Retketka Retketka komentáře u knih

Srdcerváči. Kniha 3 Srdcerváči. Kniha 3 Alice Oseman

Já jsem tento komix četla anglicky, takže nevím jaké to je v češtině. Děj je ale naprosto skvělý a knihu vřele foporučuji i méně zdatným angličtinářům, protoře se dá děj dobře pochopit i pochopení kařdého slova.

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Mort Mort Terry Pratchett

Kniha se dá pochopit i bez čtení předchozích dílů. Příběh je vtipný, naprosto nepředvídatelný, se spoustou zábavných vsuvek, no prostě úžasná. dávám šest hvězd z pěti.

Čaroprávnost Čaroprávnost Terry Pratchett

I když jsem nečetla první dva díly, nebyl žádný problém pochopit, o čem kniha je. Příběh je vtipný, naprosto nepředvídatelný, se spoustou zábavných vsuvek, no prostě úžasná. dávám šest hvězd z pěti

Temná kletba Temná kletba Kevin Sands

Naprosto skvělá kniha. Každá kapitola vás nutí číst dál a dál a chce to silnou vůli knížku odložit. Další záhady a tajemství vás nutí přemýšlet, ale stejně je téměř nemožné na to přijít. Myslím, že tahle knížka neomrzí.

Znamení moru Znamení moru Kevin Sands

Naprosto skvělá kniha. Každá kapitola vás nutí číst dál a dál a chce to silnou vůli knížku odložit. Skvěle zachycuje nejistotu v době morových ran. Dobré je, že se tam zabíjí míň než v prvním díle. Líbí se mi proložení knihy stránkami s datem. Mzslím, že tahle knížka neomrzí.

Alchymistova šifra Alchymistova šifra Kevin Sands

Naprosto skvělá kniha. Každá kapitola vás nutí číst dál a dál a chce to silnou vůli knížku odložit. Sice se tam dost zabíjí, ale žádné nechutné části tam nejsou.

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Naprosto úžasná kniha. Má velice zajímavý a dobrodružný děj, postavy se velice povedly. Hodí se jak pro mladší, tak i pro starší generace. Po prvním dílu se mi to zdálo nemožné, ale díl od dílu jsou knihy lepší a lepší. Rozhodně doporučuji. Dávám šest hvězd z pěti, protože kniha vás neomrzí ani po hodinách čtení. Díly v Araluenu se mi sice líbily víc, ale i tak je kniha úžasná.

Ledová země Ledová země John Flanagan

Hořící most Hořící most John Flanagan

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Naprosto úžasná kniha. Má velice zajímavý a dobrodružný děj, postavy se velice povedly. Hodí se jak pro mladší, tak i pro starší generace. Rozhodně doporučuji.

Bílá komnata Bílá komnata Vojtěch Matocha

Úžasná kniha. Rozhodně doporučuji. Ale stejně je lepší přečíst si všechny díly.

05.04.2021 5 z 5

Průvodce ztracených Průvodce ztracených Ilka Pacovská

Úžasná kniha! Rozhodně doporučuji přečíst si celou sérii.

04.02.2021 5 z 5

Vrať drakovi, co je jeho Vrať drakovi, co je jeho Ilka Pacovská

Úžasný napínavý příběh s krásnými ilustracemi, které jsou jen sem tam, takže si můžete užívat dobrodružných příběhů. Další plus je v tom, že vysvětlování dějů z minulých knih je jen zřídka, takže to nevadí ani těm, co minulé díly četli, a ani těm, co ještě ne.

07.01.2021 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Vynikající kniha. Kristina Hlaváčková má sice svůj vlastní styl psaní bez úvodu, což člověka nutí přemýšlet, ale to knize jen přidává na zajímavosti.

18.09.2020 5 z 5

Metla nebes Metla nebes J. M. Troska (p)

Skvělá kniha. Ale když se dostali zpátky na Zemi do civilizace, byla to už nuda. Ale když je zavřeli do blázince (i když tam nepatřili) začala to být zábava.

21.06.2020 5 z 5

Černý merkurit Černý merkurit Vojtěch Matocha

Začátek je super. Pokračování je dokonalé. Konec je dobrý. DOPORUČUJI!

15.05.2020 5 z 5