Temná kletba

Ať se Christopher Rowe hne kamkoliv, provází ho tajemství, dobrodružství – a vraždy! Dokonce i setkání s králem Karlem skončí nebezpečnou potyčkou. Vrahovi se však podaří uniknout a zůstane po něm jen zlověstná zpráva: další útoky se blíží! Christopher a jeho přátelé se okamžitě dávají do pátrání a zjišťují, že všechny stopy směřují k tajemnému proletí, které bylo uvaleno na francouzský trůn a celou královskou rodinu. Jejich nový cíl je jasný – bude to Francie. Vyhrají závod s časem a vyřeší všechny hádanky dřív, než dojde k další vraždě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/390716/temna-kletba-P8m-390716.jpg 4.924

Alchymistova šifra 3.

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

The Assassin's Curse, 2017

Kniha Temná kletba

Pajii
09.11.2019

Opět naprosto skvělá knížka. Stránky ubíhaly rychlosti blesku a já bych chtěla pořád číst dál a dál. Ještě víc záhad, napětí, šifra za šifrou.

lucinka653
12.07.2019

Zatím nejlepší díl.

josef5899
26.01.2019

Zatim nejslabší díl a naprosto neodložitelnej. Christopher Howe stojí v mym žebříčku po boku Harryho Pottera a už se nemůžu dočkat pokračování. Výběr v luxoru podle momentálního rozmaru a obálky, byl trefa do černého :)

berka4151
05.01.2019

Tahle série má asi jen jednu nevýhodu. Nestačí si knížky půjčit v knihovně, musíme je mít doma. Nejen super obsah, plný napětí, záhad a šifer, ale i úžasné obálky.

begoni
28.12.2018

Třetí kniha je snad ještě lepší než předchozí...Kevin Sands zraje jako víno!
Sérii jsem naprosto propadla! Koupila jsem loni 1.díl svému 10letému synovi a protože se mu moc líbila, přečetla jsem si ji také. Od té doby netrpělivě očekáváme další díly.
Knihy už na pohled jsou nádherným pokladem, jsou krásnější než v originále. Chvála nakladatelství Fragment a skvělé Ilustrátorce (s velkým I).

tichoslapek_
16.12.2018

Velice povedený díl! Hledání templářského pokladu, různé šifry, intriky apod. Skvěle se to sešlo, takže skoro 400 stránek uteče jako voda, a přesto by jste chtěli pořád víc a víc. Doufám, že další díl vyjde, co nejdříve. Moc se na něj těším.

Kevin Sands
kanadská