Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

Greenwich Park Greenwich Park Katherine Faulkner

90% ( 4*)

Námět je opravdu čtivý se zajímavým závěrem. Helena, která chce konečně štěstí v životě a fungující rodinu, potká Rachel. Dívku na první pohled drzou, nevážící si těhotenství a záhadnou samu o sobě. Pak je tu ještě Daniel a Rory, Serena a Katie. Příběh se pěkné zamotá a stránky ubíhají velmi rychle. Mínus 10% ubírám za obsah knížky, jsou zde věci, které by ani v knížce být nemuseli a mohla být o 50 stránek klidně kratší. I tak doporučuji přečíst a poslední hvězdu dávám za ten závěr (1*), autorka mě moc překvapila.

23.05.2022 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

I tento třetí díl byl super. Dva případy rozlišného rázu. Napínavé od začátku, až do konce. Doufám, že tohle nebylo poslední shledání Marni a Francise, spisovatelka musí napsat další díl. Zajímal by ten Bradshaw, co ten vyvedl. Přece se to nemůže takto utnout. Opravdu parádní čtení.

24.02.2022 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Shari Lapen mě opět nezklamala, kniha s velkým napětím až do konce. Překvapivý děj se rychle četl a mohu každému doporučit.

19.05.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle byla jízda !! Napínavé až do konce a název knížky je opravdu trefné, komu věřit a jak to doopravdy bylo ?? To se dozvíte na konci pořadu, opravdu jak ,, Věřte, nevěřte “ . Super

08.04.2021 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Na začátek dobré čtení a myslím, že to mělo dobrý děj. Konec byl už trochu nuda a bylo jasné, jak to celé dopadne, ale i tak se mi to líbilo už i pro zálibu v tetování a v rámci výzvy opravdu doporučuji.

08.07.2020 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Chvilku mi trvalo, než jsem se do knížky kousla a rozrčetla se. Druhy díl o Frostu nebyl špatný, ale Noční pták byl o malinko lepší. Konec byl, jak z pohádky, kocour strůjcem jeho štěstí. I tak dávám palec nahoru.

09.02.2020 4 z 5

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Audiokniha - Jan Maxián a Martin Stránský
Po delší době jsem si pustila opět knihu od MG. Nebylo to špatné, jen trochu rychlé s trošku ,, divným,, koncem. Příspěvek od faba to zcela vystihl, proto netřeba rozepisovat.

06.06.2024 4 z 5

Blue: Kdekoli mě najdeš Blue: Kdekoli mě najdeš Nikola Hotel

Další díl za mnou a tentokrát to bylo takové slowburn, spíše více odpočinkové čtení, kde se nevyskytne žádná zápletka a žádná akce. Vše bylo v ději nalajnované. Hodně i předvídatelné, tak mě závěr nepřekvapil. Alex a Jane, dvě spřízněné duše, které vás pohltí od první stránky.
Jsem zvědavá, zda bude třetí díl, třeba Luke??

23.01.2024 4 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Audiokniha
Moje první kniha od H.Cobena a k poslechu to nebylo špatné. Sem tam hodně omáčky v ději, ale nebylo nic na škodu . Závěr sice urychlený, ale pro mě zajímavý.
Určitě poslechnu další

23.12.2023 4 z 5

Fakt šílená jako já Fakt šílená jako já Jo Watson

Čtení o dění světa sociálních síti mi celkem trvalo přečíst a někdy jsem se nutila do čtení, ale nakonec jsem to zvládla. Frankie lapená do sítí se rozhodla udělat, ač nečekaně, konec se svým nepravým životem na Instagram, FB , Twiteru, atd. Našla sebe samu s Markem a satanovým pomocníčkem. Konec byl sice happyendem, ale trochu smutným na mě, ale zase tím hezkým způsobem. Občas se v knížce i zasmějete nebo aspoň pousmějete.

03.12.2023 4 z 5

Potkáme se v Praze Potkáme se v Praze Julie Caplin

Kraťoučka laskyplná povídka z Prahy, která se mi líbila mnohem víc, než kniha Nejkrásnější dárek. Začátek opravdu vypovídá něco o Praze, celkem ošklivý dojem, ale teď mám úplně chuť se do Prahy rozjet a podívat se do Zlaté uličky, jenže nemam tak skvělého průvodce :-D. Moc se mi líbila zmínka o knihách od Bryndzy.

24.10.2023 5 z 5

Ďáblův spár Ďáblův spár Lara Dearman

Audiokniha
Souhlas s Janina66 a dalšími komentáři, začátek nebyl špatný a začalo to jako slušná detektivka. Jenže pak přišlo mnoho témat a nevěděla jsem co poslouchám. Ke konci bych řekla, že se snad dořešilo jedno téma a konec otevřený? Dávám 3+* a pokud bude druhý díl k poslechu časem, také rada poslechnu.

