Runinka Online Runinka komentáře u knih

DJ DJ Ray Kluun

Kniha z prostředí hudby,peněz, slávy, ale také drog a narušených lidských vztahů. Líbila se mi autorova předešlá knížka, a tak jsem si chtěla přečíst tuto.No,moc mě tedy nenadchla.

29.01.2024 3 z 5

Muž, který sází borovici blatku Muž, který sází borovici blatku Aleš Palán

Kniha rozhovorů se zajímavymi lidičkami. Krásné a inspirativní.

20.01.2024 4 z 5

Za časů odvahy Za časů odvahy Suzanne Kelman

Moc hezká kniha.Prolíná se minulost z války a současný příběh.

19.01.2024 4 z 5

Knihy tohoto typu mám ráda, autentické, syrové a bez příkras. Psané jazykem života. Jen jsem posledních 60 stránek neměla číst před spaním-ten sen byl opravdu děsivý.

16.01.2024 5 z 5

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Taková pohodová knížka, jeden muž, co to rozjede na vícero stran a ono jej to dožene.

07.01.2024 3 z 5

Zahrada mrtvých duší Zahrada mrtvých duší Lukáš Boček

Knížka o jednom rodinném tajemství,které postupně vyplyne na povrch.

25.12.2023 4 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Tato dáma prostě umí psát. Velice dobře popsané hlavní postavy,úplně z Nily dýchal přes stránky chlad a představovala jsem si její studený pohled. Celý příběh pěkně plyne a čtení jsem si užívala.

15.12.2023 5 z 5

Kluk v lese Kluk v lese Maxwell Smart

Příběh velmi statečného chlapce, který přežil holokaust.

11.12.2023 5 z 5

Deník uprchlice Deník uprchlice Oksana z Ukrajiny (p)

Kniha plná strachu,úzkosti a emocí...Nejhorší je bát se o své blízké...Naštěstí dobrý konec

04.12.2023 4 z 5

Operace mé dcery Operace mé dcery Stanislav Rudolf

Výborně napsaná kniha.Kolik takových dětí je...

04.12.2023 4 z 5

Problém tří těles Problém tří těles Liou Cch'-sin

Četla se mi obtížně, vždy se to nějak rozjelo a pak nuda.

04.12.2023 2 z 5

Kdyby to šlo, dala bych hvězdiček mnohem více. Krásná kniha, pěkné dotazy a často i vtipné odpovědi. Je to prostředí mně blízké a smekám před každým zdravotníkem, kterého jeho práce naplňuje. Na autogramiádě pan Moravec říkal, ať si ji šetříme a nepřečteme za den....Ale to fakt nejde:-))))

04.12.2023 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Takový celkem náročný týden kamarádek. Pěkná oddechovka.

29.11.2023 4 z 5

Kniha, kterou posypal hvězdný prach Kniha, kterou posypal hvězdný prach Nora Eckhardtová

Kam až dokáže člověka dovést chuť zvítězit. Konec byl nej.

23.11.2023 3 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Pěkná kniha o životě jedné rodiny. Úplně se mi vybavily některé věci z komunistického dětství. Tak jsme prostě vyrůstali. Naštěstí ne v takové rodině jako Pavla s Janou.

22.11.2023 4 z 5

Faktor Churchill Faktor Churchill Boris Johnson

Zajímavosti ze života Winstona.Ten člověk byl prostě ikona dějin,a to nejen Anglie.Jeho rozhodnutí ovlivnila směr, kterým se Evropa začala ubírat. Je dobře, že autor popsal i nezdary a pochybnosti.

20.11.2023 4 z 5

Severka Severka Nina Špitálníková

Zajímavě napsaná kniha,vtáhne do děje, a plyne rychle. Pěkně popsaný vnitřní souboj pocitů hlavní představitelky.

06.11.2023 5 z 5

Pokračování příběhu Františka a jeho rodiny.Vliv komunistů, normalizace a chování lidí ve Sklářích.
Opět zajímavý díl.

17.10.2023 4 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Tak jsem ji zvládla. Nakonec se poslední ich 50 stránek četlo nejlíp. Příběh 2 generací zasazený do anglického venkova. Plný lásky, ale hlavně nenávisti a nepochopení.

09.10.2023 4 z 5

Orgány nepatří do nebe: Rozhovory s transplantačním chirurgem Jiřím Froňkem a jeho pacienty Orgány nepatří do nebe: Rozhovory s transplantačním chirurgem Jiřím Froňkem a jeho pacienty Renata Kalenská

Kniha rozhovorů aktérů obou stran. Transplatující versus transplatovaný. Moc se mi líbil právě tento ucelený pohled na dané téma.

29.09.2023 5 z 5