Šotek z chalupy

Šotek z chalupy https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/5465/bmid_sotek-z-chalupy-JJ3-5465.jpg 5 7 4

Příhody malého šotka, který se jednoho dne objevil v jednom stavení, v jedné stodole a který vyváděl různé alotria a který prožíval různá dobrodružství, jen kvůli tomu, že nebyl o nic větší než vrabec. Ale když jednoho dne odešel, i zvířátka na dvorku pochopila že bez šotka je život fádní a nudný a přivedla jej zpět

Rozari
14.01.2023 4 z 5

Jsme na horách a knihu jsme našli na chatě. Čteme večer našim synům ve věku 9, 7 a 2 roky a moc se jim líbí :-) Šotek je rozpustilý, provádí zvířátkům nejen na dvoře různé schválnosti a někdy mu to zas ona chtějí oplatit.
Je to takové milé čtení ze starších časů.

Šajler
26.10.2021 5 z 5

Skvělá knížka, kterou miluji od dětství.

Turlogh
13.09.2018 5 z 5

Velice milá dětská knížka o příhodách malého šotka (skřítka) od mistra Emila Posledníka. Šotek zažívá na dvoře chalupy i venku v přírodě zajímavá dobrodružství, provádí zvířátkům různá alotria, nicméně nakonec zjišťuje že ho i přesto mají všichni rádi. Velmi nebezpečná byla pro šotka honička se zmijí, to mu šlo jak se říká, o kejhák, nicméně zachránil ho v poslední chvíli...no nebudu vám to prozrazovat, ať si to přečtete sami! Navíc skvělé ilustrace od pisatele knihy, já prostě ty jeho kresbičky baštím. Vřele všem dítkám doporučuji!

MinaHawke
06.02.2017 5 z 5

Moc hezká knížka, pamatuju si, že jako malá jsem jí dostala od prababičky a pradědy. Moc ráda jsem jí četla.