rodak rodak komentáře u knih

Přeběhlík Přeběhlík Michael Connelly

Connelly-záruka kvalitní detektivky.Opět jsem to vrchovatě dostal.

01.07.2017 5 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Zase jsi si to všechno vysvětlil že vlastně konáš vše pro dobro,ale moc dobře jsi teda neskončil.V některých situacích jsem ti teda záviděl...Kniha super jako první díl -více se cestuje -více se...Škoda že příběh nepokračuje,zajímalo by mne co s Joem dál.

27.06.2017 5 z 5

Poslední deska Poslední deska Andrew Cartmel

Určitě velmi zajímavý nápad -celá kniha o honbě za deskama.Ztrácel jsem se v jazzových hudebnících,občas jsem se pousmál vtipným situacím a celé čtení viděl vinylové desky.Nicméně další díl bohužel ne.

17.06.2017 3 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Po Amnézii která mi moc neseděla se toto četlo lépe.Stejně ale tak ubrat 100 až 200 stran by to mělo lepší spád.Pořád nechápu to vydávání knih u nás napřeskáčku.

16.06.2017 4 z 5

Černé světlo Černé světlo Peter May

Čte se to velice dobře.Na čínské thrillery to nemá ,ale jsem se sérií spokojený.

10.06.2017 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Druhá kniha od autorky opět jedinečná. Čtyři dny jsem prožíval příběh generací .Od předválečného až po revoluční období.Autorka má neskutečný styl psaní jakoby jsem byl já účasten v příběhu. Vše jsem prožíval chvíli s Annou ,chvíli s Alžbětou i s babi Královou.Páni scénáristi chopte se toho.Toto převést kvalitně na plátno ,byl by to trhák.

06.06.2017 5 z 5

Dřív než ji najde Dřív než ji najde Michael Kardos

Po dlouhé době opravdu nudná detektivka nebo chcete-li nudné psychologické melodrama.Ani jedna z postav mi nebyla sympatická,neskutečně se to táhlo.A přitom takové hodnocení čtenářů.Naprosto přesně vyjádřeno o tři komentáře níže-díky Aires.

01.06.2017 3 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Milostný příběh to tedy byl se vším všudy .Připomínalo mi to knihu TY od Caroline Kepnes. Hlavní postava ,stejný magor.Ale dobře se to četlo.

25.05.2017 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

To bylo neskutečně napsáno.Co si člověk v sobě nese životem aniž kdokoliv ví nebo tuší.Autorka lehce pospojovala hlavní děje příběhu k vrcholnému konci knihy.Jedna z knih na kterou dlouho nezapomenu.A napsala ji česká autorka.

21.05.2017 5 z 5

Přiznání Přiznání John Grisham

Dávám si časový odstup u knih autora.Když to čtu za sebou pletou se mi všechny osoby dohromady.Nicméně kdykoliv čtu Grishama -je to zážitek.Mám jich ještě mnoho před sebou.Tato byla hodně drsná a smutná.

12.05.2017 4 z 5

Nehoda Nehoda Chris Pavone

Tak jak bych začal.Nápad výborný -ta první část knihy strašně zamotaná ,ale díky negativním komentřům zde jsem si řekl že vydržím dočíst.Přijde mi že p Pavone psal první půlku v nějakém divném rozpoložení.Protože kdyby se mu povedla jako ta druhá půle knihy tak je to opravdu bestseller.

05.05.2017 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Je to skvělé odbočení od švédských,norských thrillerů.Čte se to výborně,rychle,má to děj a logiku.I mimo dějovou linku -chování vyšetřovatelů a odstrkování ženské hrdinky se do knihy hodí.

30.04.2017 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Četlo se to dobře.Knihou se táhlo to vzrůstající šílenství hlavní hrdinky neuvědomujíc si
skutečnou realitu.Trošku hokej ve střídání různých jmen ale bavilo mne to.

26.04.2017 4 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Ano čínská série to je jiné kafe.Je to vtipné ,napínavé a tak nějak jinak psané.I akta enzo série mne baví víc než tato kniha.Věc názoru.

23.04.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tak knihu takhle překombinovanou a plnou lží a zvratů jsem dlouho nečetl a ten psychokonec...

19.04.2017 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Tak tohle bylo dílko.Nevím z jakého důvodu -nejsem takový- jsem musel velmi sympatizovat s hlavním hrdinou.Jak plyne příběh tak se Joe neustále ospravedlnuje a myslí že koná pro dobro všech.Výborný nápad to psát v této nezvyklé formě.Staví to knihu o stupínek výše než obvyklé vyprávění. Já jsem nadšený.Jedna z knih,kterou si budu pamatovat.A stejně tak jsem velmi zvědav na druhý díl.

16.04.2017 5 z 5

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

Přiznám se ,že se mi více líbila romantická část a hlavně první polovina knihy .Ta výměna telefonů a následné šmírování a ponoření do druhého života obou hlavních postav .Pak přišla ta akčnější část a tam to ztrácelo dech.Ale za čtení to stálo.

07.04.2017 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Nevzdal jsem to .Jak se píše níže je to autorky první kniha.Velmi mne bavilo to sesterské žvatlání ,bylo to vtipné ,zábavné sledovat střídání nálad hlavních hrdinek.Celé to zavánělo takovou rodinnou komedii.Super čtení.

01.04.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Má to trošku sestupnou tendenci.Lepší než Stalker to určitě .Je to dobře rozehrané-první polovina drsná ,syrová .Ale pak jako by se něco vytratilo.Motalo se to nějak a závěr takový všelijaký...

27.03.2017 4 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Bavilo mne to .Trošku vázla ta zápletka s runama ,ale velmi čtivé .Jsem zvědav na sérii s Lacey Flintovou...

23.03.2017 5 z 5