Polibek vítězů ekniha

Arinovy myšlenky jsou soustředěny na válku a o Kestrelině osudu nemá tušení. A ani nechce mít. Je přesvědčen, že k zásnubám s princem Valorie ji přiměla touha po moci a životy nevinných lidí ji nezajímají. Kestrel však byla odsouzena k nuceným pracím, kde jen stěží přežívá. Doufá, že Arin dostane její tajnou zprávu a konečně se dozví pravdu. Podaří se jim opět se setkat, spojit síly a vybojovat svobodu a mír nejen pro sebe, ale také pro své národy? Nejnapínavější partie Tesáků a Žihadel začala. Ani ty nejvyšší kameny však hráčům nemusí zajistit vítězství… Závěrečný díl bestsellerové trilogie....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431618/big_polibek-vitezu-w9s-431618.jpg 4.3120

Kletba vítězů 3.

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: (ekniha), Fragment (ČR)

The Winner's Kiss, 2018

Kniha Polibek vítězů

vinebitch
14.10.2022

Tak tohle byl nejlepší díl! Po druhém díle, ve kterém se s prominutím, nic moc nedělo, se mi ani nechtělo sérii dočíst - jen poslední kapitoly mě nalákaly vrhnout se do poslední knihy. A že se opravdu povedla! Začátek se mi strašně líbil, hodně mi připomínal moji velmi oblíbenou knihu/sérii Ranhojička od Lynette Noni (takže pokud se vám líbilo prostředí, knihu vřele doporučuji ;))
Kestrel se musela poprat s těžkými situacemi, Arin jakbysmet. Princ Rošar je takovou typickou knižní postavou, kdy všichni víme, že tam je pouze pro pobavení čtenáře, aby vnesl do knihy vtip a vřelost, ale v uvozovkách je tam k "ničemu", i tak ale na takové postavy nedám dopustit! (Taky si ho ale nedokážete představit? Bez nosu a uší?)
Opravdu triumfální zakončení. :)

jitka_dankova
27.08.2022

Třetí díl špionážní trilogie z vymyšleného světa mne překvapil a to hodně. Autorka přidala zajímavý psychologický prvek a zajímavé úvahy a krapet změnila směr cesty hlavní hrdinky. V druhé půlce už ale naštěstí byly zpět její důmyslné nápady a intriky a její bystrá mysl. Nečekala jsem, v jakou zbraň se promění nenápadná záliba v hraní stolních her.

dominika2585
08.08.2022

(+ SPOILER) Závěrečný díl trilogie mě opět nadchnul. Moje srdce poskočilo radostí, když se Arin vydal zachránit Kestrel do vězení, a málem se zastavilo, když Kestrel pronesla větu "Kdo jsi?".
Byla to dlouhá a trnitá cesta za znovuobjevením Kestreliných vzpomínek. Pasáže o válečném tažení a vymýšlení strategie mě moc nebavily, a že jich tam bylo požehnaně. Šťastný konec byl jistotou a já se na něj upřímně těšila. Celou sérii doporučuji.

Adele.
06.08.2022

Nádherné zakončení jedné z mých nejoblíbenějších knižních sérií. Kestrel jako vždy zaválela, její důvtip je vážně obdivuhodný! A Arin, to je kapitola sama pro sebe.
Vážně, po prvních dvou dílech (a obecně ostatních knížkách, které jsem přečetla) byla laťka nasazená hodně vysoko, ale autorka ji zvládla udržet - možná víc než to.
Mrzelo mě, že knížka nevyšla v tištěné podobě, takový skvost bych si přála mít doma...
S klidným srdcem mohu celou sérii doporučit ️。◕‿◕。

nikiss76
08.06.2022

(+ SPOILER) Hodně mě bavila část, kdy Kestrel byla ve vězení a po útěku (vysvobození) si postupně musela oživovat své vzpomínky. Velmi povedenou postavou byl princ Rošar, který svým vtipem, slovními přestřelkami s Arinem a tygrem Arinem dodal celé knize úplně jiný rozměr. Tento díl se zkrátka téměř celý odehrál na bitevním poli a byla zde rozehrána vysoká politická hra, kdy si misky vah neustále přelévaly z jedné strany na druhou. Avšak již předem sem tušila výsledek války a tudíž mě závěr nepřekvapil. Rozhovory Arina s jeho bohem smrti mi přišly navíc, ale budiž. Kniha pro mě byla celkově už dlouhá a prostředí války a mrtvých koní a lidských těch, které jsem nacházela skoro na každé druhé stránce už na mě bylo trošku moc. Kestrel a její strategické myšlení a jakási genialita byla také přehraná. Více bych rozvedla romantickou linku, která byla dosti v pozadí.
Celkově sérii hodnotím kladně, ale myslím, že bych se k ní už nevracela.

janka2000
30.05.2022

Třetí a závěrečný díl série Kletba vítězů začíná beznadějně, a celá kniha je protkaná množstvím zásadních a zajímavých momentů.
Musím říct, že se mi velmi líbila forma, jakou je kniha psaná. Je to dost osobité, vtipné a zároveň vskutku inteligentně napsané.
Prostě vám chci tuhle knihu (sérii) doporučit, protože určitě má co nabídnout.

24.05.2022

Závěr celé trilogie nezklamal. Autorka dokázala udržet vysokou kvalitu napříč všemi třemi knihami a já tak byla navýsost spokojená.
Co musím vyzdvihnout v rámci trilogie je rozmanitost. Každý díl nám představuje nový příběh na nových místech a vy se tak vždycky můžete těšit na něco nového, ale pořád se starými dobrými prvky intrik, nečekaných zvratů a rozuzlení.
Je mi opravdu moc líto, že třetí díl se v ČR nikdy nedostal na světlo a nemůže tak obohatit moji knihovnu, naštěstí jsou anglická vydání designově velice zdařilá, tak se těším, až se k trilogii za čas vrátím v originále.

17.05.2022

Trvalo to velmi, velmi dlouho, než sem se opět vrátila k příběhu Kestrel a Arina, ale konečně to mám dočtený a celkový závěr knihy byl hodně dobře napsaný. Nechybělo tam drama, odvaha, podezření, přátelství ani láska a tak to má být.