Alchymistova šifra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nikomu neprozraď, co jsem ti dal." Dokud Christopher Rowe neobdržel toto tajemné varování, učil se řešit složité šifry a hádanky, vyráběl účinné léky, lektvary a zbraně a vůbec byl jako učedník u mistra Benedikta Blackthorna celkem spokojený. Pak však začne londýnské lékárníky pronásledovat záhadný kult. Umírají lidé a nebezpečí se přibližuje k jejich obchodu. Christopher bude muset přijít celé věci na kloub a řádění zla zastavit!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355141/big_alchymistova-sifra-Ivx-355141.jpg 4.6185
Série:

Alchymistova šifra 1.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

The Blackthorn Key, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (58)

Kniha Alchymistova šifra

carbici
24. května

Je to knížka pro větší děti, ale i tak mne vtáhla. Něco pro děti 10+, které je obvykle těžké dostat ke čtení.

Petkona
13.11.2022

I když je kniha určená převážně pro mladší čtenáře, úplně neskutečně mě vtáhla do děje a byla vážně skvělá. Příběh byl velmi napínavý a originální, moc mě bavily všelijaké šifry a jak se s nimi hlavní postava vypořádávala, prostředí Anglie bylo realisticky vykreslené a moc zajímavé. Hodně povedené fantasy a opravdu se těším na další díly.


DK197
11.11.2022

E-KNIHA: Do Alchymistovy šifry jsem se pustila zcela dílem osudu, jelikož jsem jinou knížku po ruce neměla. A musím říct, že se to čte velice příjemně. Má to sympatické postavy. Šifry jsou příjemným a originálním zpestřením. Jedině teologická část mi už přišla trošku moc, na druhou stranu do 17. století to pasuje naprosto skvěle. Při čtení jsem si vzpomněla na Harryho Pottera, knihy Ricka Riordana a seriál Lovci duchů. Nikoli ale proto, že by kniha někoho nebo něco vykrádala, způsobovala mi však milé asociace, které knihu ještě víc zpříjemňovaly. A všem, kdo mají něco z výše zmíněného rádi, můžu tuto sérii, a hlavně 1. díl, vřele doporučit. Fanouškům seriálu ovšem připomínám, že pokud se pustíte do čtení, tak jdete číst knížku pro děti.

Fazulajda
07.07.2022

Četla jsem už před pár lety a věděla jsem, že se mi bude kniha líbit, ale dočista jsem zapomněla, jak dobrá opravdu byla, řekla bych, že se mi líbila snad ještě víc než předtím. Maličkato slabší rozuzlení, ale to se dá s klidem přehlédnout, když vezmeme v potaz jak pěkně a svižně se četl zbytek.

Retketka
29.05.2022

Naprosto skvělá kniha. Každá kapitola vás nutí číst dál a dál a chce to silnou vůli knížku odložit. Sice se tam dost zabíjí, ale žádné nechutné části tam nejsou.

hana4834
30.01.2022

Moc se mi kniha líbila doporučuji všem a těším se na pokračování

Anett525
09.10.2021

Tak to bylo něco... Knížka pěkná od začátku do konce. Nebylo v ní jediné místo,které by mě nudilo nebo nebavilo. Skvělý neotřelý příběh, napínavý děj...Úžasné, sympatické, inteligentní hlavní postavy. Skvost mezi knihami.

Klivine
22.07.2021

tohle je moje srdcovka.
Dobrodružná a akční kniha o dvou nejlepších kamarádech, kteří přijdou na kloub kultu vrahů.

Originální, od děje se nejde odtrhnout a stránky pod rukama ubíhají...

Nejlepší

1