Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Audiokniha - Jitka Ježková
Bohužel jsem přeskočila čtvrtý díl a byla to nejspíše chyba. Hodně jsem se zamotala ve jménech.
Ohledně děje , to bylo celkem napínavé a sem tam překvapivé, jen mi ta Kim porad nejde nějak na rozum. Opět sem tam nesympatická :-D a Alex jako její největší protivník, jinačí poslech, než předchozí díly.No asi je to jen taková mlha. Těším se na další díl a uvidíme.

26.04.2024 4 z 5

Tonoucí duše Tonoucí duše Ava Reed (p)

Souhlas s komentářem monika0181, tento díl je o něco slabší, ale přesto místy hodně čtivý. Děj je hodně podobný prvnímu dílu a máme tu opět otevřeny konec. Také já se těším na třetí díl .

21.04.2024 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Audiokniha-Martin Stránský

Skvělé, jedním slovem opravdu skvělé. Druhý příběh byl velmi napínavý od začátku a vše jasné a srozumitelné. Předčítání Martina S. bylo naprosto super, miluji, když mění hlasy u ženských postav a dává tomu říz. Těším se na další díly. Doporučuji

29.01.2024 5 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Musím říct, že po dlouhé době se tato kniha Brianovi povedla. Čtivý příběh se smutným a překvapivým koncem, ale dost napínavé od prvních stránek. Doporučuji

17.01.2024 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Další čtvrté pokračování příjemné romantiky z Green Valey. Annie a Cole, co k tomu dodat, bylo to příjemné oddechové čtení na momentální podzimní večer, všeho bylo akorát. Jsem zvědavá o kom budeme číst příště? Už se těším na další díl.

07.10.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Příjemná ,, blbůstka k oddechovému čtení od náročné literatury na jedno odpoledne. Whitney v tomto nezklame, místy jsem se pobavila a místy kroutila hlavou, co je tohle za nereálnou ptákovinu :-D.
Chloe a Tyler , dvojce, která začne svůj vztah trochu netradičně. Musím říct, že Tyler měl nervy ze železa a Chloe svým způsobem odmítavá ke všemu, ale nakonec cestu k sobě našli. Kniha je svým způsobem parodie na doopravdickou královskou rodinu, Megan a Harry .

03.10.2023 4 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Již třetím rokem ve stejnou dobu čtu tuto sérii. Tento díl je takovým nejméně záživným. Za mě spíše jako román z budoucnosti, uměla inteligence a matematické vzorce pro lásku, různé softwary a bůh vi co ještě, nám začínají dýchat na krk. Věřím tomu, že tohle bude běžné si doma povídat s umělým člověkem a řešit přes aplikaci svůj život.
Jinak příběh je klasická oddechovka, pohádka a jak přesně píše raty, za pár dní nebudu vědět o čem byla.
Opět konec vylepšila scéna s Nan a Moby duckem.

18.09.2023 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Jedna ze starších knih od Colleen a je hned poznat velký rozdíl, když čtete knížku z roku 2017 a poté knížku z dnešní doby. Tento příběh je pro mě asi prvním nejslabším, místy jsem se nutila číst a čekala větší zápletku . Dávám čtyři hvězdy , protože i zde je dostatek romantiky a celkem zajímavé pojetí děje , jako je hluchota. A spíše čtení pro holky v pubertě , než pro starou kozu jako jsem já :D . Už se těším na další čtení od Hoover, ale z dnešní doby. Aspoň je vidět jak se Colleen léty zdokonalila.

29.08.2023 4 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Hodnotím 3+1
Děj celkem nebyl špatný a sem tam jsem se pousmála, ale co mi celkem vadí v těchto knížkách , jak popisují dokola svoje ptáky a čičinky jednou nebo dvakrát dobrý, ale pak už je to otravný. Hlídání celebritám zvířátka a nastěhovat se k nim do domu/bytu , hned tu práci beru :-D . Jinak taková klasická romantická pohádka, jako předešlé díly, bez napětí a zápletky.
Hvězdu přidávám za čtivost a oddechovku a jsem zvědavá na VIP4 a co nám taky přinese Whip?

22.06.2023 4 z 5

Princ Princ Devney Perry

Přečteno a hodnotím 4+1 * za čtivost
Ano kvůli takovým jako je Luke tohle čteme, chlap se svatozáří a trpělivostí. On je sympaťák a udělal by cokoliv. Scarlett mi nějak do oka nepadla, působila na mě až vypočítavě, nastěhovat se k někomu, přeházet celý barák a kupovat hromadu věcí za cizí peníze, a pak musí otěhotnět a hned moje tohle a moje tamto ? :-D
Nejkratší děj o Clifton Forge a utíkal hrozně rychle, začátek a bum hned konec. Určitě bude pokračování o Cass a Leem, taky jsem zvědavá jestli Emmet najde tu svou a jak to dopadne s Warriory a matkou sester Amandou.

