Restang Restang komentáře u knih

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Velmi dobrý psychologocký thriller se zajímavou zápletkou. Jen ke konci bych asi hvězdu ubrala, trochu nevěrohodné vysvětlení. Ale za přečtení stála, tak za 3,5 hvězdy.

12.06.2019 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Rozhodně lepší než předchozí kniha. Dobrý psychologicky thriller nebo spíše detektivka. Za mne lepší průměr.

12.06.2019 3 z 5

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Čtivé to bylo, ale spíše psychologické. Chybělo mi více napětí, které se odehrávalo spíše v závěru knihy.

17.05.2019 3 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

S autorkou jsem se poprvé setkala u knihy Lež, ta mě nebavila. Dala jsem šanci této další knize. Vcelku dobře napsané, napínavé spíše nejvíce v závěru, jen se mi zdá v knihách se stále opakující psychopati mezi milenkami, milenci, kamarádkami, bývalými ex trochu otřepané. Takže takový dobrý průměr.

13.05.2019 3 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Zajímavá kniha, jiná než ostatní. Detektivka, kde se prolíná minulost s přítomností a vykresluje různé postavy a do toho všeho je zasazeno vyšetřování. Není to akční severský krvák, ačkoliv se děj odehrává na severu. Kniha má spíše poklidnější tempo a určitě stojí za to si ji přečíst.

07.05.2019 4 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Kniha neboli psychologický thriller u kterého se musím prokousávat x stránkami než mě možná začne bavit ? Tak to je ztráta času. Je plno knih, které chytnou za správnou notu od začátku. Chtěla jsem si tuto knihu původně koupit, nakonec jsem si ji půjčila z knihovny. Odkládám čtení této knihy buď na vždy nebo neurčito.

16.04.2019

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Po této knize bych normálně nesáhla, ale dala jsem na doporučení a nelituji. Úžasný, emoční příběh. Kdo má rád osudy lidí a emoce, lásku, tragédie, také malinko tajemna a v příběhu prolínající se dvě období tomu doporučuji tuto knihu.

12.04.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Nedočteno. :( Styl psaní a příliš odborností mi nesedělo od začátku. Mám ráda, když kniha konečně vybočuje z řady, ale tohle fakt ne. Takže hvězdy ani raději nepřiděluji.

03.04.2019

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Zajímavé, psychologické a trochu jinak severské. Žádná velká brutalita, ale lehce napínavé. Mně se líbila a pořídím si pokračování nebo další knihu.

28.03.2019 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Zajímavý námět vsazen do severského prostředí. Kniha se dobře četla, ale občas jsem se malinko ztrácela a ke konci, už to bylo trochu překombinované. Moc vražd a vrahů, politické špinavosti, kdy do toho zapletou i jiné..,zneužívání.. A Tupaarnaq ta byla skoro jako Xena zpočátku. :) Za mne spíš 3,5* Za přečtení kniha stojí, ale další díl nevím, zda si pořídím. Trochu váhám.

03.03.2019 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Po samé chvále jsem si říkala, že se musím konečně pustit do čtení tohoto autora. Ovšem za mě lepší dobrá, také jsem čekala víc, surové vraždy to nezachránily, prostředí Los Angeles mě moc nebere a ten konec.. a pachatel to jako vážně? :) Takže váhám, ale dám mu ještě jednu šanci a uvidím zda to bude lepší nebo stejné.

24.02.2019 3 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Nebylo to vyloženě špatné, ale zdlouhavé a překombinované.

21.02.2019 2 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Dobrý Sparks, dobrá kniha, ale má i lepší knihy. Ta snaha o trochu ,,krimi zápletky,, nevím, zda mu tak úplně jde.. Za mě slušná 3+.

14.02.2019 3 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Výborné, čtivé, psáno jinak, děj odehrávající se v hodinových intervalech. Nevadila mi ani ta trocha překombinovanosti a závěr..za mě povedený.

14.02.2019 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Normálně bych po takové knize nesáhla, na doporučení se stalo. Nádherná kniha, nádherný příběh, trocha dobrodružství. Rozhodně doporučuji k přečtení. Od autora zkusím další knihu

14.02.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Můj velmi oblíbený autor, který zatím nezklamal. Není to náročné čtení, ale mě to prostě baví. A rozhodně to neubírá kvalitě.

14.02.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Zdařilý (psycho) thriller, dobře se četl a bavil mě podstatně víc než průměrní Manželé odvedle, kdy tato kniha byla hodně předvidatelná, tuctová. Tato stojí za přečtení, laťku autorka o kousek posunula, snad to tak půjde u dalších knih směrem nahoru.

14.02.2019 4 z 5

Hon na motýly Hon na motýly Jiří Hanibal

Toto je kniha pro cílovou skupinu oddychovek typu Vasilková ap. Já si ji náhodně a v rychlosti půjčila v knihovně (ještě, že tak). Nedočtu, nehodnotím. Za mne ne.

09.02.2019

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Pro mě první kniha této autorky. Ze začátku jsem se trošku nemohla začíst, potom to bylo lepší. Závěr malinko překombinovaný a místy se mi kniha zdála zdlouhavá. Takže za 3*. A uvidím jaké budou další její knihy. Mohlo by to být lepší.

09.02.2019 3 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Dobrá, čtivá detektivka, tak za 3,5 *. Mám ráda, když je tam i kousek osobního života u hlavních vyšetřovatelů. Určitě budu číst další knihy v pořadí. Kdo chce něco nenáročného, doporučuji.

09.02.2019 3 z 5