Salvatoreanne Salvatoreanne komentáře u knih

Perla Perla Tiffany Reisz

Poslední díl nebyl tak uhrančivý ale krásně uzavírá bláznivou trilogii sexuálního dobrodružství a rodinu Godwicku za mne zajímavé

23.04.2024 3 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Velká sexuální fantazie velmi zajímavý námět příběhu . Mne osobně se to líbilo autorce mohu jen potřást rukou za výjevy z obrazů. Velmi velmi zajimave

22.04.2024 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Musím říct že úplně obdivuji jak mezi tyhle sexuálně nabité věci dokáže autorka vůbec vsunout nějaký příběh .

20.04.2024 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Já musím že mne to opravdu překvapilo ... Přes hodně pikantních scen tam bylo i nějaké lehce psychologické vyrovnávání a hlavní hrdinka i překvapí svými názory . Nemůžu dát ani hvězdičku dolů mne osobně by ani všechny možné sexuální věci nenapadli

18.04.2024 5 z 5

Chtíč Chtíč Geneva Lee

(SPOILER) Kniha opět pokračuje ve velkém přemýšlení nebo spíše v hlubokém ... Jen co se týče děje například s Pepper nebo Albertem ... No některé byly zbytečně

04.04.2024 4 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Musím říct že ač komentáře k této knížce nepozitivni . Kniha se mi líbila hloubavejsim přemýšlení o myšlenkách a srovnání o vztahu který je komplikovaný .... A ten konec byla jsem z toho trochu nešťastná ... Jsem ten typ co nasává náladu hlavní postavy a z tohodle mi ukápla slza ... I když je to takový prototyp .. ale stejně to tam bylo

03.04.2024 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Moc jednoduché čtení i na mně...

01.04.2024 4 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Mne se osobně tahle dark romance líbila ... Skvělá ... Pohádka ...pokud mám posuzovat postavy za mně v pořádku . Ženy v pohádkách jsou naivní. A zloduši si jdou bezostyšně potom počem touží

26.03.2024 5 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

Zbytečný průchod očistcem ... Musíš si na vše přijít sama ... Ale třetí díl si určitě přečtu

25.03.2024 4 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Byla jsem z této knihy nadšená už kvůli tomu že jsem četla beta verzi ... První díl byl opravdu krásný tajemný ....

25.03.2024 5 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Velice povedená dark romance.... Na slovenskou autorku opravdu skvěle ... Začátek je dost unáhleným ale stručný . Autorka dává velký prostor dvoum hlavním postavám ... Někdy ale hodně zaostávají ale to je na názoru ... Těším se na další díl a doufám že vyjde brzy

24.03.2024 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Musím říct že je to skvělé .... Naprosto!!!! osobně mitrošku vadilo vyprávění z mnoha pohledů . Ale zase musím přiznat že nemotá děje ...a vše nakonec dává smysl .

05.01.2024 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Opět Banger ... Co k tomu psát pecka

01.01.2024 5 z 5

Koruna z temnoty Koruna z temnoty Sarah J. Maas

Chvily mi trvalo se dostat k této sérii po dvorech ... Chyba ....prostě Maasova píše fantasy akcnaky s romanci jako prostě geniální žena

01.01.2024

Ex na koštěti Ex na koštěti Erin Sterling (p)

Musím říct že příběh se mi špatně rozečítal . Trochu jsem bojovala se stylem vypravování ,ale jinak ...nádherná atmosféra, krásný příběh,krásná zápletka . Za mne oddychovka ....co je krásná

14.12.2023 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Rychlí postavy příběh.. někdy jsem se ztratila ale ne úplně bych řekla že je to chyba spisovatelky ....udělat rychlí napínavý příběh ju jde .....ale ty sexuální scény byly fakt divné...thats all za mne na prvotinu celkem dobre

11.12.2023 4 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

Tohle mne tak sejmulo že to není ani možný .... Dostalo mne to dokolen a úplně jsem to prožívala s nimi jako Jenna ... Možná hůř protože jsem byla u každé scény ....bylo to skvělý ale podruhý bych si nepřečetla...i když vše dopadlo jak mělo ...je mi z téhle série úzko

08.12.2023 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Hezká pohádka ... Fakt jo jestli má někdo na něco takového zrovna náladu potěší to . Někdy jsem si říkala že to mohli jako rozvinout ... Co se týče podrobnosti ohledně dětství Noah .... Bylo řečeno vše já vím ale nějak moc rychle najednou a bylo ... Nick ach ten Nick kocour jeden

05.12.2023 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Mé srdce plesá že to dopadlo jak to dopadlo . Zjemnění třetího dílu mne vůbec neurazila.

03.12.2023 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent