav a jejich rodinných a jiných propletenců. Mám ráda, když detektivky rozplétají i osudy vyšetřovatelů, nejen konkrétní případ. Těším se na další díly!

29.08.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Opět skvělá Angela, opět skvělá Kim a její parta. Autorka má skutečně můj obdiv, jak kvalita jejích knih neklesá a stále si drží laťku proklatě vysoko!

22.08.2023 5 z 5

Retro příběhy Retro příběhy Blanka Kovaříková

Tohle bylo parádní. Ačkoli jsem "socíku" zažila pouze konec, úplně na mě dýchla nostalgie dětství.

21.08.2023 5 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Nekonečná nuda, předvídatelné konce povídek. Tohle mě fakt neuchvátilo.

21.08.2023 2 z 5

Výtah Výtah Linwood Barclay

Linwood Barclay umí psát poutavě i o čekání na spoj Českých drah, takže opět spokojenost.

13.03.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Ještě lepší než první díl Stvůra!!!! Těším se moc na Vetřelce!

01.03.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Můj objev letošního roku - Kristýna Trpková a její detektivky. Zamilovala jsem si dvojici vyšetřovatelů i autorčin styl psaní!

01.03.2023 5 z 5

Když jsem tě viděla naposledy Když jsem tě viděla naposledy Liv Constantine

Velmi předvídatelné, už kvůli názvu.

01.03.2023 2 z 5

Sleduješ mě? Sleduješ mě? Vincent Ralph

Průměrný román, který zaujme spíše mladší generaci díky volbě tématu i postav.

01.03.2023 3 z 5

Prasklina Prasklina Sharon J. Bolton

Nůďo, i když pro milovníky psychologie by to mohlo být zajímavý. Za mě nejslabší kousek, co jsem od Bolton četla.

01.03.2023 2 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Četla jsem Traviče a Rakváře daleko od sebe a asi proto mi to už úplně nesedlo, nějak mě nedokázal pohltit, spíš teda trochu otrávit....což se od traviče vlastně očekává :-D

01.03.2023 3 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

(SPOILER) Jak říká můj kámoš: O něčem a o ničem. Děti nesnáší své rodiče a za způsobené křivdy se jim pomstí. Velmi minimalistické a velmi zbytečné dílko.

24.02.2023 1 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Pro fandy nechutností je to rozhodně "must read". Mě na tom nejvíc zaujal konec a náznak dalšího dílu. Do toho bych šla.

24.02.2023 3 z 5

Pojď trochu blíž Pojď trochu blíž Rachel Abbott

Průměr, autorka má lepší kousky.

24.02.2023 3 z 5