08.06.2023 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tohle se četlo úplně samo, ze začátku jsem čekala pomalý román a sladkosti jako vždy a ono nic. Nečetla jsem anotaci a jsem moc ráda, že děj byl samé překvapeni, ač občas nereálné a sem tam přitažené za vlasy. Nicméně mi to nevadilo a dávám 5*, protože knížky od Hoover jsou zatím super.

04.06.2023 5 z 5

Křehkost Křehkost Betsy Reavley

Rozhodovala jsem se zda dát 4* nebo těch 5* , co jsem to zase přečetla. Opět ty děti :(. Knížka je čtivá od samého začátku, až po její konec, lepší než první knížka od Betsy.
Smutný konec a poslední kapitola Hope vás zasáhne, čekala jsem něco jiného. Celý děj byl jedno velké zoufalství, kam až dojde hranice rodičů, co by udělali pro záchranu dítěte. Nevím, jak bych se zachovala já a nechci na to ani pomyslet, byla bych také rozzuřeným býkem. Nejvíc mě zklamala v tomto případě policie, bohužel ve skutečnosti se toto děje, odložení pátrání pro nedostatek důkazu a případ je odložen, kolik dětí mizí bez jejich návratu domu.

27.04.2023 5 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Knížka byla opravdu čtivá i na celkem dlouhé kapitoly, průměrná detektivka s pár chybkami v myšlení Wiliama a trochu zrychlený konec. Jinak mám ráda, když se v thrilleru objeví i ta láska. Pokud bude další díl, ráda si ho přečtu . Fandím Kate a Theovi.

16.12.2022 4 z 5

Den, kdy jsem zmizela Den, kdy jsem zmizela Brandi Reeds

Začátek je opravdu zamotaný, že vám nic nedává nijak smysl. Jenže později s Holly možná s alkoholičkou, trochu nesympatickou holkou, jednou z těch unesených před několika lety, všemu pomalu přicházíte na kloub a klubko zmatků se jistě rozmotává a vše je vám jasné a poznáte, že až nesympatická zase není. Vlastně doznívají následky jejího únosu před mnoha lety a na vše si vzpomíná a najde snažší cestu ke své matce a celé rodině. I když je konec rychlý, na čtivost příběhu to nemá vliv.

18.10.2022 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Dočten třetí díl, ač s předvídatelný dějem se mi opravdu líbil. Bylo to zase fajn se vrátit do Green Valley a přečíst si další nový vztah z hor. Nejvíc se mi při čtení vybaví moje návštěva do USA části MA, kde byly krásné hory. Těším se na další díl a uvidíme o kom příběh příště bude. Doporučuji.

10.10.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Já tedy jsem se bavila od začátku, až do samého konce, kdy babička mluví na kačera, že se nebude dívat na televizi :-D. Za mě super, sice se tam v podstatě půl knížky nic neděje, ale ty narážky, hlody Jakea a Ash mě opravdu bavily. Dlouho jsem odmítávala přečíst druhy díl a najednou koukám, že je to přesně rok, od přečtení prvního dílu. Doporučuji k přečtení. Dávám plný počet hvězd za romantiku akorát.

14.09.2022 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak tohle bylo mnohem lepší, než Důvodné pochybnosti, trošku stejný příběh, jak přes kopírák, ale čtivost tomu neubírá. Líbila se mi postava Tary, drzá a uměla to šéfovi říct, jak sluší a patří :D. Dávám plný počet hvězd a určitě si přečtu ostatní knížky. Přečteno jedním dechem a prostě super.

08.09.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Souhlasím s komentářem níže a budu se jen opakovat. Na oddech je to čupr knížka na den a nebo dva večery. Krátké kapitoly vás pohltí a musíte číst dál a dál. Je fajn, že to není jen o sexu a knížka má i ten děj. Zatím mě baví paní domácí :-D Harriet se svými hláškami, kouzelná babča. ,, Výmluva je jako díra do zadku, má ji každý. “
Určitě si přečtu ze zvědavosti i další díly.

12.07.2022 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Audiokniha
Příjemný poslechový román, který neurazí. Děj je sice průhledný, jak sklo, ale za mě spokojenost. Někdy mi Hannah lezla na nervy se svým chováním, ale to může být hlasem Veroniky Lazorčákové. Určitě poslechnu další díly, i když budou všechny na jednu hromadu stejně naladěný .

18.02.2024 4 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Audiokniha - Kateřina Seidlová
Příjemný historicky román z reálného světa a života s nahlédnutím do světa Japonska a život tamních gejš. Mala Čio, později Sajuri poznává trpký život a dostává se do situací, které ji nejsou příjemné, neboť Hacumomo ji učení gejši ještě více ztěžuje. Časem a s příchodem druhé světové války se život ještě zpřísní, ale později nas Japonskem vyjde slunce a malá Sajuri je dospělá. Vše dobře dopadne.
Je to spíše memoár a dozvídáme se hodně o kultuře této zemi , rada se podívám na film.

10.10.2023 4 z 5