Temná kletba

Ať se Christopher Rowe hne kamkoliv, provází ho tajemství, dobrodružství – a vraždy! Dokonce i setkání s králem Karlem skončí nebezpečnou potyčkou. Vrahovi se však podaří uniknout a zůstane po něm jen zlověstná zpráva: další útoky se blíží! Christopher a jeho přátelé se okamžitě dávají do pátrání a zjišťují, že všechny stopy směřují k tajemnému proletí, které bylo uvaleno na francouzský trůn a celou královskou rodinu. Jejich nový cíl je jasný – bude to Francie. Vyhrají závod s časem a vyřeší všechny hádanky dřív, než dojde k další vraždě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390716/temna-kletba-P8m-390716.jpg 4.837

Alchymistova šifra 3.

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

The Assassin's Curse, 2017

Kniha Temná kletba

Awča
02.09.2020

Další velmi povedený díl.
Příběh nás zavede do Paříže, což je proti Londýnu milé zpestření, bavilo mě vykreslení dvorského života, popis architektury města, a samozřejmě hádanky a šifry.
Není to tak temná kniha jako Harry Potter, ani tolik komplikovaná. Ale stále o přátelství, o morálních zásadách, přitom lehké a čtivé, ještěže mám hned k dispozici pokračování.

Anannas
17.06.2020

Skvělá kniha! Ani napotřetí tam nechyběly záhady, napětí, akce...
Líbilo se mi to až na to, že tento díl se až moc podobá Šifře mistra Leonarda od Dana Browna, takže už to není tak originální.

Pajii
09.11.2019

Opět naprosto skvělá knížka. Stránky ubíhaly rychlosti blesku a já bych chtěla pořád číst dál a dál. Ještě víc záhad, napětí, šifra za šifrou.

lucinka653
12.07.2019

Zatím nejlepší díl.

josef5899
26.01.2019

Zatim nejslabší díl a naprosto neodložitelnej. Christopher Howe stojí v mym žebříčku po boku Harryho Pottera a už se nemůžu dočkat pokračování. Výběr v luxoru podle momentálního rozmaru a obálky, byl trefa do černého :)

berka4151
05.01.2019

Tahle série má asi jen jednu nevýhodu. Nestačí si knížky půjčit v knihovně, musíme je mít doma. Nejen super obsah, plný napětí, záhad a šifer, ale i úžasné obálky.

begoni
28.12.2018

Třetí kniha je snad ještě lepší než předchozí...Kevin Sands zraje jako víno!
Sérii jsem naprosto propadla! Koupila jsem loni 1.díl svému 10letému synovi a protože se mu moc líbila, přečetla jsem si ji také. Od té doby netrpělivě očekáváme další díly.
Knihy už na pohled jsou nádherným pokladem, jsou krásnější než v originále. Chvála nakladatelství Fragment a skvělé Ilustrátorce (s velkým I).

tichoslapek_
16.12.2018

Velice povedený díl! Hledání templářského pokladu, různé šifry, intriky apod. Skvěle se to sešlo, takže skoro 400 stránek uteče jako voda, a přesto by jste chtěli pořád víc a víc. Doufám, že další díl vyjde, co nejdříve. Moc se na něj těším.

Kevin Sands
kanadská