sabiburesova sabiburesova komentáře u knih

Milý Edward Milý Edward Ann Napolitano

Této knize se absolutně nepovedlo mě nějak citově rozložit.. vše to tak nějak klouzalo po povrchu a čtení mě vůbec nebavilo :( Žádnou postavu jsem si neoblíbila, a bylo mi jedno, co se s nimi stane .. bohužel.. dala bych 2,5 hvězdiček

26.08.2023 2 z 5

Doktor Doktor John Nicholl

Tak ten konec ??!! PERFEKTNÍ..
Tuhle knihu doporučuji, absolutně jsem se od ni nedokázala odtrhnout .. ale teda byla hooodne krutá, verim, ze někomu by mohla způsobit noční můry :)

22.08.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Je možné tuhle sérii milovat každou knihou víc a víc ?

03.08.2023 5 z 5

Rodina na zabití Rodina na zabití Megan Collins

Knize bych dala tak 3,5.. ale spis se příkláním ke 4. Bylo to zajimave čtení, jen bohužel za me dost prekombinovane, a postavy se někdy chovaly fakt divně ale kniha mela za mě super atmosferu :) cekala jsem to horsi podle recenzi :)

07.06.2023 4 z 5

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Tyjo tak tenhle psychothriller ve mně vyvolal opravdu šílené emoce.. nejspíš asi i kvůli tomu, že je to jen par měsíců, kdy se mi narodilo miminko z knihy jsem měla dokonce noční můry, naprosto uzasna knizka!!!!

09.04.2023 5 z 5

Vše, co k tobě cítím Vše, co k tobě cítím Nora Welling

To byla taková nádhera :) Pohlazení po duši tohle čtení, moc doporučuji!

09.10.2022 5 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Ukrývá v sobě toho tolik….. :)

18.09.2022 5 z 5

Únikovka Únikovka Marc Meller

Čtyři hvězdičky. Některé věci se mi zdály překombinované a nedostatečně vysvětlené… :) ale mohu doporučit

13.09.2022 4 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Tak tahle kniha byla jedna velká jízda ! Moc všem doporučuji

22.06.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Autorka mě opět Nezklamala, i přes to, že tahle kniha byla jiná... každopádně při čtení jsem zapomínala dýchat a pobrečela jsem si taky dost. Úžasná kniha, jedna z nejlepších tento rok

29.11.2020 5 z 5

Město duchů Město duchů Victoria Schwab

Tak tohle bylo skvělé!:) dala bych precist jak mladším čtenářům/ čtenářkám, tak i starším :)

27.11.2020 5 z 5

Tak tahle kniha je naprosto fantastická! :) Zopakovala jsem si spoustu chytáků. Moc doporučuji!

12.10.2020 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Každá knížka od Colleen je naprosto fantastická. Miluju její knížky! Tahle byla sice dost odlišná od ostatních jejich knížek, ale opět to bylo naprosto fantastické. Každá kniha, kterou od ní přečtu, se ihned řadí mezi nejlepší za ten daný rok. Ani tady tomu nebylo jinak. Skvostná záležitost. Mnohokrát jsem měla na krajíčku, Colleen mě opět dostala! ♥

19.09.2020 5 z 5

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

Celou dobu jsem si říkala - proč?? Proč???:( jedna z nejlepších knih tohoto roku! Chtěla jsem něco odpočinkového, ale tohle mě rozemlelo.. miluju to!!

14.08.2020 5 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Díky za čtecí krizi této knize :(… a ten konec?! co to bylo.. četla jsem ji dva týdny.. Opravdu nic moc.

03.08.2020 2 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Nejlepší kniha tohoto roku! Colleen je královna????!

02.08.2020 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 7 Zaslíbená Země Nezemě 7 Kaiu Širai

Tahle manga je prostě neskutečná! Dokonce se mi zdá, že je každým dílem lepší, a lepší!:-). I v sedmičce neskutečně moc zvratů, napětí. Miluju to! Ať už je další díl:-( Opět otevřený konec, jednou mě to zabije...

24.07.2020 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

A mně se Zaslíbená prostě líbila! :)

22.05.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Nejlepsi kniha roku 2018 pro mě. Neni co dodávat. MILUJU!!❤️

09.02.2020 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tak konec mě opravdu dostal!

06.09.2018 5 z 5