19.07.2023 3 z 5

Pro rodinu vše Pro rodinu vše Phoebe Morgan

Kniha svým začátkem je celkem pomalá na rozjezd a zdlouhavé popisování všech osob mě nebavilo. Pravidlo sto stránek dalo za své a začetla se do děje. Pachatele jsem si potvrdila svou domněnkou, ale neuhodla jsem, že v tom je i druhá osoba. Jsem ráda, že knížka nakonec dobře dopadla. Knížky, kde mají svou roly děti se my nečtou dobře, proto dávám 4* hodnocení. Domeček pro panenky za mě svižnější. Doufám, že autorka napíše další dílo.

11.07.2023 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Malá oddechovka na jedno odpoledne, i když ke konci smutná oddechovka. Přesto se knížka četla velmi dobře a kniha je napsána mezi prvními, které Coolen napsala. Na těch novějších je vidět její zdokonalení, které vás neskutečně pohltí a vytáhnou z vás veškeré emoce.
V dějí mě moc ty básně nebavili, k básničkám musí mít člověk vlohy a ty já nemam. :-D

05.07.2023 4 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

Přečten další díl Cliftonu, tentokrat mi nějak nesedla postava Shawa, moc suverén na mě. Nebudu popisovat proč, poznáte to třeba sami v situaci s Lukem. I majetnictvím nestrádal, ale přála jsem mu Presley, kterou jsem spíše viděla na konci přečtení Rytíře s Leem. Jinak skvělá oddechovka a těším se na další díl. Ani v tomto díle nechyběla akce, i když se začátek celkem táhl a pak opět boom rychlý konec.

15.02.2023 4 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Konečně dočteno, nerozumím těm, kteří zde píšou, jak to bylo skvělé. Za mě nuda a fakt jsem se musela dokopávat k finálnímu konci přečtení. Tento příběh spadl u mě na první místo nejnudnějšího čtení, pak je Folcroft. Dva příběhy odehrávané v nějakém cca 16. - 17. století nejspíš není můj šálek kávy. Když to vezmu kolem, tak začátek celkem dobrý, později 3/4 knihy jen polemizování o zničení nestvůry a poslední kapitoly druhého příběhu bum prásk nestvůra je kaput a konec a šlo to tak hladce najednou. Super jsou ty obrázky, to jediné se mi moc líbilo. Doufám, že devátý díl bude o něco lepší, chápu, že dá velkou práci vymyslet a napsat příběh, ale Darcy by si měla dát časové odstupy mezi knihami, ať to stojí za to.

22.01.2023 3 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Audiokniha
Myslím, že mi nesedl styl čtení od Jany Strykové nebo více rozsáhlý obsah knížky, námět na vraždu? Bylo to nezáživné, místy bylo fajn slyšet, jak kouzelníci uvažují a jak oklamat publikum, ale to bylo tak vše. Na to jak jsem se na tu knížku těšila, jsem nějak zklamaná.

31.12.2022 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Mně se to celkem líbilo, malá oddechovka na den. Vtipné a krátké, svižné ve čtení. Vzhledem k tomu, že jsem kousek od Poděbrad, tak přemýšlím, kde to byli na večeři u zámku :-D. Konec předvídatelný, ale pro mě moc milý a příjemný. Klára a Míša fajn holky, jejich konverzace pobaví.

19.10.2022 4 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Na oddechovku do postele s Covidem super, abych nepřemýšlela nad dějem. Jinak děj pořád dokola to samé a žádná zápletka. Čtivost se upřít nedá.

04.10.2022 4 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Vím, že příběh je vymyšlený, ale fakt by mě zajímalo, kam spisovatelka na ty nápady chodí .
O čem tohle vlastně bylo? Sex, koupelna, jídlo, všechny hlavně vystřílet a pohrozit smrtí. Pořád jsem přesvědčena, že Liam je debil Los Angels a Jess pipina s frňákem nahoru.
Asi spisovatelka píše z vlastní zkušenosti nebo já nevím, proč je to takové. Namyšlenosti je zde až moc a vytírání podlahy a přehnaným majetnictvím ještě víc. Vlastně Liam si vyšukával na Jess vztek a ona držela, jak kráva na připuštění :-D.

No někdy zase, až si budu chtít přečíst blbost, sáhnu i po třetím díle. Joaquin snad bude lepší. Jinak stále čtivé.

28.09.2022 3 z 5