Alchymistova šifra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nikomu neprozraď, co jsem ti dal." Dokud Christopher Rowe neobdržel toto tajemné varování, učil se řešit složité šifry a hádanky, vyráběl účinné léky, lektvary a zbraně a vůbec byl jako učedník u mistra Benedikta Blackthorna celkem spokojený. Pak však začne londýnské lékárníky pronásledovat záhadný kult. Umírají lidé a nebezpečí se přibližuje k jejich obchodu. Christopher bude muset přijít celé věci na kloub a řádění zla zastavit!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355141/big_alchymistova-sifra-Ivx-355141.jpg 4.6143
Série:

Alchymistova šifra 1.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

The Blackthorn Key, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (54)

Kniha Alchymistova šifra

Anett525
09. října

Tak to bylo něco... Knížka pěkná od začátku do konce. Nebylo v ní jediné místo,které by mě nudilo nebo nebavilo. Skvělý neotřelý příběh, napínavý děj...Úžasné, sympatické, inteligentní hlavní postavy. Skvost mezi knihami.

Klivine
22. července

tohle je moje srdcovka.
Dobrodružná a akční kniha o dvou nejlepších kamarádech, kteří přijdou na kloub kultu vrahů.

Originální, od děje se nejde odtrhnout a stránky pod rukama ubíhají...

Nejlepší


Ív688
20. června

Přečetla jsem za jeden den, kniha se mi moc líbila a už mám v plánu přečíst si další díly, za mne pět hvězd...

Jerry.69
02. března

Velmi příjemné čtení v karanténě. Zajímavý děj odehrávající se v kulisách starého Londýna. Potěšilo mě to, zaujalo, sérii si přečtu celou.

picris
11. února

Kniha, která se rychle a příjemně čte, děj ubíhá. Příběh je inteligentní a na úrovni. Já osobě mám raději fantasy s prvky nadpřirozena, ale zde mi to až tak nechybělo. Po přečtení se nadšení nekoná, ale další díl si určitě přelouskám též.

Netopýr_5
21. ledna

Knihu jsem začal číst s těmi nejlepšími doporučeními, že je to prostě jiný level, nejlepší co kdy kdo četl apod. Na konci knihy však musím konstatovat, že ve srovnání se sérií Hraničářův učeň nebo sérií Eragon v žánru fantasy to bylo o úroveň nebo spíše i dvě níž. Děj tak rychlý, že jsem se nemohl vžít do žádné z postav, natož si užívat historického prostředí příběhu. Působilo to na mne příliš přehnaně a zhuštěně, jako když se z dobré knihy udělá průměrný film. Kniha mne ani nedojala, ani neposlala. To třeba u knihy Malý Bobeš jsem zažil obojí. Škoda, těšil jsem se, že to bude pecka. Jiní čtenáři to tak vidí. Posuďte sami.

Atlantis
01.12.2020

Obrovské překvapení. A milé překvapení k tomu. Alchymistova šifra je naprosto skvěle napsaná, nemá potřebu se zdržovat u každého kanálu, nepopisuje každý stromeček a domeček. Tady se prostě jede. Děj se valí dopředu, organicky na sebe navazuje a navíc v sobě obsahuje tak akorát tajemství, aby vás udržel napnuté. Navíc, pokud si opravdu chcete zaluštit a namáhat mozek, tak všechny šifry jsou řešitelné s tím, co víte.

Adrcan
20.10.2020

Výborná kniha

1