sabanka sabanka komentáře u knih

Čekám, až mě vyslechnete Čekám, až mě vyslechnete Amanda Knox

Skvela kniha........ Je mi opravdu lito, ze se takove veci deji ;) Mohu jen doporucit ......

29.07.2015 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Fajnove zakonceni teto skvele YA trilogie. Zadne extra slozite cteni, ale nudit se taky nebudete

24.07.2015 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Kniha mne naprosto uchvatila........ Je v ni ulozeno tolik citu a emoci .......Pri pomysleni, ze by se toto doopravdy stalo me napada mnoho nejspise prehnanych trestu pro Corinnu a mozna i babicku. Kdyz si vemu jaci jou moji rodice.........Nikdy mi nerekli, ze mi duveruji atd., ale sveri mi sestru, vkladaji do me sve sny a nadeje a snazi se splnovat ty me. Je to az k neuvereni, ze i drive znamenali penize pro nektere tolik.
Rozhodne si tuto knihu prectete ;) Da vam toho tolik, ze to tu ani nebudu vypisovat ;)

20.07.2015 5 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Druhý díl mi přijde o něco slabší než žen první . Přesto se mi líbí ;)

07.07.2015 4 z 5

Pohanská princezna Pohanská princezna Patricia Grasso

Líbí se mi jak je v této knize vše bráno s nadhledem.... Skvělý román k bazénu či moři ;)

03.07.2015 5 z 5

Krvavá Mary Krvavá Mary Alexander Stainforth (p)

Napínavé , záživné, strhující .... ;) Doporučuji.

02.07.2015 5 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Kniha je skvělá a chvílemi až bere dech. Závěr naprosto nečekaný a neodhadnutelný.

01.07.2015 5 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Moje první deketivka v životě a musím....prostě musím zatleskat... Autorka píše skvěle a poutavě avšak začínám Andělíčkářku a vůbec si nejsem jistá no..... Každopádně Krotitel se stává jednou z mých oblíbených knih vůbec. Pokud mě Andělíčkářka nezklame tak plánuji Kazatele. Celkem mě zaráží jak je možné dát do knihy tolik zápletek a ve finále z toho udělat souvislost. Navíc se mi líbí i těch hned několik úhlů pohledu. Občas se zasmějete, pobrečíte si a taky proto je to skvělá kniha...Pět hvězdiček mi přijde snad i málo na něco takového.... Rozhodně mě Camilla nezklamala.

17.06.2015 5 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Kniha se mi zalíbila díky tomu důvtipu a stylu psaní. Jak kompilovaný je život zazobanců :D Opravdu jsem ráda, že tyto a podobné problémy nemusím řešit. Nicméně Reece je opravdu skvělá..... Zajímalo by mě jestli je i pokračování, ale jak tak vidím autorka napsala ještě jednu knížku :O

14.06.2015 5 z 5

V pasti V pasti Michael Northrop

Čekala jsem větší napětí nebo, že v té škole alespoň "něco" bude, ale ono nic.... Jaké zklůamání od tohoto autora. Nicméně grafik se opravdu vyřádil. Konec nijak nepřekvapil.

10.06.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Skvělé čtení.... Opět přelouskané než by řekl švec.... Americu obdivuji je opravdu silná a odhodlaná...Jsem ráda, že se nakonec rozhodne.... :) Více na mém blogu

10.06.2015 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Miluju tuhle sérii a snad se někdy podívám i na film

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Knihu jsem zhltla jako jednohubku a také tak vypadá i její kvalita. Nejvíce bych ji doporučila na letní lážovou či jakoukoliv jinou odpočinkovou činnost.

Tajemný anděl Tajemný anděl Lisa Jane Smith

Z prvního dílu jsem přešla na čtvrtý a musím říct, že opravdu nelituji :). Zároveň obdivuji Gillian za tu obrovskou změnu. Rozhodně doporučuji

Pramen moci Pramen moci Kristina Hlaváčková

Musím říct, že kniha mě velmi mile překvapila. Ze začátku jsem jí nepochopila, ale v první čtvrtině mi to došlo. Tato kniha je naprosto geniálně propracovaná. Spisovatelka i grafik jsou mistry svého řemesla. Opravdu hluboce smekám svůj neviditelný klobouk. Aronel mi více sedla a dokonce i to jméno zní magicky stejně jako tato kniha. Více na mém blogu :)

03.06.2015 5 z 5

Angelina Jolie & Brad Pitt Angelina Jolie & Brad Pitt Katty Joyce (p)

Bylo opravdu složité přečíst knihu celou, ale neboť mě tento pár celkem zajímá tak jsem četla a četla. Jenom mi v té knížce něco chybělo. Biografie slavných asi nebude moje parketa

18.05.2015 3 z 5

Černý jezdec Černý jezdec Kristina Hlaváčková

Skvela knizka :D Vtipna a zaroven velmi emotivni. Myslim si, ze si svuj osud Eli zaslouzila a zaroven i ne. Chtela ziskat svobodu, ale nestihla to. U konce jsem nebrecela. Verim v to, ze Elena je dost silna na to, aby se at uz v jakekoliv podobe vratila zpet....:) U me si tato autorka vyslouzila uctu a tudiz smekam svuj neviditelny klobouk :)

10.05.2015 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

TOP knizka :)

02.05.2015 5 z 5

Ostrovy našich snů Ostrovy našich snů Monika Vacková

Miluju cestopisy, ale na pet hvezdicek to proste neni. Chybi tomu nejake to dobrodruzno.....

25.04.2015 4 z 5

Autorka to popisuje velmi, ale velmi chladne.Nezjistovala jsem jestli je to jeji pribeh, ale je to bud psano bez citu nebo bez zkusenosti. Dokonce jsem se snizila k preskakovani starnek .....

25.04.2015 1 z 5