Z příkazu krále

kniha od:

Z příkazu krále obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Na základě rozhodnutí krále Jindřicha VIII. příchází na královský dvůr Elizabeth "Bess" Brookeová. Tam si poprvé uvědomuje, že krása může být nebezpečná. Bess sice ani v nejmenším netouží provdat se za stárnoucího krále, ale kdyby na ní s potěšením spočinul jeho pohled, nebylo by pro ni ani pro její rodinu úniku. Na Bess číhají i jiná nebezpečí. Její zájem probudil neodolatelný dvořan Will Parr, jehož polibky jsou sladké jako med......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127380/z-prikazu-krale-e65-127380.jpg 4.232
Série

Tajemství dvora Tudorovců 3.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Historické romány
Vydáno, Brána
Orig. název

Secrets of the Tudor Court. By Royal Decree, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Z příkazu krále

Přidat komentář
Cajda
05.08.2020

Kniha se výborně čte, ale mnoho postav občas pletlo i mne. Na druhou stranu - na dvoře Jindřicha VIII. prostě hodně postav/lidí bylo, tak to tak být musí. Za mne super a doporučuji. Kdo má rád historické romány, ten si toto dílo užije!

Lasi808
13.08.2019

Celkem hezký historický román, nicméně mi vadilo velké množství postav, o kterých bylo vyprávěno a které pro děj vlastně ani nebyly nijak důležité. Postupem času jsem kvůli tomu měla v postavách zmatek a často jsem se musela vracet v ději zpátky. Jinak ale fajn čtení :-)


Morgaine07
14.02.2018

Takové knihy by jsem mohla číst od rána do večera.

sabanka
02.06.2016

Tato kniha mě dostala svou upřímností, stylem psaní a nenápadností. Z knihkupectví jsem si jí nesla se značnou nejistotou, ale příjemně mě překvapila.

Aingeal
09.08.2015

Kniha se mi moc líbila, je to skvělý historický román :). Viděla jsem seriál Tudorovci a dost si o královském dvoře v té době načetla, takže jména jsem převážně znala a neměla problém se v nich orientovat. Obzvlášť oceňuji perfektní popis života u dvora ;).

mariva
05.08.2015

Historické romány mám ráda, takže se mi i tento líbil, i když jsem se v množství postav a podobných jmen chvílemi ztrácela.

Vendelín2000
28.04.2015

Tudorovce i jejich dobu miluji, takže tato série je mi blízká. Bohužel, v knihovně se mi podařilo zatím sehnat jen tento díl :(. Už se těším, až najdu ty zbylé dva :).

Sarah01
25.02.2014

Opět pěkná knížka od Kate Emerson založená na historických reáliích, o celoživotní lásce dvorní dámy Elizabeth Brooke a dvořana Willa Parra, bratra královny Kateřiny Parr, poslední manželky Jindřicha VIII. Psáno tak, že i situace a názory na lidi, se kterými jsem nesouhlasila, jsem brala jako pohled z opačné strany, v té chvíli snadno akceptovatelný. V čem jsem měla už po přečtení předchozích dvou knih od K. Emerson zmatek, byly občas problémy s identifikací osob, ale není divu, když tituly se tenkrát nedědily jen v rodině, ale různě udělovaly podle toho, jak byl člověk v přízni nebo nepřízni panovníka. Proto velice kladně hodnotím přidání přehledu osob na konci knížky.

1

Doporučujeme

Vévoda a já
Vévoda a já