Šajler Šajler komentáře u knih

Christian Dior Christian Dior François-Olivier Rousseau

Celkově mi to vůbec nesedlo a měla jsem co dělat abych to dočetla.

04.04.2021 1 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Mám smíšené pocity,jako nebylo to špatné ale ani mě to úplně nenadchlo. Asi jsem to měla číst v jiném věku :D jako náctiletou by mě to nejspíš nadchlo, proto jsem se nakonec rozhodla pro 3*. Pro mě to byla taková jednodenní oddechovka.

03.04.2021 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Příběh se četl jedním dechem, jiný styl vyprávění než jsem zvyklá. Myslím,že díky tomu je příběh opravdu silný, až mi z toho bylo smutno. Vypraví příběh dívenky, kdy ji život přináší radostné i smutné chvilky.

02.04.2021 4 z 5

Jak je důležité míti Filipa Jak je důležité míti Filipa Oscar Wilde

Bylo to příjemné čtení. Dialogy byly svižné a vtipné.

29.03.2021 4 z 5

Doctor Who - Shada: Ztracené dobrodružství Douglase Adamse Doctor Who - Shada: Ztracené dobrodružství Douglase Adamse Douglas Adams

Četlo se skvěle, vtipný příběh, který je plný tajmena. Oblíbený K-9. Za mě skvělé a doporučuji.

29.03.2021 5 z 5

Francouzky nespí samy Francouzky nespí samy Jamie Cat Callan

Zvládla jsem něco kolem 50stran,pak jsem začala přeskakovat a bohužel jsem nedočetla. Byla jsem na knihu zvědavá ale nic mě tam nějak nezaujalo, spíše každým odstavcem zvědavost opadala. :(

23.03.2021 odpad!

Chobotnice Chobotnice Paulina Świst

Zpočátku jsem byla ztracena v tom návalu postav ale jakmile jsem se chytla, děj nabral neuvěřitelnou rychlost a během odpoledne jsem byla na konci. Jsem opět spokojená.

21.03.2021 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Příběh nebyl špatný ale ani jsem z něho nebyla v úžasu. Byla to pro mě příjemná romantická oddechovka.

20.03.2021 3 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Knihu jsem přečetla během jednoho dne. Z počátku jsem měla obavy a říkala si další varianta známého příběhu. Ale autorka mě svým stylem zaujala a vtáhla do děje. Asi to bylo tím, že tam je víc než jsem čekala. Celé mě to milé překvapilo..

14.03.2021 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Čtivé, šlo to jedním dechem, mělo to spád. Ale hru bych teda do rukou nechtěla a věřím, že to není až tak nereálné ;) s tím jak technologie jde dál a dál. Doporučuji přečíst

13.03.2021 5 z 5

(SPOILER) Opět skvělý příběh. Celkově jiné povahy než předešlé královny a do teď jsem o ní nic nevěděla a řekla bych, že dopadla v rámci možností nejlíp ;).

11.03.2021 5 z 5

Jana Seymourová: Laskavá královna Jana Seymourová: Laskavá královna Alison Weir

Opět se četlo samo. Nevadilo mi číst některé části příběhu opakovaně,byly z pohledu další osoby, což člověku nastíní jiný úhel pohledu. Autorka píše skvěle ani bych neřekla, že čtu přes 400stran

03.03.2021 5 z 5

Historický román, který stojí za přečtení pokud se zajímáte o Tudorovce. Příběh Anny od mládí po vývoj v ženu, která jde za tím co chce.

26.02.2021 5 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Klasika, kterou můžu číst či sledovat opakovaně a stále mě baví. Řetězec vtipných omylů sluhy jsou prostě skvělé.

20.02.2021 5 z 5

Pro mě krásně popsána atmosféra,kdy jsem se vžila do děje. Plný intrik,zrad ale i lásky a přátelství.Těším se na zbytek série.

20.02.2021 5 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Bylo zajimavé si to přečíst,některé myšlenky člověka donutí se zamyslet. Ale nebrala bych to úplně do posledního slova a písmene vážně. Občas to pro mě vyznělo až manipulativně. Člověk musí najít rovnovánu.

17.02.2021 3 z 5

Lovci kožišin Lovci kožišin Helge Marcus Ingstad

Do děje jsem se vžila hned. Lovci, kteří nikdy nevěděli co je přesně čeká a stejně se vydávali do zasněžené krajiny.

03.02.2021 5 z 5

Doctor Who: Pirátská planeta Doctor Who: Pirátská planeta Douglas Adams

Jiné knihy DW jsem přečetla teda rychleji. Z počátku mi totiž celá zápletka přišla komplikovaná ale v závěru je to dobrý příběh,ve kterém nechybí humor. A hlavně starý dobrý K-9, kterého si člověk musí zamilovat ;) Bylo mu dopřáno více prostoru, za což jsem velice ráda

02.02.2021 4 z 5

Ticho ve sněžném městě Ticho ve sněžném městě Eva García Sáenz de Urturi

Četlo se mi dobře.Bylo tu napětí,které mě nutilo číst dál a dál.I přesto,že mě občas zarazilo chybějící písmeno nebo překlep,příběh se mi velice líbil. Rozhodně zkusím další díl.

22.01.2021 5 z 5

Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Vanessa Jones

čte se velice dobře, docela mě překvapilo,že je najednou konec. Sice to pro mě není příběh do kterého bych se tzv zamilovala. Ale byla to pro mě příjemná až milá oddechovka.

19.01.2021 3 z 5