Komentáře knihy Za hranou

Přidat komentář

Janulkaxxx
03.11.2024

Tak tohle bylo necekane. Ocekavala jsem pribeh Olivie a Iana, kdyz se hned na zacatku objevil Will, rikala jsem si tak Ian tady nebude.... Kdy se Ian objevil rikala jsem si, ze to bude milostny trojúhelník a byla jsem do posledniho okamziku napnuta koho si vybere.

Mona7741
17.10.2024

Úplná pohádka, příjemné odreagování od šedi běžných dní. Byla jsem překvapená a unešena z neobvyklé pointy knihy.
Přečteno velmi rychle.


adela2230
12.03.2024

Kniha má zajímavý námět. Ale nedokážu říct, zda se mi líbí nebo nelíbí. Spíše mi na ni něco chybělo...

SáraR.
16.02.2024

Tento tip romantiky, ze tří pohledů, jsem četla poprvé, ale hrozně mě to bavilo. První půlku knihy jsem si říkala, kdo z koho, ale pak mi začalo svítat. Rozhodně jsem nečekala takový závěr. Ke konci už jsem jim jen držela palečky. Tahle série mě vážně chytla a rozhodně doporučuji!!

majina13
13.01.2024

To jako vážně???!! Bohatá princezna, která se pro dobrý sex nezatěžuje svou pověstí a je schopna horoucně milovat více princů :-) :-):-)
Asi jsem už moc konzervativní :-)

Rapeh
18.11.2023

Velmi se mi líbil nekonvenční příběh. Boří všechny mýty a jde proti proudu. Přečteno za jedno odpoledne.

Ešína
26.09.2023

Nevím.. Líbilo, nelíbilo? Oproti předešlým dílům mám smíšené pocity. Uznávám, že námět je zajímavý ale stejně mi to nějak nesedlo. To, že čtenář čeká nějaký konec ale ten je jiný, byl za mě ovšem plus.

Makyt
17.09.2023

(SPOILER) Jo tak tohle byl vrchol celé trilogie. Pořád jsem si říkala, čím Liv překvapí a tak trochu jsem Iana čekala už od druhého dílu, kde měl pár rozmluv s Liviným bratrem. Ale tohle jsem teda vážně nečekala. Na začátku jsem si říkala, že se pletu a že tím druhým do páru bude Will. Že to ale nebude pár, ale rovnou trojka, tak to bylo megapřekvapení.

Ivanka83
17.06.2023

Tak to bylo něco... Z milostného trojúhelníku trvalý vztah ve třech (nebo ve čtyřech? )
Pořád jsem čekala co Will provede, a že Liv skončí s Ianem. No, to jsem se pěkně spletla :-)

Kristy.Seb
17.05.2023

Tak tohle jsme nečekala. Tento díl naprosto vybočil ze série. Něco takového si neumím vůbec představit, ale jako příběh tobylo zajímavé a čtivé.

ivca6341
23.12.2022

Poslední díl ze série se mi líbil nejvíc.

zuzka5372
11.12.2022

Mám z knihy rozporuplné pocity. Asi je to tím milostným trojúhelníkem. O takových vstazích slyším čím dál více, nicméně si to neumím dost dobře představit. Kniha nebyla špatná, ale silně zakořeněny vzorec lásky a romantiky mezi dvěma lidmi mi nedovolil si příběh plně užít.

NiKub
10.08.2022

(SPOILER) Vau. Knihu jsem dočetla. Čekala jsem něco jako v předchozích dílech. Že půlka bude jen samé kecičky a pak nějaké zmínky o sexu. Tahle kniha byla úplně o ničem jiném. To že Liv najednou měla dva muže a oni o sobě věděli v dnešním světě není nic nového. Čekala jsem že konec knihy bude o tom že si vybírá jednoho z nich fandila jsem Ianovi) a úplný boom. Ne jen že zůstala s oběma ještě porodila dceru.Všechny tři díly byli dobrá oddechovka ale nic co bych mohla číst za pár let znovu

Kudík
24.07.2022

Upřímně jsem ráda, že mám tuto sérii za sebou, a že to nebyl zrovna můj šálek kávy. Přestože mám pro mnohé porozumění, je toho i hodně co nechápu, a proto se mi zrovna toto hůře hodnotí. Zpravidla mi muži (které jsem poznala nebo znám) přijdou převážně teritoriální, takže si myslím, že v dlouhodobém horizontu nemají polyamorní vztahy dlouhého trvání. Navíc dva hráči jako Ian a Will se lusknutím změní v zamilované, ochranářské a pečující partnery, navíc v jistém ohledu monogamní. :) Ale budiž Liv přáno. Překvapením byla i celkem vlažná reakce bratrů.

