Pejsek ve sněhu

Pejsek ve sněhu https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47807/bmid_pejsek-ve-snehu-00p-47807.jpg 4 42 10

Archa zvířat série

Blíží se Vánoce a Mandy s Jamesem mají fantastický nápad – uspořádat večírek pro všechna zachráněná zvířata a jejich majitele. Příprava večírku však jde okamžitě do pozadí, kdy Mandy objeví Tess – zatoulanou border kolii, která jako by si s sebou přinášela jakési tajemství. Dokáže ji Mandy zachránit? Další vyprávění z oblíbené řady příběhů odehrávajících se v Arše zvířat, proslulé veterinární stanici. Zvířátka jsou pro Mandy Hopeovou tím nejdůležitějším na světě, a právě v ordinaci svých rodičů nachází stále nové kamarády.... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Sheepdog in the Snow , 2008

apq
apq
18.08.2023 5 z 5

Krásná a napínavá kniha pro milovníky zvířat.

Štěpinambura
Štěpinambura
12.05.2022 5 z 5

Dobré, velice dobré...

Cleo De Nile
Cleo De Nile
06.06.2019 5 z 5

Kouzelná dětská knížka o holčičce, která po rodičích zdědila hluboké pouto ke zvířatům. Rozhodne se postarat o cizího pejska, který vzápětí uteče a začínají se objevovat mrtvé ovce. Mandy a James jsou jediní, kdo věří v její nevinu, a snaží se to dokázat. Je to moc krásně a čtivě psané, četla jsem to jako menší a byla jsem z toho okouzlena. Navíc ty popisy přírody... A líbí se mi, že vše dopadne dobře, poslední dobou mají dětské knihy tendenci končit smutně.

tatafa
tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

hnilda3
hnilda3
29.03.2016 5 z 5

Krásná knížka. Knížky od Lucy Danielsové miluju od mala a ještě mě to neopustilo :-)

Vendula39
Vendula39
01.07.2015 5 z 5

Krásná knížka o dětech a zvířatech z archy zvířat.

Raven_Black
Raven_Black
15.03.2015 3 z 5

Moc se mi to líbilo, i když to byla kniha spíše pro menší děti.

TessDragon
TessDragon
14.09.2012 5 z 5

Jak já milovala Archu zvířat,Mandy a Jamese a spoustu zvířátek,co se tam objevila.Knížka je od 9 let,je to nádherný dětský příběh plný zvířátek,přátelství a důvěry.Jako malá jsem ji přímo ''žrala'' a přečetla jsem celou sérii. ;)

Trysko.Mys
Trysko.Mys
30.04.2012 2 z 5

Řekla bych tak 8 let a méně...

sabanka

2008  80%Zatoulané štěně
2003  80%Křeček drží dietu
2010  85%Pejsek ve sněhu
2010  85%Ztracené koťátko

Kniha Pejsek ve sněhu je v