Vrať drakovi, co je jeho

Čtvrté pokračování Sedmého smyslu nám ukazuje závěrečný rok základní školní docházky Hanky, Sváti a Rafaela v Santareně. Musejí se rozhodnout, co budou dělat po škole, a vybírají si podle toho obory, v nichž se chtějí zdokonalit. Hanka u draků, Sváťa u jednorožců a Raf mezi sirénami… Než však škola začne, prožijí dny plné napětí na cestě na Ostrov volby. Hanka si dokáže znepřátelit mocného, zlého, pomstychtivého kouzelníka a musí se ukrývat, protože jí hrozí smrtelné nebezpečí. Zdroje: http://www.albatrosmedia.cz + http://www.knihkupec.com/...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/169586/vrat-drakovi-co-je-jeho-169586.peg 4.7229

Sedmý smysl (4.)

Literatura česká, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Vrať drakovi, co je jeho

Radoušš

Další výborný díl. Příběh je pořád zajímaví, akorát jsem čekal, že Šimon Tatar takhle rychle neskončí.

Hani77

Super díl. Měla jsem obavy, že Karmaneuduna bude chtít Hance ublížit, ale pro mě to byl nečekaný a úžasný happy-end.

Jass
11.07.2018

Prvně musím říct, že tenhle díl, má krásnou obálku. Za druhé - miluju sirény. Za třetí už mě začíná rozčilovat, jak má Hanka kámoše zkrátka všude... Zvlášť proto, že si teď vůbec nejsem jistá, jestli se Omaula v některém díle ještě objeví (ono asi jo, ale určitě to nebylo nijak moc důležitý...)... Jinak tenhle díl mám moc ráda... kdyby to náhodou z toho kritizujícího komentáře nešlo poznat :D

RemiBlack
24.01.2018

2018/4
Docela mě štvaly chvíle, kdy naši pořád prohrávali viz Hanka a pobyt u draků... Ale líbil se mi pobyt u sirén a jako vždy, vše spojené s útulkem nebo Magickým lesem. :)

doubravka212
23.10.2017

Proplétá se v ní spoustu citů, problémů, a i jedna úleva.

Leonor
20.06.2017

Opět úžasné. Sirény nezklamaly...

any333
19.10.2016

Další díl ze strhující série. Spousta věcí se uzavírá, ale pár jich přece ještě čeká na dořešení.
Fandila jsem Hance a Nikovi, no, asi by mě taky při pohledu na Paulu bodal osten nenávisti.
Přijde mi, že autorka nám postupně popisuje všechna společenství, která se v říši sedmého smylu nacházejí. Jednorožci, teď sirény, příště se nejspíš objeví draci.
Jsem ráda za Vrona, opravdu mi přirostl k srdci a bylo by nepraktické, kdyby byl na špatné straně nebo doopravdy zemřel.
Příští díl se má věnovat pobytu Toma a Sama v Airbowanu, tak jsem zvědavá.

SoňkaSoník
27.02.2016

Celá série mi neuvěřitelně přirosta k srdci. Vrať drakovi, co je jeho mě dohnala k slzám. Krom toho mě Sváťa s Plavíkem nakazili chutí na sušenky :) Naprosto úžasné popisy krajin a nejvíce mě zaujalo, jak se toho může tolik udát v jedné knížce. Jednotlivé kapitoly nejsou utahané a příliš dlouhé, neřeší se zbytečnosti a díky tomu získává knížka a s ní i celá série šmrnc :)

Baubouka
29.01.2016

Best knížka!!!! :)

Ashi
25.11.2015

Zatím se mi líbil díl nejvíc, i když jsou všechny skvělé. Líbí se mi, že autorka problémy řeší a neodaluje. Tato kniha končí tak uzavřeně, že mi přijde jak kdyby ani původně dál pokračovat neměla...

tutánek
13.12.2014

líbí se mi

hlina
18.11.2014

Moc pěkné čtení. Jsem nadšená, že v dnešní době vychází dětská literatura tak vysoké úrovně. netrpělivě očekávám, co dalšího osud hrdinům chystá.

anibeni
11.10.2014

Opět vynikající knižní záležitost... Třetí díl se mi sice líbil o něco víc, ale to je jen můj pocit.. Tato série má opravdu vysoký standard a jsem ráda, že tento standard neklesá ani po čtvrtém díle... těším se na pátý a jsem zvědavá, co zas osud nachystá Hance a jejím přátelům...

Tiama
10.11.2013

Pořád je o čem číst a má to spád, i tento díl se mi líbil.

Jara 56
22.09.2013

Krásně napsaný další díl ságy, říkal jsem si, že už asi nebude moc co vymýšlet, ale jak vidět autorka má spoustu nápadů jak čtenáře udržet u její knížky. Doporučuji přečís a autorce děkuji.

ann.vlas
15.07.2013

Četla jsem ji už před rokem a je stejně úžasná jako předchozí a další díly. Těším se až si ji znova přečtu, tentokrát v papírové podobě. :)