sabanka sabanka komentáře u knih

Rozhodně nejlepší Potter, kterého jsem četla.

10.11.2016 3 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Dechberoucí, zkrátka Ruta, co jiného by jste očekávali ?

04.11.2016 5 z 5

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Kniha, u které jsem si přála aby nikdy neskončila.

25.10.2016 5 z 5

Stránky světa Stránky světa Kai Meyer

Jak tenhle autor tohle dokáže ? Udělat v dnešní době něco tak originálního. Neříkám, že ho mám načteného celého, ale zatím všechny čtyři knihy mě dostaly a všechny byly originální. Neuvěřitelně promyšlené, jen mi poněkud dělalo problém prvních cca 50 stran a to mě hodně zpomalilo. Skvělá kniha a taky přemýšlím, kde se sakra fláká moje dušekniha.

20.10.2016 4 z 5

Spoutaná touha Spoutaná touha Jasmin Eden

Mnohem reálnější než první díl a dost pravděpodobně i mnohem lépe napsané.

05.10.2016 3 z 5

Láska – vybrané citáty Láska – vybrané citáty Paulo Coelho

Asi jen nemám ráda knihy tohoto typu a to co se z Coelha snaží udělat dnešní doba....... M2 to nevzalo, ale vůbec ne..

03.10.2016 2 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Inka Loreen Minden

Není to vyloženě špatné, ačkoliv některé ty sexuální části mi přijdou občas nereálné, ale to je detail. Příběh by se dal rozepsat na celou obyčejnou knihu a nejen toto, nicméně nepřijde mi že by autorka měla na víc než na stereotypní eroťárnu, ale prostředí, hlavní hrdinové jsou zvoleni vskutku skvěle, jen mi přijde, že ve skutečnosti by byl takový to muž spíš homosexuál než sado maso zvrhlík.

03.10.2016 2 z 5

Nejšťastnější dívka na světě Nejšťastnější dívka na světě Jessica Knoll

Miluju tu knihu, protože je tak jiná, tak narvaná emocemi, má potenciál, hlavu a patu a šmrnc. Pokud chcete něco na léto a zároveň nejste na ty naivní romány, tak tohle je správná volba.

02.08.2016 5 z 5

Vladimíra Čerepková. Beatnická femme fatale Vladimíra Čerepková. Beatnická femme fatale Alice Horáčková

Chybí mi tam víc, to co říká samotná Vladimíra a přijde mi to zbytečně rozvleklé.

20.07.2016 4 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

600. přečtená kniha vůbec a mohu říci jen, že je to prostě Haruki-nijak podlézavý, skvělý, filozoficky zdatný autor. Knihu doplňují navíc přenádherné ilustrace, které jí dodávají úplně nový rozměr.

05.07.2016 5 z 5

Zmizelé dívky Zmizelé dívky Lauren Oliver

Skvělá oddychovka, zápletka a celkově kniha, ale nic, co by mě nějak bralo za srdíčko nebo si snad zasloužilo o hvězdu víc.

03.07.2016 4 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Hodně slabá knížka. Mě teda vůbec nebavila.

25.06.2016 2 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Nechápu, jak se tohle může někomu nelíbit. Ta knížka je úžasná a Aňa je můj velký vzor, ačkoliv jí znám jen z této knihy. Zpracování knihy je další věc a srdeční záležitost. Knížka víc motivační než kdejaké Kraď jako umělec, Jak být zajímavý atd. Úžasný, miluju jí a budu si jí muset koupit, protože číst jí jenom jednou prostě nejde.

16.06.2016 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Gayle opět nezklamala. Super knížka

07.06.2016 5 z 5

Má první a rozhodně ne poslední kniha od tohoto autora.

03.06.2016 5 z 5

Z příkazu krále Z příkazu krále Kate Emerson

Tato kniha mě dostala svou upřímností, stylem psaní a nenápadností. Z knihkupectví jsem si jí nesla se značnou nejistotou, ale příjemně mě překvapila.

02.06.2016 4 z 5

Sputnik, má láska Sputnik, má láska Haruki Murakami

Srdcovka ... Určitě má Murakami i lepší díla, ale ty já ještě nečetla :)

30.05.2016 4 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Moje první kniha od autora. To je prostě geniální. Řekla bych, že jsem se asi zamilovala, protože já si rozhodně potřebuji přečíst další knihy.

21.05.2016 5 z 5

Borůvkové léto s Terezou Borůvkové léto s Terezou Petra Braunová

Nenadchne a neurazí :) Pěkná knížečka

20.05.2016 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Největší počet stran jedné knihy, co jsem kdy četla a to si zaslouží velkou pochvalu. Tu jednu hvězdičku jsem nedala kvůli těm věčným popisům krajin, za který už bych vážně autora občas klepla přes prsty. OK, popsat krajinu, ale ne zase jí popisovat pořád.

19.05.2016 4 z 5