sabanka sabanka komentáře u knih

Smrt včel Smrt včel Lisa O'Donnell

Tak tato kniha mě naprosto dostala. Kéž bych měla takový sesterský vztah a talent pro jazyk jako autorka a hlavní hrdinky.

12.05.2016 5 z 5

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Prohoďte to někdo oknem. Hlavní hrdinka naprosto nesympatická, naivní káča.....A ten styl psaní ? To bych napsala i já levou zadní

29.04.2016 odpad!

Tajné dobrodružství Charlotte Brontëové Tajné dobrodružství Charlotte Brontëové Laura Joh Rowland

Dříve by to asi bylo hrozně napínavý, ale dnes ? Málokdy se stane, že by se mi u čtení zavírali oči z důvodu nudného děje.

27.04.2016 odpad!

Čtyři roční období: Rok v Římě Čtyři roční období: Rok v Římě Stefan Ulrich

Jedna hvězda za obálku a druhá za prostředí děje. Jinak mě nic dalšího na knize nepřijde zajímavé. Ještě se mi nestalo, abych za dne usínala u knihy a únavou to nebylo

28.03.2016 2 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Já tuhle autorku prostě miluju :) Ona příběhy plní emocí psát prostě umí

19.03.2016 5 z 5

Pád Pád Kai Meyer

Kai z toho opět vytřískal co mohl a je to pecka. Napětí je na každé stránce, v každém řádku, slovu a slabice. Úžasná četba a Kai můj nejoblíbenější autor.

28.02.2016 5 z 5

Předtuchy Předtuchy Jude Watson

Děj trochu nedomyšlený, ale jinak skvěle napsaná, čtivá kniha

06.02.2016 4 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair Česká služka aneb Byla jsem au-pair Petra Braunová

Skvěle napsaná kniha a co se týká tohoto tématu, tak zatím nejlepší co jsem četla. Připomíná mi to chvíle, kdy hlídám své mladší sestry.

30.01.2016 4 z 5

Nic extra, ale autor má skvělé hlášky a humor.

16.01.2016 2 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Průměrná kniha s velkým avšak nevyužitým potenciálem.

15.01.2016 3 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Skvělá kniha. Jen už mě pak vlastně ani nedojímalo když někdo umřel, protože se z úmrtí stala vlastně úplně obyčejná věc.

05.01.2016 5 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Ne, že by kniha byla špatná, ale zůstává tu až moc věcí nedořešených. Proč je tři čtvrtě knížky omáčka, která tam být nemusí. Myslím, že tohle bude asi nejslabší článek této série a modlím se, aby Zrcadlení nezklamalo.

28.12.2015 3 z 5

Som roztrieštená Som roztrieštená Tahereh Mafi

Jsem vážně překvapena perfektním slovenským překladem. Opravdu špičková kniha. Více na mém blogu

22.12.2015 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Už nikdy víc. Možná se k ní za rok vrátím, ale to je taková kopírka prvního dílu, až je to k pláči.

18.12.2015 odpad!

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Tak tahle knížka je úžasná... Něco mezi románem a kuchařkou u čehož se nasmějete, pobrečíte si, budete občas slintat a užijete si každý odstavec

16.12.2015 5 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Slabší začátek, ale celek je vcelku fajn. Opravdu tam není nic složitého, ale sem tam to napínavé je.

01.12.2015 3 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Knihu se mi podařilo přečíst, až na podruhé. Je vidět, že jsem na ní předtím jen nebyla připravená. Neboť je to naprosto úžasná kniha a hned dnes musím do knihovny pro další díl neli díly

16.11.2015 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Nevim proc je kolem toho takoveho halo....To je jak skolni svickova ........Plnej talir omacky ale jinak kde nic tu nic.

08.11.2015 2 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úžasná hrdinka s ještě lepším jménem a skvělou povahou... Stává se že mě skalní fanoušek téhle série :)

08.11.2015 5 z 5

Krvavý polibek Krvavý polibek Lisa Jane Smith

Super knížka
Svižný děj, super postavy a zápletka v úžasně provedeném obalu

29.10.2015 4 z 5