Šajler Šajler komentáře u knih

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Pěkný příběh, který někomu může pomoct, vidět věci jinak. Občas máme všichni podobné myšlenky jako hlavní postava příběhu. Protože,, Otázka není, na co se díváš,nýbrž co vidíš,,

13.02.2024 3 z 5

Klub rozkoše Klub rozkoše Jüne Plã

Přečteno pomalu jedním dechem,styl autorky mi neskutečně sedl. Věřím, že některým kniha pomůže otevřít mysl a k prvním krůčkům. Pro mě to bylo jen potvrzení v mých názorech.

29.01.2024 5 z 5

Přehrada Přehrada Paulina Świst

Tak to bylo slabé,oproti jiným knihám.

22.01.2024 2 z 5

Mučitelův stín Mučitelův stín Gene Wolfe

Vůbec jsem se nechytala.

13.01.2024 odpad!

Kniha pro ženy Kniha pro ženy Olga Studničková Šípková

Krásně napsané. K některým věcem jsem už dospěla ale bylo fajn si to přečíst a zdokonalovat se dál.

09.01.2024 5 z 5

Propast mezi námi Propast mezi námi Tess M. Puffrová

Asi jsem to měla číst jako mladší. Moc mi nesedl styl psaní, chvílemi jsem totiž myšlenkami z děje utíkala.

02.01.2024 2 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Hororem bych to nenazvala ale je příběh je napínavý a čte se velmi dobře. Konec mě docela překvapil.

16.12.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Dějově to pro mě bylo slabé, v podstatě vás hned hodí tzv do vody. Popisy zpracování lidí, lovy apod. Je to šokující téma ale zpracování mi nesedělo.

23.11.2023 1 z 5

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Svěží, vtipné.. člověk si oddechne a zasměje

12.04.2023 5 z 5

Malvína Malvína Anna Szafrańska

Pěkně ale oproti prvnímu dílu trochu slabší

11.09.2022 4 z 5

Zajatá královna Zajatá královna Alison Weir

Knihy od autorky mě vždy strašně bavili a přečetla jsem je raz dva. Netuším,co se stalo ale do čtení jsem se musela nutit :(

11.09.2022 2 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Ráda se odreaguju u erotických románu, kdy nemusíte nějaká přemýšlet nad dějem. Ale tohle bylo čistě porno v písmenkách bez jakékoliv předehry :D

31.07.2022 1 z 5

Falešní hráči Falešní hráči Zdena Frýbová

Knihu jsem tak tak dočetla,dala jsem si dokonce 2-3 týdnu pauzu. Příběh mi přišel zdlouhavý a nedokázala jsem se pořádně začíst.

07.07.2022 2 z 5

Arcižár Arcižár Eoin Colfer

Bohužel jsem knihu nedočetla. Příběh mě nezaujal.

02.07.2022

Kateřina Howardová: Nevěrná královna Kateřina Howardová: Nevěrná královna Alison Weir

Mladá, naivní dívka. Bohužel její smýšlení a činy ovlivnila výchova/nevýchova u příbuzných,kde byla dost nemravná domácnost.

19.06.2022 5 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Silný příběh, plný emocí, které vás nenechají chladné. Smutné, zároveň krásné. Tohle jsem nečekala,po dlouhé době příběh, který v mém vnitru zanechal pocity,dojmy apod.

10.05.2022 5 z 5

V knize jsem se dočetla o spoustě studiích,které člověka zahltí obrovským množstvím informací. Ano spánek je důležitý ale přišlo mi, že ho autor prosazuje až moc. Pár zajímavých věcí jsem se dozvěděla ale nijak mě to nezaujalo.

25.04.2022 2 z 5

Jóga pro holky ze Západu Jóga pro holky ze Západu Šárka Simonidesová

Velice pěkně napsané. Kolikrát mi z podobných knih jde hlava kolem,plní informací, které člověk musí vstřebávat.Zde pro mě byla většina srozumitelná.

24.04.2022 5 z 5

Kočka na cestách Kočka na cestách Hiro Arikawa

Bohužel knihu jsem nezvládla dočíst, přišlo mi to takové nějaké. Děj mě moc nezaujal.

19.04.2022

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

jemná, milá a jednoduchá oddechovka na den. Docela krásný lidský příběh, který pohladí po duši.

18.04.2022 3 z 5