Reniee Reniee komentáře u knih

Jezero Jezero Bianca Bellová

Z téhle knihy jsem dost rozčarována. Nechápu, že vyhrála ceny za literaturu. Mě se kniha nelíbila. Nelíbil se mi příběh, nelíbil se mi styl psaní a vulgarita se kterou je kniha napsaná. Dočetla jsem jen proto, abych si mohla knihu přidat do letošní výzvy.

07.08.2018 1 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

(SPOILER) Druhý díl rozhodně lepší než díl první. Nemohla jsem se odtrhnout. I když jednu věc jsem nepochopila, a to proč se pětadvacítka vydala na Otortenske území bez duvalu..jak jako ty zrůdy chtěli přemoct?...to tam nebylo vůbec vysvětleno a to mě tedy štvalo.

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Bavilo mě to. I když se přiznám, že rozjezd knihy byl trochu horší. Ale nakonec jsem si příběh zamilovala a těším se až budu číst další díl.

17.06.2021 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha je napínavá, ale ten konec ten mě dostal a zkazil mi radost z predposlednich stránek, kde byl happy end.

21.02.2022 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Rozjezd byl takový pomalejší, chvílemi mě i nudil, ale i tak mě nakonec kniha strašně chytla. Ze všech tří dílů, které jsem zatím přečetla, mi právě první díl přišel nejslabší.

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Když jsem začala číst 3.dil, přečetla jsem si komentáře zde a byla zklamaná a v tu chvíli se mi dojem z knihy zklazil. Pořád jsem čekala, že to bude hrozné, jak se tady píše, ale nebylo. Nechápu proč se zde kniha tak odsoudila. Mně se líbila a budu se těšit na další díl, i když prasečí řitě by tam přeci jen mohlo být o moc míň..ze začátku mi to hodně vadilo, k Ilan se mi to nehodilo, ale pak jsem si už nak zvykla. Jen doufám, že se na další knihu nebude čekat moc dlouho.

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Super. Tak dlouho mi první a druhý díl ležel v knihovně, než začala číst dcera, a ta z toho byla tak nadšená, že si dokoupila zbývající díly. Teď už má přečteno, a začala jsem číst já, a jsem stejně unešená. I když nepatřím do určené věkové kategorie :)

20.08.2020 5 z 5

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Velmi zajímavá kniha. Dozvíte se spoustu informací o stromech a lesním životě, které by vás ani nenapadly.

05.04.2019 4 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Krásný a napínavý příběh. Budete mít problémy knihu odložit, protože je v příběhu vždy něco zajímavého nakousnuto a vy prostě musíte číst dál, aby jste se to dověděli :) Napínavé od první strany až po poslední.

31.03.2018 5 z 5

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

Miluju Flanagana a jeho knihy. Bratrstvo stejně úžasný jako hraničářův učeň.

24.01.2023 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Klasický románek pro ženy, až taková harlequinka spíš. Něco se o Japonsku člověk dozvěděl, ale zase ne tak moc. Je to příběh, který neurazí, ale ani úplně nenadchne.

06.01.2023

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Tak třetina knihy mě bavila, ale pak začal kolotoč sebelasky, velkoleposti, jednoty a samých blabolu... a toho, že zločinci jsou ve skutečnosti oběti a nikdy se nebudou zpovidat ze svých hříchů.. Takže tato kniha vlastně nepřímo říká, že lidi mohou vraždit atd, protože i tak budou milovanymi bytostmi a nikdo je za nic soudit nebude. Tato kniha mě naprosto znechutila. Pořád se opakovalo to samé a bylo to tak nudné, že jsem pak už ani nevěděla co čtu. Na straně 126 jsem to zabalila a zbytek knihy přečetla po jedné větě z každé strany. O nic jsem nepřišla, stále se totiž opakovalo to samé. Už nikdy více, za mě nedoporučuji.

30.01.2020 odpad!

Se mnou jsi v bezpečí Se mnou jsi v bezpečí K. L. Slater

Tak to byl opravdu zvláštní psychothriller. Hlavní postava úděsná a postupem při čtení mi tam už připadal šílený každý. Ke konci jsem také nezvládala knihu odložit, bylo to napínavé, i když to všechno rozuzlení bylo takové moc nahňácané na sobě. Poslední stránky mě dostaly nejvíc. Bylo to celé takové zvláštní, a určitě doporučuji ke čtení ;-)

06.09.2018 4 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Zajímavý příběh a musím říct, že jsem se u čtení trochu bála. Ale jako skoro pokaždé, zůstalo po přečtení spousta nezodpovezenych otázek.

20.04.2020 4 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

No, na toto téma jsem už něco četla i slyšela. Některé věci jsou pravdivé, některé jsou podivné. Jako, že vesmír je katalog, ze kterého si můžeme vybrat co chceme? Věřím spíš na to pozitivní myšlení a umět se radovat ze života. V celé knize se vše opakovalo dokola, uvítala bych životní příběhy, ty mě baví víc a i víc vypovi.

19.02.2020 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Moc pěkná kniha. Smutná, ale pěkná. Zahrnuje spoustu moudrých myšlenek a nabízí pohled na život, který zdravý člověk nezná. Poslouchala jsem jako audioknihu a fakt mě to bavilo.

07.04.2019 5 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Poslouchala jsem jako audioknihu. Vůbec mě to neoslovilo. Když to skončilo, byla jsem ráda, že je konec. A jsem ráda, že jsem to nemusela přímo číst :) Takhle jsem u toho skládala puzzle, takže nemusím litovat ztraceného času.

25.03.2019 1 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Super příběh. Trochu se to podobá hunger games, i když ty jsem zatím nečetla, jen viděla film, ale tohle je na podobné bázi. Hlavní hrdinka Cia, chytrá, statečná, vynalézavá, ale trochu mě děsí ty vědomosti, co musela znát, co všechno musela umět, a s čím vším si poradit. Být tam já, tak neprojdu ani jednou zkouškou :-D :-D

30.10.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásný příběh ze světa princezen, princů, králů a královen. Selekce mě moc bavila. Americu jsem si zamilovala a teď s chutí čtu druhý díl Elita :)

02.08.2018

Siréna Siréna Kiera Cass

Kniha se mi moc líbila. Je to příběh z úplně jiného prostředí. Líbil se mi vztah mezi Kahlen a oceánem, celé se to prostě pěkně četlo. A nemyslím si, že je to jen pro mladé dívky. Mě je 35 a chytlo mě to ;-)

21.07.2018 5 z 5