Raven_Black

zrušený profil

Na západní frontě klidNa západní frontě klidErich Maria Remarque

(♡μ_μ)

02.07.2017

Fantastická zvířata a kde je najítFantastická zvířata a kde je najítM. Scamander (pseudonym)

Mít tuto knihu doma se hodí. Je velice zajímavá a je to skvělý doplněk knih Harryho Pottera.

14.03.2016

Bajky barda BeedlehoBajky barda BeedlehoJ. K. Rowling (pseudonym)

Zajímavé příběhy, hezké doplnění knih Harryho Pottera.

14.03.2016

Harry Potter a Kámen mudrcůHarry Potter a Kámen mudrcůJ. K. Rowling (pseudonym)

Příběh Harryho Pottera je kouzelný, čtivý a nesmrtelný!

04.03.2016

Harry Potter a Relikvie smrtiHarry Potter a Relikvie smrtiJ. K. Rowling (pseudonym)

Moc hezky napsaná série těch nejlepších knih! Všechny přetékající emocemi a skvělým příběhem. Ani sedmý díl nezklamal. Zkrátka nemám slov. Určitě si knížky znovu přečtu, protože jsou velmi čtivé, kouzelné a zajisté patří mezi mé nejoblíbenější!
Jediné, co bych snad tomuto dílu vytkla, by byl konec. Mám takový dojem, že se na něj autorka tak trochu vykašlala. Očekávala jsem něco velkolepějšího a ne jen jedno mávnutí hůlky a konec (po tom všem!). Jinak mě docela překvapilo, jak to potom do sebe celé zapadlo. Jsem s tím docela spokojená a vřele doporučuji!!

04.03.2016

Harry Potter a Princ dvojí krveHarry Potter a Princ dvojí krveJ. K. Rowling (pseudonym)

Dojemné... :'(

14.02.2016

Vražedná léčbaVražedná léčbaJames Dashner

První dva díly byly úžasné a velmi jsem se těšila na poslední díl a jak to všechno dopadne, ale musím přiznat, že tento díl mě moc nenadchl, spíše zklamal. Místy byl opravdu zajímavý a líbil se mi, ale zbytek - jak už jsem řekla - nic moc.
Thomas mi někdy lezl docela na nervy a Brendu jsem si moc neoblíbila. A na druhou stranu jsem měla ráda Theresu. Takže je zřejmě jasné, že se mi konec vůbec nelíbil, ale přesto doporučuji první dva díly.

08.11.2015

InheritanceInheritanceChristopher Paolini

Mrzí mě, že tato krásná knížka už končí. Sice měla nějaké docela brutální okamžiky, ale říkám krásná hlavně kvůli konci. Konec byl totiž dojemný (proto mě trochu naštval), ale přesto jsem si musela přiznat, že úžasný a jsem ráda, že končí docela otevřeně.
Tato knížka byla podle mě nejlepší celé série. Krásně se mi četla.

05.07.2015

Štěně SoloŠtěně SoloHugo van Lawick

Zajímavá a docela smutná a pěkná kniha o africkém štěňátku.

Moje sestra JodieMoje sestra JodieJacqueline Wilson

Vždycky mi přišlo, že Jacqueline píše pořád o tom stejným, ale tahle knížka byla přece jen "jiná". Celkem se mi líbila. A i když jsem moc knížek od Jacqueline nečetla, tak si myslím, že tahle je nejlepší.

Nejlepší kamarádkyNejlepší kamarádkyJacqueline Wilson

Už ani nevím, o čem to je. Četla jsem to v angličtině a jediné, co si pamatuju je hrdost na to, že jsem se tím dokázala prokousat. :D

15.03.2015

Hrdinka říká anoHrdinka říká anoMeg Cabot

Mám pocit, že dávám hvězdičky jen kvůli prvnímu dílu a fantastickému obalu. Příběh rozhodně nebyl tak skvělý a vtipný jako u prvního dílu a místy jsem se dost nudila.

15.03.2015

Hrdinkou snadno a rychleHrdinkou snadno a rychleMeg Cabot

Skvělý, vtipný příběh, který se mi moc líbil. Ale na mediátora to rozhodně nemá :D

Přístav voláPřístav voláJaroslav Foglar

Bývala to jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Moc se mi líbila.

Dobrodružství v Zemi nikohoDobrodružství v Zemi nikohoJaroslav Foglar

Hezká, čtivá kniha.

15.03.2015

Krok přes práhKrok přes práhJana Červenková

Kniha zajímavá, celkem se mi líbila.

15.03.2015

Pejsek ve sněhuPejsek ve sněhuLucy Daniels

Moc se mi to líbilo, i když to byla kniha spíše pro menší děti.

Mary PoppinsováMary PoppinsováPamela Lyndon Travers

Oblíbená kniha mého dětství.
Každý by si ji měl přečíst.

Divoký pesDivoký pesKathe Koja

Dojemná kniha, nejednou přečtená se smutným, krásným příběhem. Je velmi hezky napsaná.
Kdyby bylo možné, dala bych jí více hvězdiček.
Doporučuji

Pán zlodějůPán zlodějůCornelia Funke

Nádherná, velmi čtivá, dobrodružná, fantasy knížka, která nezklame. Vřele doporučuji ;)

15.03.2015

Kouzelný svět pohádekKouzelný svět pohádekHeather Amery

Když jsem byla malá, tahle knížka byla moje nejoblíbenější. Měla vždy ty nejzajímavější obrázky a byla opravdu kouzelná! Nejvíce se mi líbil příběh o hadovi. ;)

15.03.2015

Ztraceni v časeZtraceni v časePetra Braunová

Tuhle fantastickou knížku jsem četla už dávno a moc se mi líbila. Možná si ji někdy znovu přečtu ;)

15.03.2015

Koláč s kapkou jeduKoláč s kapkou jeduAlan Bradley

Knihu jsem četla dávno a jediné, co si pamatuji je, že se mi fakt HODNĚ líbila :D až na ni někde narazím, určitě si ji přečtu znovu. ;)

Bílý tesákBílý tesákJack London

Dojemná, nádherná kniha, která vás pohltí do svého příběhu tak mocně, až se sami začnete místy cítit jako šelma.

Šedá smrtŠedá smrtBrandon Mull

Nádherná kniha. Určitě si všechny znovu přečtu. Byli kouzelné, čtivé a vztáhli vás hned do děje.

VečerniceVečerniceBrandon Mull

Kouzelná, místy poněkud strašidelná kniha nezklamala... stejně jako první díl ;)

LesohradLesohradBrandon Mull

Knihu jsem četla dávno, ale určitě si ji znovu někdy přečtu. Kniha je kouzelná, dechberoucí a velmi čtivá. Vřele doporučuju

Město masekMěsto masekMary Hoffman

Krásná, čtivá, kouzelná kniha, která mě hned vtrhla do děje. Moc se mi líbila a vřele doporučuju ;) (jen mě mrzí, že další díly nejsou přeloženy do češtiny)

Dcery měsíce II. – Chladný oheňDcery měsíce II. – Chladný oheňLynne Ewing

Zajímavá a docela pěkná kravina :D řekla bych, že se mi druhý díl líbil o trošku víc než ten první. Opravdu mě mrzí, že další díly nebudou přeloženy do češtiny :( ráda bych si přečetla další takhle povedenou hovadinu :D

Dcery měsíce I. – Bohyně nociDcery měsíce I. – Bohyně nociLynne Ewing

Zajímavá a docela pěkná hovadina :D jen mě štve, že další díly nebudou přeloženy do češtiny.