rm rm komentáře u knih

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

No jo, kritici se najdou vždy a všude, ale mě osobně se to líbilo, přestože tam nevystupoval David :-) A propo, není to manuál na přežití...
Jasně, že se někdy zachovala divně, ale nikdo nejsme stejní, a chyby děláme všichni (no jo, fakt:). Takže za mě super! Trochu netradiční cesta střídáním časových rovin, ale zvykl jsem si. A už se těším na další knížku.

30.07.2021 5 z 5

Posedlost Posedlost Tony Parsons

Jo, i mě se to líbilo. Jen by se neměl hnát tak bezhlavě do nebezpečných situaci... No jo, Max ;-)

08.07.2021 5 z 5

Hacker Hacker James Swallow

No, mám trochu rozporuplné pocity. Knihu jsem četl trochu déle, než je u mě zvykem. Možná je na vině hezké počasí :-)
Kdosi tu píše, že hrdinové mají všechny možné schopnosti - mě to naopak připadá, že jich mají hrozně málo, a přesto se jim to nakonec "nějak" podaří, tak trochu náhodou.
Tak jo, přečtu si i další díl ;-)

29.06.2021 4 z 5

Nomád Nomád James Swallow

No, já se bavil. Ano, někdo tam může hledat nelogičnosti (a asi tam i byly), ale pro mě to bylo zábavné. Jdu na další díly.

24.05.2021 5 z 5

Nyxia povstává Nyxia povstává Scott Reintgen

Za mě výborný. Třetí díl má také několik silných míst. A ano, je pravda, co zaznělo v několika komentářích, na to, že je to literatura pro mládež, teče tam dost krve. Už jsem se s tím potkal ve více knihách pro mládež - asi tou dobou... Když si uvědomím, na co se dívají... Jsou otrlejší než starší generace.
A jinak, co chcete, je to označené jako "válečné sci-fi", tak co byste tam jako jiného chtěli najít?

09.05.2021 5 z 5

Černý sršeň Černý sršeň Rob Sinclair

(SPOILER) Super, ani druhý díl nezklamal. Těžko snáším vrtání do rukou, ale ta díra tady byla tedy fakt hnusný peklo... No nic, nějaké otázky vyřešeny (myslíš?), další otazníky zůstávají... Anglicky jsou další tři díly, tak snad vyjdou česky (občas mě připadá, že mají Češi touhu vzdělávat národ v
cizích jazykách - tím že nepřeloží další díly)
Wow, může mi někdo říct, jak jsem prozradil děj?

29.04.2021 5 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

No, mě se druhý díl teda líbil, a možná i kapku víc, než první. Takže, jdu na třetí :-)

29.04.2021 5 z 5

Červená Kobra Červená Kobra Rob Sinclair

No, mě se to líbilo, moje druhá kniha autora. Takový ukecanější ala Jason Bourne :) Ale v pohodě. Jasně, že je skoro nerozbitnej, od toho je to taky špion, ne? :)) Na konci malé překvapení, a těším se na sršně...

13.04.2021 5 z 5

Krize Krize Felix Francis

Člověk nechce srovnávat, ale stejně musí. Přestože někteří tvrdí, že syn překonal otce, pro mě NE. Je mi to sice líto, ale tak to je. Zápletka to byla dobrá, pátrání atd. ALE. Vykreslení hlavní postavy, jejich pocitů a to "sympatično" co mě s nimi u Dicka vždy spojovalo tam není. A samozřejmě (i když to není rozhodující) zdaleka nedostávají Felixovi hrdinové tak do těla, jako jim dával Dick. No, a raději se nezmiňuji o té lince "a žili spolu šťastně až do smrti" - to bylo jak z jinýho žánru.

05.04.2021 4 z 5

Remade Remade Alex Scarrow

Mno, na to, že je to pro mládež to má dost erkovej nádech (ale na to jsem byl upozorněn :)
Šel jsem do toho po zkušenostech s jinou autorovou ságou - Jezdci časem (která bohužel v češtině skončila na druhém dílu a ostatní bohužel...). Tohle je trochu jiný šálek kávy, ale ne špatný. Docela zajímavý čtení v době covidový :)

06.01.2021 5 z 5

Reborn Reborn Alex Scarrow

No, první díl mě dost nadchnul. Při tom druhém jsem se trochu do čtení nutil. Nějak mě přestala bavit neschopnost lidí a všeschopnost "viru". Tak nějak ani nejsem moc zvědavej na další díl :-(

06.01.2021 4 z 5

Válka vzpomínek Válka vzpomínek Guillaume Musso

Jo, myslím že mě nezklamal. Zajímavé zvraty a konec ... :-)

26.10.2020 5 z 5

Dívka v ohni Dívka v ohni Tony Parsons

Líbilo se mi to, jen ten konec jsem trochu čekal a nepotěšil :-(

05.10.2020 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Opět velmi záhadné, čtivé a napínavé až do konce. Nemá chybu.

20.06.2020 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Mno, měl jsem co dělat, abych ve čtení pokračoval a dočetl až na konec. Trilogie s Louisou se mi líbila víc.

15.05.2020 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Super, druhý díl trochu kulhal ale třetí díl byl opět skvělý! Zas to byla naše Louisa.

26.04.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Viděl jsem nejdřív film. Ale ani knihou nejsem zklamán (jasně že ne :-) Výborný, dojemný...

15.04.2020 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Druhý díl to má vždy hrozně těžké, zvlášť, když první byl výborný :-) Tady jsem Louise občas nerozuměl a někdy ta její "paralýza" smutkem byla na mě moc, ale jinak fajn.

15.04.2020 4 z 5

Dievča z Brooklynu Dievča z Brooklynu Guillaume Musso

Líbilo se mi to , jak ostatně všechny jeho romány :-) Docela mě na závěr překvapila jedna situace...

20.03.2020 5 z 5

Dívka a noc Dívka a noc Guillaume Musso

No, mě se to líbilo, jsem spokojený :-)

09.03.2020 5 z 5