sarash sarash komentáře u knih

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Kniha se krásné čte,je to příběh který je určitě zajímavý a nechybí mu náboj.

17.04.2023

Bella Figura: Jíst, milovat a žít po italsku Bella Figura: Jíst, milovat a žít po italsku Kamin Mohammadi

Za mě kniha která splnila to co jsem od ní očekávala,pro toho kdo miluje Itálii naprosto věrně popsané prostředí,zvyky,jídlo a styl italského života .Kniha je úžasná oddechová četba s tím, že se rázem přenesete do nádherné Florencie.

23.01.2023

Vítěz Vítěz Klára Janečková

Takove lehke cteni k odpoledni kave,ktere te nuti docist a dozvedet se jak to vlastne s hlavni hrdinkou dopadne.

12.02.2020

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Moje prvni kniha od teto spisovatelky a urcite ne posledni.Moc krasne se cetla a nejvice se mi libilo,ze je napsana tak jaky zivot opravdu je.

12.02.2020

Soumrak nad Babylónií Soumrak nad Babylónií J.Suzanne Frank

Vsechny knihy teto serie,jednoduse miluji,je to kouzelne cteni,romantika,historicky podtext a putovani v case.

26.01.2020

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Kniha není špatná,ale očekávala jsem trochu víc.Libi se mi ,ale styl jakým je kniha napsaná.

23.01.2020 4 z 5

Tisíc dnů v Benátkách Tisíc dnů v Benátkách Marlena de Blasi

Kniha se mi velmi líbila,pohodove čtení prosluněné Itálie,zvyky,dobrá jídla a umění užívat si zivota me úplně pohltilo.

06.04.2019 5 z 5

Čtyři roční období: Rok v Římě Čtyři roční období: Rok v Římě Stefan Ulrich

Kniha je velmi pěkná a jelikož jsem v Itálii žila tak i velice pravdivá.Italska uvolnenost,jizansky styl zivota,dobré jídlo to vše je kořením této knihy.

19.01.2019

Písařka ze Sieny Písařka ze Sieny Melodie Rose Winawer

Kniha se mi moc líbila.Dva rozdílné světy jsou popisované barvitě,velmi zajímavě a poutavě. Jiné století,jiná země vše ma zvláštní kouzlo.K této knize se určitě ještě vrátím.

14.01.2019 5 z 5

Úsvit nad Středomořím Úsvit nad Středomořím J.Suzanne Frank

Kniha je proste nadherna.

07.10.2018 5 z 5

Odrazy v Nilu Odrazy v Nilu J.Suzanne Frank

Jednim slovem nadherna.Historie a zvyky Stareho Egypta,posun v case,vse tak barvite popisovano,ze jsem se nemohla odtrhnout.Za me top mezi knihami.

14.02.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se mi líbila.Cetla jsem ji jedním dechem.

01.01.2018 5 z 5

Medikus z Heidelbergu Medikus z Heidelbergu Wolf Serno

Pro me naprosto uzasna knizka,tahle kniha se mi opravdu libila.Spousta zajimavosti s lekarske tematiky,ktera je podana ctenari velmi ctivym a zajimavym zpusobem.Knizku urcite zaradim mezi me oblibene.

18.12.2017 5 z 5

Roma mi Amor Roma mi Amor Katy Yaksha (p)

Kniha se mi libila,je to takove odpocinkove cteni,razem se clovek prenese do tohoto krasneho mesta a uziva si pohodu klid,slunce a tradicni italskou atmosferu.

05.11.2017 5 z 5

Země odpoledního slunce Země odpoledního slunce Barbara Wood

Kniha byla moc pěkná,tato spisovatelka nikdy nezklame.

05.06.2017 4 z 5

Zlatý syn Zlatý syn Shilpi Somaya Gowda

Nádherná kniha.Přečetla jsem ji jedním dechem.Doporucuji

04.04.2017 5 z 5

Nezlomná Nezlomná Lesley Pearse

Naprosto úžasné čtení,plné emocí,lidských ztrát ale i lásky a naděje.Málo kdy se mi stává,že uroním i slzu,ale u této knihy mi i ukápla.Knížku moc doporučuji,jen obálka k obsahu knihy nějak nesedí,

20.11.2016 5 z 5

Kresby v prachu Kresby v prachu Zoë Klein

Knihu jsem četla jedním dechem,je nádherně přeložená.Jde o velký čtenářský zažitek.

29.10.2016 5 z 5

Ztracená oáza Ztracená oáza Elizabeth Peters (p)

Kniha není špatná,ale styl psaní mě místami nudil.

25.06.2016 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl