reňa30 reňa30 komentáře u knih

Lži se mnou Lži se mnou Sabine Durrant

Dokonalý příběh..už dlouho jsem nedala pět hvězdiček a tato kniha si ji zaslouží.Nemohla jsem se od čtení odtrhnout.
Skvěle popsaný děj i prostředí.Doporučuji!

16.05.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

SPOILER!!!
Pro mne zatím nejlepší ze série,bohužel ztráta hvězdičky za konec knihy,kdy Kim jede “vysvobodit” holčičky neozbrojená

30.01.2019 4 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Tak tohle bylo opravdu dlouhé čtení,které mne nebavilo.
Každou knihu poctivě dočtu a u této jsem se nemohla dočkat závěru-ne pro rozuzlení příběhu,ale proto,abych ji mohla konečně odložit a s poslední stránkou si říct:hurá,mám to za sebou.

25.07.2019 2 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

psycho!!!!!

31.12.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Paráda...dokonalé!
Neobyčejný námět, konečně něco nového. Jsem nadšená.Kniha nedovolí povolit ve čtení a jako u mnoha jiných odkládat a vracet se bez chuti k dalším stránkám..Je to jízda za plný počet hvězd.

24.04.2020 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Kniha splnila to, co jsem od ní očekávala.
Skvěle se četla-za mne ( i s malými nedostatky ) doporučuji!

14.02.2020 4 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Coben jede...Coben opravdu umí!
Knihu doporučuji

10.02.2020 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

BOHUŽEL...kniha mi opravdu nesedla,nebavila mne a v žádném případě jsem neměla to správné těšení se a hltání každé další stránky.Po přečtení série si pravděpodobně už nebudu dělat zálusk na "zlámané kosti"-moje chyba,že jsem nakoupila všech 6 knížek bez uvážení a jsem ráda,že to mám za sebou.Omlouvám se všem milovníkům Kim Stoneové.

21.03.2019 2 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Tak to byla jízda..kdyby bylo deset hvězdiček,tak bez rozmyšlení je udělím..paráda

05.08.2018 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

tak tady mne spisovatelka zklamala...něco tak příšerně vleklého jsem už dlouho nečetla.

05.03.2021 2 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Kniha na plný počet hvězd zdaleka nemá, ale za nápaditý děj ty tři hvězdy dávám..shrnutí :prostě to šlo číst, ale na zadek si z toho nesednu :-)

19.06.2020 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Bylo to prostě dobré!!!
Závěr se dal sice předpokládat, ale velmi čtivé a svižné.

10.05.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

kdyby závěr nebyl až tak moc rychlý, dala bych 5 hvězdiček...jinak skvělé

08.03.2020 4 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Jelikož si nikdy předem nečtu recenze knihy,než si ji sama přečtu (pouze se podívám na hodnocení),abych si udělala svůj obrázek a předešla prozrazení děje ( některé recenze jsou přímo rozborem) a já se tak ráda nechávám překvapit a vtáhnout do děje-v případě této knihy se tak opravdu stalo a souhlasím s názory na první část -malinko zdlouhavá,ale zpětně vím proč...Za mne super čtení a doporučuji

05.10.2019 4 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Kniha dobře napsaná,četla se velmi dobře.Příběh zajímavý,ale za mne jsem čekala závěr malinko víc překvapivý..žádné wow ani jejda se nekonalo :-D ,ale na druhou stranu-kdyby takto končila každá kniha,tak se z toho později stane nuda..takže ano,bylo to dobré čtení!

24.08.2019 3 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Ze začátku knihy jsem byla nadšená-jooo to mne bude bavit.
A bavilo zhruba do poloviny..potom jsem četla už jen ze zvědavosti.Závěr byl překombinovaný a pokud teď zpětně hodnotím,tak bohužel jen za tři hvězdičky..Z námětu šlo "vytřískat" mnohem víc.

17.05.2019 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Pominu spoustu náhod,ale co nejde překousnout je Kim opět beze zbraně...za mne 3 hvězdičky a dávám ještě šanci

18.02.2019 3 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Od první stránky mne kniha chytila a nepustila :-)
Velmi čtivá -doporučuji!

13.05.2020 5 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Dobré počtení, jen ubírám jednu hvězdu za závěr

30.04.2020 4 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Skvělé čtení...Ačkoli bylo velmi brzy jasné, jakým směrem se bude příběh odvíjet, tak to knize neublížilo..Doporučuji!

25.02.2020 4 z 5