Šajler Šajler komentáře u knih

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

přečteno tzv jedním dechem. Prostě skvělá série co se čte sama..A ten konec jako vážně??!! Kde je jako další díl??! To fakt nesnáším :D ;)

13.12.2021 5 z 5

Zámek hříchů Zámek hříchů Tiffany Reisz

Tak tohle pro mě bylo nejslabší co jsem od autorky četla. Řekla bych, že to umí lépe. Vůbec mě to nepohltilo,nenadchlo :(

10.12.2021 1 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

název je pro me zavádějící. Děj mě moc nezaujal, málem jsem knihu nedočetla, díky tomu že není moc dlouhá jsem to zvládla ale slabý.Do druhé dílu nejdu. Jediným pozitivem byly sympatické dvě hlavní postavy.

07.12.2021 2 z 5

Zajímavá cesta, slečna odvážná. Obdiv v jakém stylu se do toho vrhla ale v knize mi občas vadilo časté opakování, Nutella, vše nesnáším, vše miluji l. Věřím, že taková cesta člověka hodně ovlivní.

03.12.2021 3 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

velice čtivé, napjaté,nedalo se odtrhnout. Těším se na odhalení subjektu 037 a tajemství ohledně smrti Jakea.

21.11.2021 5 z 5

Graciino tajemství Graciino tajemství Jill Childs

námět byl zajímavý ale vůbec mi nesedla Jen, víceméně mi lezla na nervy.

14.11.2021 2 z 5

Athéňanka Tháis Athéňanka Tháis Ivan Antonovič Jefremov

Začátek mi dal zabrat,dlouho trvalo než jsem se začetla.Pak to šlo líp,jsem ráda že jsem vydržela. Náročné ale pěkné čtení o starověkém světě.

09.11.2021 3 z 5

Ty vyber, kdo přežije Ty vyber, kdo přežije Stephan R. Meier

Jediné co se mi na knize líbilo, že člověka donutí se zamyslet nad životem,jak často vším plýtváme (jídlem, energii apod), snažíme se mít všude dostupný internet, mít vše online... Může se nám vymstít. Ale jinak příběh slabý, často dlouhé popisy,až nudné pasáže, které jsme dokonce přeskakovala :/

27.10.2021 2 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

opět záležitost na jedno odpoledne :D všechny díly se četly velice dobře. Veškeré postavy mi sedly. A ráda se budu vracet k celé serii

26.10.2021 5 z 5

Šotek z chalupy Šotek z chalupy Emil Posledník

Skvělá knížka, kterou miluji od dětství.

26.10.2021 5 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Pro mě nejslabší díl, něco mi tam vadilo oproti předešlým dílům.Ale i tak je to fajn odpolední oddechovka,kdy nemusím přemýšlet ;)

18.10.2021 3 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Čte se dobře, příběh plyne rychle a čtenáře vtáhne do děje. Já se nemohla odtrhnout a musela jsem číst dál. Vše se odkrývá pěkně postupně. :) Po čase si člověk nemůže byt jistý kdo je vrahem

16.10.2021 4 z 5

Jindřich VIII.: Král a dvůr Jindřich VIII.: Král a dvůr Alison Weir

náročné čtení,trvalo mi dlouho než jsem se tím prokousala ale stálo to za to :) Plno faktů a detailů života na dvoře, intrik apod

03.10.2021 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Čekala jsem něco jiného ale i tak mě první část knihy něčím zaujala. Vnitřní boj Humberta, kontroverzní téma bez laciných popisů. Občas byly popisy zdlouhavé a v druhé půlce jsem měla problémy knihu dočíst ale i přesto to bylo zajimavé čtení.

14.09.2021 3 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Příjemná oddechová ale čekala jsem něco vtipnějšího. Myslím, že autorky se mohly v případě líbánek více vyřadit,byl to slabší odvar.

15.08.2021 3 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Rozpustilé, šílené situace do kterých se hlavní hrdinka dostane. Příběh je tak šílený, že se mi prostě líbil. Konec je předvídatelný ale příběh je fajn pro odreagování, kolikrát je to úsměvné :)

10.08.2021 4 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Nedopatřením jsem četla první díl až po druhém :D ale vůbec mi to nevadilo. Musím říct, že děj mě opět vtáhl. Bavil mě charakterový vývoj hlavní postavy, rozmanitost povah všech postav. Pěkné fantasy.

29.07.2021 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Občas jsem si říkala jestli to nenapsal někdo jiný. Takový slabý odvar od autorek. Neurazí ani nepotěší.

21.07.2021 2 z 5

Dívka na neděli Dívka na neděli Pip Drysdale

Četlo se to rychlé, hlavně druhá půlka šla raz dva. Ale příběh je tuctový, ani nebyl zajímavě napsaný. Tzv. neurazí ale ani nepotěší ;)

18.07.2021 2 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

Příběh mě zcela pohltil a musela jsem číst, co to jen šlo. Je to pěkně napsané, celkově mě to bavilo,vztah hlavních postav člověka chytí za srdce. Krásné fantasy, plné zvratů a zajímavých postav.

17.07.2021 5 z 5