Pejsek ve sněhu

Blíží se Vánoce a Mandy s Jamesem mají fantastický nápad – uspořádat večírek pro všechna zachráněná zvířata a jejich majitele. Příprava večírku však jde okamžitě do pozadí, kdy Mandy objeví Tess – zatoulanou border kolii, která jako by si s sebou přinášela jakési tajemství. Dokáže ji Mandy zachránit? Další vyprávění z oblíbené řady příběhů odehrávajících se v Arše zvířat, proslulé veterinární stanici. Zvířátka jsou pro Mandy Hopeovou tím nejdůležitějším na světě, a právě v ordinaci svých rodičů nachází stále nové kamarády....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47807/pejsek-ve-snehu-00p-47807.jpg 4.236

Archa zvířat 7.

Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Sheepdog in the Snow, 2008

Kniha Pejsek ve sněhu

Cleo De Nile
06.06.2019

Kouzelná dětská knížka o holčičce, která po rodičích zdědila hluboké pouto ke zvířatům. Rozhodne se postarat o cizího pejska, který vzápětí uteče a začínají se objevovat mrtvé ovce. Mandy a James jsou jediní, kdo věří v její nevinu, a snaží se to dokázat. Je to moc krásně a čtivě psané, četla jsem to jako menší a byla jsem z toho okouzlena. Navíc ty popisy přírody... A líbí se mi, že vše dopadne dobře, poslední dobou mají dětské knihy tendenci končit smutně.

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

hnilda3
29.03.2016

Krásná knížka. Knížky od Lucy Danielsové miluju od mala a ještě mě to neopustilo :-)

Vendula39
01.07.2015

Krásná knížka o dětech a zvířatech z archy zvířat.

Raven_Black
15.03.2015

Moc se mi to líbilo, i když to byla kniha spíše pro menší děti.

terkas2001
09.03.2013

Mně se tato knížka moc líbila. Fenka Tess se dostala do rukou Kena (který nebydlel s Barbie, ale s protivnou sestrou Dorou) a začaly se dít podivné věci - umíraly vyděšené ovce. Všichni si myslely, že to dělá Tess, ale pak se přišlo na to, že nebohé ovce zabíjí pes jiného majitele. Tak se zachrání životy ovcí i Tessin život. Krásná knížka!!! Jak jí byla šťastná, když se Tess nemusela utratit...

TessDragon
14.09.2012

Jak já milovala Archu zvířat,Mandy a Jamese a spoustu zvířátek,co se tam objevila.Knížka je od 9 let,je to nádherný dětský příběh plný zvířátek,přátelství a důvěry.Jako malá jsem ji přímo ''žrala'' a přečetla jsem celou sérii. ;)

Trysko.Mys
30.04.2012

Řekla bych tak 8 let a méně...

psi

Lucy Daniels