georginaa
06.06.2022

Tenhle díl mi připadal nejžhavější co do sexu. Ze začátku to mělo pěkný děj. Myslela jsem, že se budou více přátelsky dohadovat, jenže pak se to zvrtlo v samý sex. A to pokračovalo stále dokola, že děj se vlastně ztrácel a řešily se jen Livini vztahy. Mít dva partnery v dnešní době není nijak vzácné, myslím, že se to děje dost často. Polyamorie – "mnoholáska" je v téhle době nejčastěji zmiňováno, zda to ale vydrží dost dlouho, to zatím nikdo neví.

Laf
05.05.2022
Laf

Hodně dlouho jsem přemýšlela, jak bych měla tuto knihu ohodnotit. Nakonec bych ji ohodnotila jako takový průměr. Příběh sám o sobě nebo jeho myšlenka je zajímavá, ale občas jsem se u toho nudila a do čtení se nutila, protože mne to tak nebavilo. Konec to trochu zachránil. Tam už to nějaký spád mělo. Kniha není úplně špatná, číst se to dá, ale něco tady chybělo. Z celé série byl tento díl pro mne nejslabší.

Andrejka91
17.04.2022

Ó můj bože... Jak tuto knížku hodnotit...
Po přečtení dvou předchozích dílů, jsem očekávala, že to bude podobné. Ale tato knížka mě naprosto vyrazila dech a pořád přemýšlím, jak by takový vztah v reálném životě mohl dlouhodobě fungovat a všichni v okolí s tím nakonec byli v pohodě. Pro mě naprosto nepředstavitelné a toto se děje snad jen v knížkách. Neznám chlapa a ani jsem neslyšela o chlapovi, který by byl schopný se dělit, takovy neexistuje

vendysantos
25.01.2022

(SPOILER) Za mě velké zklamání. První díl nebyl tak špatný, ale asi to tím mělo skončit. Druhému dílu jsem dala tři hvězdičky, tomuto musím dát jen dvě.
Will mi byl nesympatický. On i Ian si zakládali na své promiskuitě, nechtěli se vázat. Pak se ze dne na den stali oba dva starostlivými partnery ženy, kterou považovali za bohyni, o kterou se chtěli dělit. Polyamorie, v dnešní době z nepochopitelného důvodu tolik moderní, mi přišla zvrácená a úplně mimo mísu. Hlavně poté, co Liv otěhotněla. Nehodilo se mi to k ní.
A přišlo mi, že autorka popisovala všechny milostné scény ze všech dílů více méně stejně a přehnaně, což už přestalo být zajímavé.

petulkapeta
08.01.2022

Na tomhle přiběhu se mi libila ta nekonečna laska k ženě, vůbec mi nevadilo že to bylo dvěma muži o to to bylo zajimavější. Bylo pěkne se setkat i s ostatními a sledovat jak jsou uplně všichni propojeni

zuzak82
30.12.2021

(SPOILER) Hlavní hrdinka Liv si začne vztah se dvěma muži, kteří jsou navíc blízcí přátelé a vytvoří tak milostný trojúhelník. Oba hrdinové Will a Ian se do ní zamilují. Každý je jiný, nabízí ji něco jiného a pro Liv je těžké si vybrat, ale musí to udělat?

Spoiler: Mě se závěr líbil. Tento konec jsem v knize viděla poprvé, obvykle si hrdinka vybere jednoho, případně je s jedním a následně s druhým až potom, co je první už díky nějaké události mimo hru (např. díky smrti, rozchodu). Nejsem si sice jistá, jestli by jim to v reálném životě mohlo fungovat i dlouhodobě. Pokud to však lidem vyhovuje a jsou šťastní, proč bych jim to měla rozporovat. Není přece nutné, aby museli žít podle představ okolí v monogamním vztahu nebo s nálepkami, že jeden je partner a druhý milenec.


Čtenáři před vámi navštívili ještě tyto knihy:

Zavřít

Vypněte si reklamy na Databázi

Za 99 Kč vám vypneme všechny reklamní bannery na CELÝ ROK:

Chci vypnout reklamy

Nebo se staňte členem DK Premium a využijte Databázi naplno - více o DK Premium