Podraz

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kde jsou hranice hamižnosti? Neexistují? Anebo jen prostě nejsou vidět, když člověku zakalí zrak mlha tělesné touhy? Několik lidí o tom bude muset vážně popřemýšlet… Orla zatkla policie. Olka se kvůli němu vrací do Polska a žádá o pomoc prokurátora Łukasze Zimnického. Ten souhlasí s tím, že jí vyhoví, ale klade si jednu podmínku: Orłowski se musí stát korunním svědkem. Potíž je však v tom, že Orlovi se do toho příliš nechce. Ve Vratislavi se zase Lilka s Michałem pokouší rozkrýt tajemství sekty, jejímž hlavním úkolem je vyprat špinavé peníze pro Chobotnici. A to všechno je přitom jen špička ledovce…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475887/big_podraz-d6S-475887.png 4.2110
Série:

Kolotoč 3.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Red
Originální název:

Przekret, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (26)

Kniha Podraz

ErčaV.
11. února

Tenhle díl byl nejlepší. Ale už tu bylo spoustu jmen a hlavně přezdívek, takže občas jsem se ztrácela.

knihomolka525
20.11.2022

ani jsem nic nečekala.Po Kolotoči se dalo předvídat v jakém duchu se děj ponese.Výběrem knih Swist jsem si řádně šlápla na hrábě.Tohle není druh krimi které mám v oblibě.Nic proti tomu,pokud to má někdo opačně.


Tereyciiik
15.10.2022

Její knihy prostě žeru. Krimi příběh, erotika a humor, prostě skvělá kombinace. Poslední díl, pro mě nejlepší z trilogie. Tim, ze v každé knize je hlavnim párem někdo jiný, nemůžete se začít nudit. Za mě byl toto nejlepší pár. No a závěr? Za mě super a hlavně totálně překvapivý a uz se na můžu dočkat, co dalšího vymysli.

Kristy.Seb
30.06.2022

Úhel pohledu závisí na tom, kde zrovna sedíš.

Zase šílená lavina jmen a propletenců. Kdybych se v příběhu víc orientovala, určitě by se mi série líbila víc. :D

Andrejka91
14.06.2022

Po předchozím díle Chobotnice jsem se na tento díl moc těšila ale musím přiznat, že jsem zklamaná. Tento díl jsem sice přečetla za chvilku, četlo se to dobře ale ztrácela jsem se často mezi postavami, protože tentokrát jich tam figurovalo více a nebylo to tak od autorky dobře označené, tak jsem nevěděla o kom je řeč.
Tento díl mě nebavil tolik jako druhý, pro mě to bylo místy obtížné na pochopení a konec jsem nepochopila vůbec.

TheMelorry
06.06.2022

Stejně jako s celou sérii i se závěrečným dílem jsem spokojená. Člověk otáčí stránky, ani neví jak a díky vhodně zvolenému, nekomplikovanému jazyku se kniha opravdu čte úplně sama.
V tomto díle se konečně rozplétají složitosti ohledně podvodů z předchozích dílů, objevují se dobře známé postavy i několik nových. Samozřejmě nechybí vulgární jazyk a několik erotických scén, které ale k této sérii neodmyslitelně patří. V závěru se mi líbil také náznak jisté nedořešené věci, která doufejme předznamenává novou sérii.
(3,5)

MilackovaN
04.06.2022

Obstojné zakončení série, za mě je o hodně lepší série Prokurátor, nebo alespoň postavy mě bavily daleko více. U třetího dílu mi vadilo, že už tam bylo hodně postav a špatně jsem se orientovala, kdo je vlastně kdo a s kým vlastně je. A teda ten otevřený konec, ten mě teda naštval...

Emma27
14.05.2022

Třetí zavěrečný díl mě bavil,zaujali me hlavní postavy. Kniha byla čtivá a asi lepší jak první díl.

1