rilajaan rilajaan komentáře u knih

Co můžou muži, můžu i já Co můžou muži, můžu i já Silvia Antalíková

I takové lidi potkáváme. U mužů nás to vlastně ani nepřekvapuje, ale žena... Bylo zajímavé pohlédnout do duše někoho úplně odlišného.

19.10.2023 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Tohle opravdu nebylo pro mě.

19.10.2023 2 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Velmi dobrá romantika s úžasnou atmosférou Kodaně. Bylo to takové pohlazení po duši.

18.10.2023 4 z 5

Dívka za zrcadlem Dívka za zrcadlem Cecelia Ahern

Knížka do kabelky, ale nebylo to vůbec špatné. Tajemné a zvláštní.

11.10.2023 3 z 5

Hrobník Hrobník Oliver Pötzsch

Historická detektivka s skvělým popisem dobové Vídně. Některé úryvky z hrobníkova almanachu byly fakt velmi barvité (při větší představivosti až nechutné), ale přesto mě zajímaly.

10.10.2023 4 z 5

Krvavé svatební šaty Krvavé svatební šaty Pierre Lemaitre

Zvláštní kniha. Napínavá, temná, bolestivá. Hlavní hrdinka byla velmi "odolná". Za mě až moc.

22.09.2023 4 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Velmi čtivá a uvěřitelná kniha. Klidně bych věřila, že Evelyn opravdu žila.

03.09.2023 5 z 5

Manželství na dobu určitou Manželství na dobu určitou Kathy Lette

Humorná kniha, to určitě. Někdy až za hranou, ale nakonec jsem moc spokojená, byť realitu bych v ní nehledala.

27.08.2023 4 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Tato kniha pojednává o těžkých osudech řeholnic, což bylo velmi zajímavé, ale mě nejvíce zaujalo vykreslení osobností některých z nich. Z dětství mám jeptišky zařazeny jako velmi hodné, pokorné, ty které vše přijmou, ať už je to cokoliv. Což v této knize opravdu nebyly, ale to je jen dobře.

26.08.2023 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Ano, je to taková pohádka a bát se asi moc nebudete. Ale bavilo mě to a četlo se to skvěle.

05.08.2023 5 z 5

Sestřičky a zuřící válka Sestřičky a zuřící válka Donna Douglas

Moje oblíbená série. Velmi čtivá. Tento díl byl velmi smutný.

31.07.2023 5 z 5

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Úplný začátek mě bavit, pak jsem přeskakovala, konec byl skvělý. Celkově hodnotím kladně.

29.07.2023 4 z 5

Remade Remade Alex Scarrow

Velmi čtivá kniha.

20.07.2023 5 z 5

Vražda bez soucitu Vražda bez soucitu Catherine Shepherd

Nebylo to špatné, četlo se to dobře.

05.07.2023 4 z 5

Tiché dítě Tiché dítě Sarah A. Denzil

Kniha určitě stojí za přečtení, ale mám smíšené pocity - hlavně z vylíčení hlavní hrdinky. Přišlo mi to jako by to byly dvě osoby.

23.06.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Bože, kolik takových příběhů se asi opakovaně odehrává. Velmi čtivě napsáno, ale velmi depresivní.

17.06.2023 5 z 5

Vězeňkyně z Teheránu Vězeňkyně z Teheránu Márína Nemat

Příběh, který zaujme. Jen mám pocit, že má hrdinka několik andělů strážných nebo ....

13.06.2023 4 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Zajímavý příběh, ale místy jsem přeskakovala. Prostě nějaké popisy mě nebraly.

06.06.2023 3 z 5

Černobylské dívky Černobylské dívky Anne Blankman

Velmi zajímavé čtení, určitě v knize nehledejte téma Černobylu. Spíše je to kniha o překvapivých přátelstvích. Ocenila bych pár stránech navíc, prostě jak to bylo dál...

28.05.2023 4 z 5

Tajemství z Osvětimi – Skutečný příběh Tajemství z Osvětimi – Skutečný příběh Nina Majewska-Brown

Krásně napsaný příběh, který ukazuje, že nikdy není všechno černobílé.

15.05.2023 5 z 5