Satan-démon Satan-démon komentáře u knih

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Kniha byla velice krásná. Dobře se četla. Děj byl zajímavý a prostředí neobvyklé. Tahle kniha se velice povedla.

26.01.2020 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Miluju..! nevím co víc napsat, úplně mi to vyrazilo dech. Rozhodně doporučuji přečíst, autorka nezklamala.

20.10.2023 5 z 5

Pohár bohů Pohár bohů Rick Riordan

Musím uznat, že Rick tyhle knížky umí. Je to už pár let co jsem četla předchozí díly, ale jako by to bylo včera. Návrat do světa Percyho byl úžasný. Ráda jsem zažila další dobrodružství i když jsem na knížky už starší. Nezklamalo mě to a budu doufat, že bude další díl.

05.12.2023 5 z 5

Falešná společnice Falešná společnice Alexander Stainforth (p)

Knihu jsem četla na dovolené. Příběh byl nenáročný a četl se dobře.

31.07.2023 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Kniha mě velice bavila. Postavy jsem si oblíbila a žádná mi nevadila. Líbilo se mi jak se střídaly kapitoly a že nebyly i extra dlouhé. Doporučuji přečíst
Pro mě lepší než série Griša od této autorky.

18.04.2023 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Wow! Jde to popsat jedním slovem. Tohle jsem nečekala. Kniha úžasná a rozhodně doporučuji přečíst.

08.08.2022 5 z 5

Čest ničemy Čest ničemy Christi Caldwell

Úžasná romantická knížka. Ano je to klišé, ale když se nad tím zamyslíme tak je to vlastně super oddychovka po náročnějším čtení. Knížka mě vtáhla do děje, dobře se mi četla. Akorát konec mohl být trochu jinak napsaný nebo tam mohla spisovatelka dopsat krátký epilog.

25.03.2020 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

O můj bože, miluju tenhle díl... Scarlett a Vlk.. dokonalé postavy, zamilovala jsme si je hned od začátku... Líbí se mi jak pokračuje příběh cinder i v tomhle díle a hezky se to prolíná... Musím říct, že se tahle série zapsala mezi mých 10 top sérii

11.04.2024 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Super knížka. Už od první kapitoly jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Rozhodně doporučuji přečíst.

19.01.2023 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Knížka se četla sama. Děj byl promyšlený a netáhlo se to. Akorát musím říct, že mě trochu zklamal konec... Skončilo to jako super, spíš to mohla autorka trochu rozvést.. Jak se potom dali zase dohromady... jak se do něho znovu zamilovala... tohle je trochu menší mínus. Jinak doporučuji..!

28.04.2020 5 z 5

Slib Slib Lisa Kleypas

Knížka se mi líbila. Bylo super, že to byla tenká kniha, dobře se četla a byla to pro mě příjemná taková oddechovka.

05.02.2019 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Příjemné čtení, hodně oddechové. Bavilo mě to, ale nemůžu říct, že by to byl až tak dobrý příběh. Žádná velká zápletka, všechno šlo hladce dopředu. Vím, že se ke knize vícekrát nevrátím. Zkrátí to ale chvíli mezi "složitější" četbou.

01.02.2024 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Kniha není špatná, ale čekala jsem něco víc. Víckrát se k ní vracet nebudu. Pokud ale sháníte něco na léto nebo k moři na dovolenou, myslím, že tohle bude super.

01.02.2024 3 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Kniha se mi velice líbila. Mé očekávání splnila. Nebyla tak dobrá jako první díl, ale byla čtivá a lehce vtáhla do děje... I když jsem ji četla déle, tak sem si pořád pamatovala co se stalo a kde v ději jsem.

14.03.2023 4 z 5

Paprsek slunce Paprsek slunce Barbara Cartland

Kniha se četla dobře. Žádný komplikovaný děj. Musím ale strhnout dvě hvězdy. Čekala jsem více. Autorka umí i tyhle "jednohubky" v podobě knih napsat lépe.
Knihu si opět ale klidně ráda někdy přečtu když budu potřebovat oddych od náročnější ho čtení.

09.01.2023 3 z 5

Polibek v Římě Polibek v Římě Catherine Rider

Za mě je tohle nejlepší díl co jsem ze série zatím četla. Rozhodně doporučuji přečíst. :))

05.01.2023 5 z 5

Polibek v Londýně Polibek v Londýně Catherine Rider

Knihu bych doporučila spíš tak pro 15ti leté slečny. Není to špatná knížka, děj se čte hezky a je tam rychlý spád, ale nenadchne to tak jak bych si představovala. Líbí se mi, že se hlavní postavy poznávají v průběhu a hlavně spolu. Není to ale kniha, ke které se budu vracet častěji, ale ráda si ji znovu přečtu když nebudu mít co jiného číst.

26.12.2022 3 z 5

Ztracena v Londýně Ztracena v Londýně Barbara Cartland

kniha nebyla špatná, četla se dobře a děj hezky ubíhal. přesto musím říct, že autorka má lepší knihy... výrazně mi tady chyběl epilog !!! proto strhávám jednu hvězdu

02.05.2024 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

další díl kronik mám za sebou, musím uznat, že mi tenhle přišel o něco slabší než předchozí díly, ale i tak je to jasných 5*

Cress byla fajn, ale úplně to asi nebude moje oblíbená postava, do příběhu ale zapadla dobře...

jsem zvědavá jak to dopadne v posledním díle a jak se to všechno vyjasní..

28.04.2024

Když tě miluje Skot Když tě miluje Skot Hannah Howell

nějak mi nesedl děj přímo uprostřed války, asi mám radši když je to fakt klasická romantika s nějakou zápletkou

21.03.2024 3 z 5