Za hranou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Olivia Bridgeová byla vždy vzorná dívka – dobré známky ve škole, dobří přátelé a dobrá práce, kterou jí zařídili její bohatí rodiče. Jednoho dne se Liv ve snaze začít žít život, který bude opravdu její, rozhodne pomoci svým bratrům otevřít nový řetězec fitness center v New York City. Právě ve chvíli, kdy se začne v novém světě orientovat, se ocitne mezi dvěma muži, kteří jako by si nepřáli nic jiného, než ho obrátit vzhůru nohama. Will Donovan disponuje kapitálem, díky němuž by se sen bratrů Bridgeových mohl snadno uskutečnit. Dostat jejich upjatou sestru do postele se zdá být odpovídající odměnou za možné riziko. Liv je tou nejinteligentnější a nejvíc sexy puritánkou, jakou Will kdy poznal, a už se nemůže dočkat, až se mu ji podaří zlomit. Ian Savo si na druhou stranu myslí, že život je příliš krátký na to, aby ho vedl podle cizích pravidel. Dělit se o ženy s někým jiným pro něj není nic nového, takže když ho Will s Liv seznámí, nemůže se už dočkat, až ji ochutná. Ale aby se oba zamilovali do stejné dívky, nebo se zamilovali vůbec, to nikdy nebylo součástí plánu ani jednoho z nich…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475056/big_za-hranou-Ush-475056.jpg 3.853
Série:

Na kolenou 3.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Red
Originální název:

Over the Edge, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Za hranou

MilackovaN
21. listopadu

Třetí díl, který pro mě byl už lehce za hranou stejně jako samotný název knihy. Ale musím přiznat, že autorka se tohoto tématu zhostila velmi dobře a dokázala to popsat velmi čtivě. Zůstanu u klasického vztahu muže a ženy, Iana mi v téhle knize bylo líto, a obdivuji ho za to, jak se k celé věci postavil. I tak by si ale zasloužil lásku, o kterou by se nemusel dělit.

nina3905
28. října

Názov knihy korešponduje s príbehom, ktorý je v knihe spracovaný. Síce neviem si spolužitie v milostnom trojuholníku predstaviť v reálnom živote, ale autorka túto tému spracovala zaujímavým spôsobom.


2688
25. října

Název knížky ,,Za hranou” vyjadřuje přesný popis děje.
Milostný trojúhelník mezi Liv, Ianem a Willem byl podle mé představy přesný popis jak asi takový trojúhelník muže spolu žít
a vytvářet ,, vztah “
Dávám vztah do uvozovek protože každý není
zastánce tohohle typu soužití a vytváření nějaké budoucnosti.

Podle mě byl třetí díl téhle série nejvíc povedený ten námět je pro normálního smrtelníka žijící v klasické společnosti lidí neznámí a když se někomu podaří to zažít tak jen na daný moment ale soužití v budoucnu pro takový druh vztahu je …… samy si doplňte :-)
Při čtení se v určitém bodu zastavíte a uvědomíte si že kopete jen za jeden tým a chcete aby ten váš tým vyhrál :-) Já kopu za tým Ian a vy ?

V.Marie
22. října

No teda!! Název opravdu sedí s příběhem. Toto je za hranou. Neznala nikoho, kdo by takhle žil, ani žádného muže, co by toto mohl tolerovat. Za mě nejhorší díl série. Uprostřed už jsem myslela, že to ani nedočtu, ale zajímalo mě, jak to dopadne s hrdiny z předchozích dílů. Určitě se nebudu vracet.

maafa
21. října

To tedy bylo žhavé překvapení:)...
Přiznám se, že první díl této série jsem nečetla, odradily mě komentáře. Druhý mi nepřišel špatný, ale tento byl opravdu, jak píše Happy 19, nekonvenční:).
V žánru romantiky může mít láska mnoho podob, a neznamená to, že v ní musí být jen
"standardní" páry:).
Ano, je to z říše snů, ale já jsem jim to všem tak přála. Hlavní hrdinové mě nijak neštvali, erotické scény byly hezky napsané, a konec to mělo takový, jaký člověk u takové knížky očekává.
Já jsem spokojená a jdu se podívat na ten první díl:)...

happy19
09. října

Nejpovedenější díl série!
Název absolutně vystihuje obsah s nekonvenčním tématem,-)
Není to pro každého,ale jako útěk z reality značka ideál:-*

„Nejopojnější jsou ty sny, sněné s otevřenýma očima.“