Polibek vítězů ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Arinovy myšlenky jsou soustředěny na válku a o Kestrelině osudu nemá tušení. A ani nechce mít. Je přesvědčen, že k zásnubám s princem Valorie ji přiměla touha po moci a životy nevinných lidí ji nezajímají. Kestrel však byla odsouzena k nuceným pracím, kde jen stěží přežívá. Doufá, že Arin dostane její tajnou zprávu a konečně se dozví pravdu. Podaří se jim opět se setkat, spojit síly a vybojovat svobodu a mír nejen pro sebe, ale také pro své národy? Nejnapínavější partie Tesáků a Žihadel začala. Ani ty nejvyšší kameny však hráčům nemusí zajistit vítězství… Závěrečný díl bestsellerové trilogie....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431618/big_polibek-vitezu-w9s-431618.jpg 4.3120
Série:

Kletba vítězů 3.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: (ekniha), Fragment (ČR)
Originální název:

The Winner's Kiss, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (33)

Kniha Polibek vítězů

vinebitch
14.10.2022

Tak tohle byl nejlepší díl! Po druhém díle, ve kterém se s prominutím, nic moc nedělo, se mi ani nechtělo sérii dočíst - jen poslední kapitoly mě nalákaly vrhnout se do poslední knihy. A že se opravdu povedla! Začátek se mi strašně líbil, hodně mi připomínal moji velmi oblíbenou knihu/sérii Ranhojička od Lynette Noni (takže pokud se vám líbilo prostředí, knihu vřele doporučuji ;))
Kestrel se musela poprat s těžkými situacemi, Arin jakbysmet. Princ Rošar je takovou typickou knižní postavou, kdy všichni víme, že tam je pouze pro pobavení čtenáře, aby vnesl do knihy vtip a vřelost, ale v uvozovkách je tam k "ničemu", i tak ale na takové postavy nedám dopustit! (Taky si ho ale nedokážete představit? Bez nosu a uší?)
Opravdu triumfální zakončení. :)

jitka_dankova
27.08.2022

Třetí díl špionážní trilogie z vymyšleného světa mne překvapil a to hodně. Autorka přidala zajímavý psychologický prvek a zajímavé úvahy a krapet změnila směr cesty hlavní hrdinky. V druhé půlce už ale naštěstí byly zpět její důmyslné nápady a intriky a její bystrá mysl. Nečekala jsem, v jakou zbraň se promění nenápadná záliba v hraní stolních her.


dominika2585
08.08.2022

(+ SPOILER) Závěrečný díl trilogie mě opět nadchnul. Moje srdce poskočilo radostí, když se Arin vydal zachránit Kestrel do vězení, a málem se zastavilo, když Kestrel pronesla větu "Kdo jsi?".
Byla to dlouhá a trnitá cesta za znovuobjevením Kestreliných vzpomínek. Pasáže o válečném tažení a vymýšlení strategie mě moc nebavily, a že jich tam bylo požehnaně. Šťastný konec byl jistotou a já se na něj upřímně těšila. Celou sérii doporučuji.

Adele.
06.08.2022

Nádherné zakončení jedné z mých nejoblíbenějších knižních sérií. Kestrel jako vždy zaválela, její důvtip je vážně obdivuhodný! A Arin, to je kapitola sama pro sebe.
Vážně, po prvních dvou dílech (a obecně ostatních knížkách, které jsem přečetla) byla laťka nasazená hodně vysoko, ale autorka ji zvládla udržet - možná víc než to.
Mrzelo mě, že knížka nevyšla v tištěné podobě, takový skvost bych si přála mít doma...
S klidným srdcem mohu celou sérii doporučit ️。◕‿◕。

nikiss76
08.06.2022

(+ SPOILER) Hodně mě bavila část, kdy Kestrel byla ve vězení a po útěku (vysvobození) si postupně musela oživovat své vzpomínky. Velmi povedenou postavou byl princ Rošar, který svým vtipem, slovními přestřelkami s Arinem a tygrem Arinem dodal celé knize úplně jiný rozměr. Tento díl se zkrátka téměř celý odehrál na bitevním poli a byla zde rozehrána vysoká politická hra, kdy si misky vah neustále přelévaly z jedné strany na druhou. Avšak již předem sem tušila výsledek války a tudíž mě závěr nepřekvapil. Rozhovory Arina s jeho bohem smrti mi přišly navíc, ale budiž. Kniha pro mě byla celkově už dlouhá a prostředí války a mrtvých koní a lidských těch, které jsem nacházela skoro na každé druhé stránce už na mě bylo trošku moc. Kestrel a její strategické myšlení a jakási genialita byla také přehraná. Více bych rozvedla romantickou linku, která byla dosti v pozadí.
Celkově sérii hodnotím kladně, ale myslím, že bych se k ní už nevracela.

janka2000
30.05.2022

Třetí a závěrečný díl série Kletba vítězů začíná beznadějně, a celá kniha je protkaná množstvím zásadních a zajímavých momentů.
Musím říct, že se mi velmi líbila forma, jakou je kniha psaná. Je to dost osobité, vtipné a zároveň vskutku inteligentně napsané.
Prostě vám chci tuhle knihu (sérii) doporučit, protože určitě má co nabídnout.

6493
24.05.2022

Závěr celé trilogie nezklamal. Autorka dokázala udržet vysokou kvalitu napříč všemi třemi knihami a já tak byla navýsost spokojená.
Co musím vyzdvihnout v rámci trilogie je rozmanitost. Každý díl nám představuje nový příběh na nových místech a vy se tak vždycky můžete těšit na něco nového, ale pořád se starými dobrými prvky intrik, nečekaných zvratů a rozuzlení.
Je mi opravdu moc líto, že třetí díl se v ČR nikdy nedostal na světlo a nemůže tak obohatit moji knihovnu, naštěstí jsou anglická vydání designově velice zdařilá, tak se těším, až se k trilogii za čas vrátím v originále.

1259
17.05.2022

Trvalo to velmi, velmi dlouho, než sem se opět vrátila k příběhu Kestrel a Arina, ale konečně to mám dočtený a celkový závěr knihy byl hodně dobře napsaný. Nechybělo tam drama, odvaha, podezření, přátelství ani láska a tak to má být.

1