sarash

Tisíc dnů v BenátkáchTisíc dnů v BenátkáchM. d. Blasi

Kniha se mi velmi líbila,pohodove čtení prosluněné Itálie,zvyky,dobrá jídla a umění užívat si zivota me úplně pohltilo.

Čtyři roční období: Rok v ŘíměČtyři roční období: Rok v ŘíměS. Ulrich

Kniha je velmi pěkná a jelikož jsem v Itálii žila tak i velice pravdivá.Italska uvolnenost,jizansky styl zivota,dobré jídlo to vše je kořením této knihy.

Písařka ze SienyPísařka ze SienyM. R. Winawer

Kniha se mi moc líbila.Dva rozdílné světy jsou popisované barvitě,velmi zajímavě a poutavě. Jiné století,jiná země vše ma zvláštní kouzlo.K této knize se určitě ještě vrátím.

Úsvit nad StředomořímÚsvit nad StředomořímJ. Frank

Kniha je proste nadherna.

07.10.2018

Odrazy v NiluOdrazy v NiluJ. Frank

Jednim slovem nadherna.Historie a zvyky Stareho Egypta,posun v case,vse tak barvite popisovano,ze jsem se nemohla odtrhnout.Za me top mezi knihami.

14.02.2018

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuP. Hawkins

Kniha se mi líbila.Cetla jsem ji jedním dechem.

01.01.2018

Medikus z HeidelberguMedikus z HeidelberguW. Serno

Pro me naprosto uzasna knizka,tahle kniha se mi opravdu libila.Spousta zajimavosti s lekarske tematiky,ktera je podana ctenari velmi ctivym a zajimavym zpusobem.Knizku urcite zaradim mezi me oblibene.

18.12.2017

Roma mi AmorRoma mi AmorK. Yaksha (pseudonym)

Kniha se mi libila,je to takove odpocinkove cteni,razem se clovek prenese do tohoto krasneho mesta a uziva si pohodu klid,slunce a tradicni italskou atmosferu.

05.11.2017

Země odpoledního slunceZemě odpoledního slunceB. Wood

Kniha byla moc pěkná,tato spisovatelka nikdy nezklame.

05.06.2017

Zlatý synZlatý synS. S. Gowda

Nádherná kniha.Přečetla jsem ji jedním dechem.Doporucuji

04.04.2017

NezlomnáNezlomnáL. Pearse

Naprosto úžasné čtení,plné emocí,lidských ztrát ale i lásky a naděje.Málo kdy se mi stává,že uroním i slzu,ale u této knihy mi i ukápla.Knížku moc doporučuji,jen obálka k obsahu knihy nějak nesedí,

20.11.2016

Kresby v prachuKresby v prachuZ. Klein

Knihu jsem četla jedním dechem,je nádherně přeložená.Jde o velký čtenářský zažitek.

29.10.2016

Ztracená oázaZtracená oázaE. Peters (pseudonym)

Kniha není špatná,ale styl psaní mě místami nudil.

25.06.2016

Malý pražský erotikonMalý pražský erotikonP. Hartl

Vtipne,odpocinkove cteni

06.05.2016

Líbáš jako Bůh i ďábelLíbáš jako Bůh i ďábelM. Poledňáková

Knihu jsem cetla jednim dechem, i kdyz znam filmy,kniha nezklamala,je to pohodove oddechove cteni,doporucuji jako odpocinkove cteni.

29.12.2015

Zpátky z AfrikyZpátky z AfrikyC. Hofmann

vsechny tri dily maji sve kouzlo,libilo se mi to.

08.12.2015

Bílá MasajkaBílá MasajkaC. Hofmann

Mě se kniha líbila,čte se jedním dechem,pro lásku a v zamilovanosti je člověk schopen udělat spoustu věci,které se vymykají normálnímu myšlení.

17.10.2015

Plamen dušePlamen dušeB. Wood

Nadherna knizka,jedna z nejlepsich od teto autorky,knihu jsem cetla jiz nekolikrat a pokazde se k ni rada vracim.

18.07.2015

Tajemství okamžikuTajemství okamžikuB. De Angelis

Uzasna kniha o tom jak zit soucasnosti a prozivat kazdy okamzik sveho zivota,nebot to co prozivame v ten dany moment je to nejdulezitejsi.

29.05.2015

Jíst, meditovat, milovatJíst, meditovat, milovatE. Gilbert

super pohodova knizka,spousta veci k zamysleni

01.04.2015

Toskánsko na každý denToskánsko na každý denF. Mayes

Kniha se mi moc libila,pohodove klidne cteni s nadechem itaskeho venkova,krasy a malebnosti Toskanska.

20.01.2015

Jíst, meditovat, milovatJíst, meditovat, milovatE. Gilbert

Kniha patri k mym nejoblibenejsim,vystizne popisuje kultury vsech tri zemi, ktere hlavni hrdinka navstivi, doporucuji.

05.12.2014

Řeka bohů - Bůh pouštěŘeka bohů - Bůh pouštěW. Smith

Uz vysla a zacinam cist,opet uz na zacatku mohu rict jednim slovem skvela jako vzdy.

15.11.2014