Rapeh Rapeh komentáře u knih

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Kniha přečtená za odpoledne. Tento žánr využívám k odpočinku a relaxaci a to kniha splnila. Pokud nehledá smysluplnou nebo zajímavou knihu, ale hledáte únik od reality tak Vaše požadavky kniha splní.

26.11.2023 3 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Každým dalším dílem se vzdaluje autorka od pohádky a přechází k dramatu. Pro mne zůstanou nejlepší první tři díly.

24.11.2023 5 z 5

Za hranou Za hranou Meredith Wild

Velmi se mi líbil nekonvenční příběh. Boří všechny mýty a jde proti proudu. Přečteno za jedno odpoledne.

18.11.2023 4 z 5

Do plamenů Do plamenů Meredith Wild

Lepší než první díl. Přečteno jedním dechem. Už se těším na další pokračování.

16.11.2023 3 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Trochu jiná romantika. Není přeslazená a jako oddechové čtení naprosto skvělé.

12.11.2023 4 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Mám rozpačitý pocit. Účel odpočinek a relax kniha splnila, ale určitě nepatří do kategorie jedním dechem. Bohužel umí autorka napsat lepší dílo.

10.11.2023 3 z 5

Reminiscencie Reminiscencie Dominik Dán

Není to špatná kniha, ale autor umí lépe. Krátký příběh, v kterým není klasické vyšetřování vraždy. Zajímavý návrat do minulosti.

08.11.2023 3 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Skvělá oddechová četba. Přečteno jedním dechem a účel četby - odpočinek a relaxace splněny. Velmi se mi líbil sarkasmus hlavního hrdiny. Kniha nabízí přesně to co jsem očekávala - útěk z reality do fantazie.

05.11.2023 3 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Jako vždy pěkný. V knize se vzpomínají postavy s předchozích děl. Vynikající oddechové čtení

03.11.2023 4 z 5

S láskou z Riviéry S láskou z Riviéry Jules Wake (p)

Tuto autorku velmi ráda čtu když potřebuji relax, Bohužel tato kniha mi od ní přišla nejslabší, nedokázala začíst a přečíst jedním dechem.

04.10.2023 3 z 5

Žiješ jenom dvakrát Žiješ jenom dvakrát Dominik Dán

Jak dokola hodnotit knihy Dominika Dána pokud nechci vypravovat děj ? Asi jednoduše pokud sáhnete po kterékoliv knize tak nesáhnete vedle. Samozřejmě i u tohoto autora jsou silnější a slabší děje. Prostě již si vydobyl místo mezi velmi oblíbenými mými autory.

04.10.2023 5 z 5

Nevieš dňa, nevieš hodiny Nevieš dňa, nevieš hodiny Dominik Dán

Nevím jakými superlativy opět hodnotit knihu od Dána. Knihou od tohoto autora prostě neuděláte chybu

24.09.2023 4 z 5

Čtivé, zajímavé, pro fanoušky knih o Harry Pottrovi pěkný čtení

24.09.2023 4 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Dlouho trvalo než jsem se do knihy zacetla. Několikrát jsem ji odložila. Až konec byl trochu zajímavý.

14.09.2023 2 z 5

Nevinným sa neodpúšťa Nevinným sa neodpúšťa Dominik Dán

Dominik Dán opět nezklamal. Od knihy se nedalo odejít. Jen nevím co dál psát do recenzí aniž by jsem popisovala knihu.

02.09.2023 4 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Kniha byla překvapením od autorky serie Božský. Hlavní hrdinka samostatná žena, která neočekává že jí chlap spasí.

26.08.2023 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Kniha se s filmem nedá srovnat. Je daleko lepší a zábavnější

22.08.2023 5 z 5

Krásná fantasy kniha a pomalu již klasika. Autorka nezklamala

22.08.2023 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Návrat ke klasice, s filmem se nedá srovnat, kniha je prostě kniha

19.07.2023 4 z 5

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Kniha mne utvrdila v názoru na krále Charlese a Camilu, neodvažuji se soudit zda to psal sám nebo ne. Domnívám se že kdyby žila Lady Diane vše by bylo jinak

19.07.2023 2 z 5