Šajler Šajler komentáře u knih

Rituály vody Rituály vody Eva García Sáenz de Urturi

Tentokrát mi to přišlo slabší, děj mě nevtáhl tolik jako v prvním díle. Možná je to tím, že je to v podstatě to samé,jen jsou nové obětí a nový způsob vražd. Poslední díl nejspíš vynechám

14.04.2022 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

pěkné a svižné čtení.Bavil mě hlavně začátek vztahu hlavních postav, který mě pohltil. Nenáročné čtení na odpoledne u kterého člověk vypne.

10.04.2022 4 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Kniha o všem a v podstatě o ničem. Příběh strašně zdlouhavý, nudný a bez jiskry. Knihu jsem sice dočetla do konce ale bylo to náročné..

01.04.2022 1 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Příběh mě nepohltil, při čtení jsem byla myšlenkami jinde, což se mi moc často nestává. Zajímavější to bylo až ke konci ale i tak jsem byla ráda, že jsem to dočetla. Do dalších příběhů nejdu.

28.03.2022 1 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

taková rychlá odpolední oddechovka. Příběh mi přišel slabší,3* jsem dala jen díky Williamovi a Babči, kteří nikdy nezklamou.

21.03.2022 3 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

příjemná, vzrušující, nenáročná oddechovka,kterou jsem přečetla jedním dechem. I přesto, že jsem od začátku tušila jak to dopadne,jsem si příběh užila.

15.03.2022 5 z 5

Tohle není žádná lovestory Tohle není žádná lovestory Mary Hargreaves

No při čtení jsem si celou dobu říkala, že to už můžeme napsat knihu každý o svém životě. Občas každý zažijeme tzv dny BLBEC, které stojí za to :D ;). Prostě takové o všem a o ničem....

14.03.2022 1 z 5

Polibek vítězů Polibek vítězů Marie Rutkoski

Skvělé zakončení, opět se příběh četl rychle. Pro mě skvělá série,jsme ráda, že jsem se k ní dostala. Děj akční, plný zvratů

07.03.2022 5 z 5

Zrada vítězů Zrada vítězů Marie Rutkoski

Opět pěkný díl. Nejvíc mě baví vztah hlavních postav, potřebovala jsem číst dál a dál. Skvělý vývoj postav, komplikovaný děj plný intrik.

06.03.2022 5 z 5

Z masa a ohně Z masa a ohně Aleksandra Motyka

Kresby moc pěkné,jen příběh zatím nejslabší. Jsou tam větší skoky a celkově mi přišel děj slabší. Aspoň že se tam objevil Marigold :D

02.03.2022 3 z 5

Podraz Podraz Paulina Świst

opět nezklamalo. Svižné, drsné, sarkastické. Tahle partička je prostě skvělá k odreagování, protože jsem to dala na jeden nádech.

27.02.2022 5 z 5

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Kniha mi nesedla, měla jsem co dělat abych ji dočetla. Úprava klasických pohádek mi přišla násilná..

26.02.2022 2 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásný příběh, který je zároveň velice smutný, hlavně je v něm tolik pravdy. Kolik pejsků lidem důvěřuje,miluje je a pak z ničeho nic někde skončí uvázaný nebo v útulku.

13.02.2022 5 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Krásný příběh.Hlavní postavy, které mě velice zaujali.Jejich vztah vám nabídne směs několika pocitů, proto člověk čte jedním dechem, který se pomalu i zarazí a ....

06.02.2022 5 z 5

Překvapivá fakta o zvířatech Překvapivá fakta o zvířatech Lucy Cooke

Často dost zajímavé informace ale jinak je to náročné čtení. Četla jsem to delší dobu a s pauzami,abych zvládla pobrat tolik informací. Jenže mi celkově styl autorky nesedl.

06.02.2022 2 z 5

Vášnivý vztah Vášnivý vztah Johanna Lindsey

Nebylo to špatne ale jiné příběhy od autorky mě baví více.Z počátku jsem měla problém se vžít do děje, což se mi u autorky nestává. Naštěstí se to zlepšilo, popichování hlavních postav bylo super.

30.01.2022 3 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Skvělá odpočinková četba. K takovým příběhům se ráda vracím, nemusím nad dějem moc přemýšlet. A veškeré příběhy s rodinou Malory mě baví . To jejich popichování :D

27.01.2022 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Svižná, vtipná oddychovka, která se hodí od úniku z reality. Než jsem si to uvědomila byl konec, který byl samozřejmě předvídatelný. Nenáročný příběh nad kterým nemusíte přemýšlet a jen si ho užíváte, zasmějete se ;)

14.01.2022 5 z 5

Pohádky bratří Grimmů (60 pohádek) Pohádky bratří Grimmů (60 pohádek) Jacob Ludwig Carl Grimm

Bylo skvělé si pohádky připomenout,sednout si do peřin s čajem po ruce a číst krásné příběhy, které nikdy neomrzí. Určitě časem znovu otevřu.

11.01.2022 5 z 5

Klub rváčů Klub rváčů Chuck Palahniuk

Tohle bohužel nebyl můj šálek kávy. Snažila jsem se soustředit co to šlo ale můj mozek to prostě nedokázal vstřebat.

11.01.2022 2 z 5