Hrdinka říká ano

Deset věcí, na které Samantha Madisonová ještě není připravená: 10. Oslava svátku Díkůvzdání v Camp Davidu. 9. Se svým přítelem, prezidentovým synem Davidem. 8. Který by zřejmě rád posunul jejich vztah na další příčku. Nebo je lepší říct "level"? 7. Což Sam naprosto nečekaně vytroubí do světa v přímém přenosu na MTV. 6. Kde má vystoupit na podporu prezidentovy pochybné iniciativy na podporu rodiny, morálky a křižáckého tažení... ehm, proti nemanželskému sexu. 5. Vypořádat se s pravidelnou brigádou a šikanou v krámku jménem Potomac Video. 4. Když už má beztak na krku povinnosti dětské delegátky OSN (které mimochodem plní bez nároků na honorář). 3. Jezdit metrem a nechat se přepadat cestujícími s výkřiky, že je "ta zrzavá holka, co zachránila prezidenta", takže si pro pocit většího bezpečí aplikovala na vlasy slušivý přeliv Ebonitová půlnoc. 2. Vyměnit si role s úspěšnou starší sestrou, školní kráskou, která poprvé v životě usiluje o kluka, jemuž je úplně lhostejná. A úplně popořádku věc číslo jedna, na kterou šestnáctiletá Sam vůbec není připravená: 1. Na zjištění, že kurz "živého kreslení", který začala navštěvovat, znamená kreslení - ale přece nechcete všechno vědět dopředu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4713/hrdinka-rika-ano-4713.jpg 3.7150

Hrdinkou snadno a rychle 2.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

Ready or Not, 2005

Kniha Hrdinka říká ano

DominaCZ
24.12.2020odpad!

Sorry, dle anotace jsem čekala, že to bude dospívající crazy Bridget Jones...Ale...Ne ne ne.

Knihomolka506
07.07.2020

Pokračování prvního dílu románu Hrdinou snadno a rychle. Vtipné, ale zdá se mi, že je to spíš pro takové ty zblazněné fifleny a teen romantičky. První díl byl lepší... ale hlavní postava má ráda Manga jako já takže aspoň něco.

Gallaxy
25.07.2019

Asi nejsme úplně cílová skupina, ale v té knize se prostě nic nedělo. A když už, tak vše bylo natuknuté jen velmi okrajově.¨

Ty neustálé seznamy jsem ani nečetla.

natalie2171
30.12.2015

Po neustálém tlachání o ničem, přesněji řečeno o její velké noci. Táhle se to tak dlouho, že jsem knížku prostě jen proletěla. :(

Raven_Black
15.03.2015

Mám pocit, že dávám hvězdičky jen kvůli prvnímu dílu a fantastickému obalu. Příběh rozhodně nebyl tak skvělý a vtipný jako u prvního dílu a místy jsem se dost nudila.

vlkove
22.10.2014

Oba díly této série jsou pěkné ale u mě vyhrál ten první, druhý díl je spíše jako doplnění k sérii je mnohem více romantický a plný dívčích problémů. V tomto díle nenajdete nic nového na rozdíl od dílu prvního ale určitě to neubírá na kvalitě knihy. Akci v tomto díle nečekejte ale zaručuji že se nudit nebudete, kniha je psaná vtipně hlavní hrdinka je svá (správně praštěná), David je úžasný (takového svého Davida bych také chtěla). Dávám 3 hvězdy. :)

warca
12.10.2014

Tenhle díl byl asi o dost slabší než ten první

1v8na
05.08.2014

Tento druhý díl byl psaný humornější formou než první, ovšem líbily se mi velmi oba dva díly.