Satan-démon Satan-démon komentáře u knih

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

O můj bože, miluju tenhle díl... Scarlett a Vlk.. dokonalé postavy, zamilovala jsme si je hned od začátku... Líbí se mi jak pokračuje příběh cinder i v tomhle díle a hezky se to prolíná... Musím říct, že se tahle série zapsala mezi mých 10 top sérii

11.04.2024 5 z 5

Když tě miluje Skot Když tě miluje Skot Hannah Howell

nějak mi nesedl děj přímo uprostřed války, asi mám radši když je to fakt klasická romantika s nějakou zápletkou

21.03.2024 3 z 5

Osamělý vévoda Osamělý vévoda Christi Caldwell

Mám rada tenhle styl knih. Jsou to pro mě jednohubky mezi složitější četbou nebo mezi sériemi. Kniha měla rychlý spád a člověk hned věděl jak to skončí. Musím říct, že jsem si to ale užila a rozodně se ke knize někdy zase vrátím.

21.03.2024 5 z 5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Konečně dočteno. Musím říct, že poslední díl mě mile překvapil. I tak si ale stojím za tím, že to bylo zbytečně natáhnuté na 3 díly.
Doporučím to spíše začinajícím čtenářům fantasy, nebude to pro ně nijak náročně a mohlo by je to navnadit na složitější četbu.

29.02.2024 4 z 5

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Já prostě nevím. Asi mi knihy úplně nesedí. Nejsou špatné, ale nedokážu se do nich pořádně začíst a užít si příběh.
Tenhle díl je o něco slabší než první. Proto dávám o další hvězdu míň.

26.02.2024 3 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Od knihy jsem moc neočekávala. Jsem překvapená. Rozhodně bych doporučila mladším čtenářům. Musím ale říct, že kniha překvapila. Nedávám tedy plné hodnocení, nechám si prostor pro další díly. Rozhodně ale stojí za přečtení, je to oddechové čtení mezi náročnější četbou.

19.02.2024 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Příjemné čtení, hodně oddechové. Bavilo mě to, ale nemůžu říct, že by to byl až tak dobrý příběh. Žádná velká zápletka, všechno šlo hladce dopředu. Vím, že se ke knize vícekrát nevrátím. Zkrátí to ale chvíli mezi "složitější" četbou.

01.02.2024 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Kniha není špatná, ale čekala jsem něco víc. Víckrát se k ní vracet nebudu. Pokud ale sháníte něco na léto nebo k moři na dovolenou, myslím, že tohle bude super.

01.02.2024 3 z 5

Pohár bohů Pohár bohů Rick Riordan

Musím uznat, že Rick tyhle knížky umí. Je to už pár let co jsem četla předchozí díly, ale jako by to bylo včera. Návrat do světa Percyho byl úžasný. Ráda jsem zažila další dobrodružství i když jsem na knížky už starší. Nezklamalo mě to a budu doufat, že bude další díl.

05.12.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Miluju..! nevím co víc napsat, úplně mi to vyrazilo dech. Rozhodně doporučuji přečíst, autorka nezklamala.

20.10.2023 5 z 5

Podkoní, nebo vévoda? Podkoní, nebo vévoda? Valerie Bowman

První díl o něco lepší, ale stále hezká kniha. Brala jsem ji jako oddechovku po náročnějším čtení a byla jsem spokojená.

24.08.2023 4 z 5

Falešná společnice Falešná společnice Alexander Stainforth (p)

Knihu jsem četla na dovolené. Příběh byl nenáročný a četl se dobře.

31.07.2023 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Kniha mě velice bavila. Postavy jsem si oblíbila a žádná mi nevadila. Líbilo se mi jak se střídaly kapitoly a že nebyly i extra dlouhé. Doporučuji přečíst
Pro mě lepší než série Griša od této autorky.

18.04.2023 5 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Musím říct, že tohle byl nejhorší díl ze všech. Byly tam dobré části které vtáhly do dějě, ale hodně věcí mi tam nesedělo a přišlo mi to trochu rychle ukončené a zamotané. Konec jsem čekala jiný, nevadil mi.

08.04.2023 3 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Kniha se mi velice líbila. Mé očekávání splnila. Nebyla tak dobrá jako první díl, ale byla čtivá a lehce vtáhla do děje... I když jsem ji četla déle, tak sem si pořád pamatovala co se stalo a kde v ději jsem.

14.03.2023 4 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Super knížka. Už od první kapitoly jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Rozhodně doporučuji přečíst.

19.01.2023 5 z 5

Paprsek slunce Paprsek slunce Barbara Cartland

Kniha se četla dobře. Žádný komplikovaný děj. Musím ale strhnout dvě hvězdy. Čekala jsem více. Autorka umí i tyhle "jednohubky" v podobě knih napsat lépe.
Knihu si opět ale klidně ráda někdy přečtu když budu potřebovat oddych od náročnější ho čtení.

09.01.2023 3 z 5

Polibek v Římě Polibek v Římě Catherine Rider

Za mě je tohle nejlepší díl co jsem ze série zatím četla. Rozhodně doporučuji přečíst. :))

05.01.2023 5 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Kniha neurazí ani nenadchne. O trochu lepší než díl v Londýně.

02.01.2023 4 z 5

Polibek v Londýně Polibek v Londýně Catherine Rider

Knihu bych doporučila spíš tak pro 15ti leté slečny. Není to špatná knížka, děj se čte hezky a je tam rychlý spád, ale nenadchne to tak jak bych si představovala. Líbí se mi, že se hlavní postavy poznávají v průběhu a hlavně spolu. Není to ale kniha, ke které se budu vracet častěji, ale ráda si ji znovu přečtu když nebudu mít co jiného číst.

26.12.2022 3 z 5